Сонник смак приснився. До чого сниться смак у сні бачити.

Значення сну смак, гіркий смак – сонник Хассе

Чітко усвідомлюваний або згадуваний у сні смак віщує дуже швидкий перелом або настання кризи.

Неприємний смак у роті сниться до нестійкої життєвої ситуації, нестабільності, все буде мінятися в кращу сторону, то в гіршу сторону.

Відчуття солодощі у роті, іншого приємного смаку сниться до процвітання, позитивним емоціям.

Гіркий смак у сні попереджає про необхідність діяти, не чекаючи подачок долі. Осмислене і обережна поведінка, хороша працездатність – запорука того, що прийдешні наяву неприємності не зможуть вас підкосити.

Якщо наснилося, що ви з’їли щось кисле, очікують інтриги, наклепи, пастки та інші не дуже приємні життєві перипетії.

До чого сняться смаки – сучасний сонник

Якщо ви відчували в сні терпкий, навіть гіркий смак у роті, і вам це було приємно, то можна говорити про деяке вашому життєвому мазохізмі. Ви отримуєте своєрідне задоволення, опиняючись у ролі жертви, ображеної людини. Більше всього вам подобається приймати чуже співчуття і, звісно ж. допомога. Ходити скривдженим – ваше життєве кредо.

Снилося, що ви спробували щось таке, що повинно було бути гірким, а смак несподівано виявився іншим – до довгого міцного здоров’я.

Той же сон про гіркий смаку на пісний день передвіщає погіршення самопочуття.

Якщо ж несподівано гірким виявилося те, що повинно було мати приємний, інший смак – до розчарування в конкретній людині. Для вільного від сімейних уз сновидіння такий сон може стати передвісником розлади намічається весілля.

Езотерика
Додати коментар