Знак зодіаку: Водолій

Водолій (Aquarius): характер, вибір професії, любов, відомі Водолії

Січень 21-Лютий 19

 • Планета покровитель: уран
 • Елемент: повітря
 • Талісман: ключ
 • Колір: Синій
 • Знак китайського гороскопу: тигр
 • День удачі: середа
 • Складний день: неділя
 • Щасливе число: чотири (4)

Знак зодіаку Водолій: камені, талісмани і кольори

 • Денний управитель знака-Уран, Нічний – Сатурн, в екзальтації – Меркурій, в падінні – Плутон, у вигнанні — Сонце.
 • Девіз:» я знаю«,»вірність”.
 • Короткий опис Водолія: управляє в світі адміністрацією, цивільними групами, кооперативами, товариствами взаємодопомоги, Палатою представників, рухами за об’єднання і розвиток нових ідей, Республікою, демократією, солідарністю, союзом народів, новими науками, боротьбою за звільнення, культурою.
 • Особистість діяльна, керівна, удосконалюється, людинолюбна, незалежна, оригінальна.
 • Темперамент сангвінічний, динамічний, анархічний.
 • Душа і розум з переважанням енергії урану (Реформація, творчість, свобода).
 • Дух і розум з переважанням енергії Меркурія (мислення, пошук, адаптація).
 • Основа світогляду-космополітизм (контакт з космосом).
 • В езотеричному християнстві знак Водолія відповідає апостолу Тадею.
 • Стадія алхімічного процесу, уособлювана Водолієм — – мультиплікація.
 • Кольори: сірий, ліловий, синьо-зелений, фіолетовий (чорний колір — невдалий).
 • Метал: олово.
 • Рослини: конопля, чай, тютюн, аконіт.
 • Талісман: ключ, ікона.
 • Щасливі числа: 2 і 4 (всі числа, що діляться на 4), 8,9,11, 13.
 • Вдалі дні: середа, субота. Невдалий день: неділя.
 • Поширені захворювання: хвороби нирок і шлунка (часто від порушення кислотності). Слабке місце-дихальні шляхи (легені), щиколотки. Можуть бути порушення циркуляції рідин в організмі.
 • Камені Водолія: сапфір, обсидіан.
 • Камені зодіакального знака, протилежного Водолія (камені Лева), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: рубін, яшма, гіацинт, сардонікс, хризоліт, все жовті камені.
 • Найщасливішим талісманом в квітні, травні і вересні для Водолія буде сапфір.

Водолій: опис знака зодіаку, повна характеристика

Водолій-віддає знак, він символізує людину, наливає воду. Люди цього Знака намагаються поліпшити людство і зазвичай пожинають плоди: славу і почуття причетності до життя.

З точки зору астрології, опис знака зодіаку Водолій говорить, що він володіє потрійною силою. Тому його дуже важко перемогти або обмежити. Це відбувається тому що, по-перше, Водолій — повітряний знак і дуже динамічний і рухливий, по-друге, він наділений наполегливістю і завзятістю, і, по — третє-Його управителем є Уран, що дозволяє змінювати план буття і рівень свідомості, і звільняє від дрібних, земних справ, уявлень або забобонів. Не дивно, що так багато знаменитих людей були народжені під цим Знаком.

За характеристикою знака зодіаку, Водолій добре пристосовується до різних умов життя і тому предмети розкоші і благополуччя, які так необхідні іншим, часто йому байдужі, він вище земних благ, хоча і не заперечує позитивні сторони багатства.

Відмінні риси Водолія-оригінальність мислення і свобода самовираження. Тому дуже важко або навіть неможливо змусити їх мовчати або робити те, чого вони не хочуть. Особливо актуально це опис знака зодіаку для жінок Водоліїв.

Сильні сторони – проникливість, талановитість, терпимість, оригінальність – чесність

Слабкі сторони – ексцентричність, неслухняність, невротичність, необдуманість, депресивність

Опис характеру знака зодіаку Водолій вказує, що у таких людей живі, хоча і кілька поверхневі почуття, рухливий розум, вони емоційні і дуже товариські. Тому Водолії знають про свої потенційно закладені інтелектуальні та винахідницькі здібності. З раннього дитинства їх тягне все нове і невідоме, і іноді це стає нав’язливою ідеєю пошуку нових знань і вражень.

Завдяки своїм покровителям — Урану і Меркурію, Водолії мають найоригінальніше і несподіване мислення, відмінне від інших. Опис знака зодіаку Водолія чоловіка свідчить, що це дуже романтичні натури. Вони відрізняються великою працездатністю і продуктивністю, при цьому мало хто здатний так само швидко, як Водолій, нальоту схопити, зрозуміти і засвоїти інформацію.

Більшість Водоліїв дуже активні і люблять вчитися. Як і інші повітряні знаки (Близнюки і Терези), вони допитливі і цікавляться самими різними проблемами спілкування та обміну інформацією та емоційних переживань. За описом знака Водолій, жінки дуже ранимі і чутливі.

Надлишок дисонансних планетних аспектів в гороскопі може призводити до того, що енергія знака Водолій буде проявлятися аномально і призведе до нестачі позитивних психологічних якостей, про які говорилося вище, а також до їх неправильного застосування в житті. Особливо це стосується чоловіків знака Водолій, опис гороскопу яких має як позитивні, так і негативні сторони. В останньому випадку є небезпека перетворення і навіть деградації народженого під знаком Водолій в людини без честі і совісті, що зневажає норми і правила пристойності. Для такої людини можуть бути характерні різкі зміни в поглядах і вчинках, ренегатство і крайності, схильності до анархії, бунту, забороненим методам.

При цьому розум, винахідливість та інші якості енергій цього Знака можуть служити злу і прояву ряду демонічних властивостей. Тому стриманість, самоконтроль і вміння управляти своїми помислами і цілями дуже необхідні більшості Водоліїв.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Водолій

Гроші, кар’єра і кращі професії для Водоліїв

Багато Водолії відрізняються динамічним мисленням, інтуїцією і незвичайними інтелектуальними здібностями. Вони незалежні в судженнях, широко і оригінально мислять, намагаються не йти второваними шляхами, ненавидять рутину. Які професії підходять Водоліям?

Люди цього Знака надзвичайно винахідливі, їх в першу чергу цікавить те, що іншим здається дивним і незвичайним. Нерідко Водолії випереджають свій час, так як у них настільки розвинені інтуїція, уява і далекоглядність (деякі астрологи пов’язують це з впливом урана), що вони легко сприймають ідеї з майбутнього життя і намагаються їх втілити, творячи це нове і намагаючись поліпшити навколишній світ. Виходячи з цих якостей, розглянемо професії, які підходять Водолія.

Водолій: гороскоп професій. Людям з сильними енергіями Водолія в гороскопі властиво займатися винахідництвом, експериментуванням, відкривати нові закони природи, підкорювати нові простори. Вони здатні долати матеріальні закони і змінювати причинно-наслідкові зв’язки, і все це дозволяє меркуріанцям виходити на новий рівень відносин. Вони, як правило, швидко і точно відчувають приховані мотиви поведінки оточуючих, володіють даром пророцтва і інтуїтивного передбачення – це потрібно враховувати, вибираючи кращу роботу для Водоліїв.

Водолій часто домагається успіху там, де може докласти свої здібності новатора, винахідника, будь то інженерна справа, Суспільні науки, філософія або релігія. Професії за знаком Зодіаку Водолій: його інтереси незалежно від професії пов’язані з областями психології, фізики, радіології, а також засобів зв’язку і кіно. Він з успіхом може займатися астрологією, футурологією, окультними науками і як професіонал, і як любитель.

Уран-потужний друг і покровитель— впливає на вибір професії знака Водолій.

Часто Водолії з сильним Ураном в гороскопі вибирають професії льотчиків, космонавтів, фізиків-ядерників, а також займаються діяльністю, пов’язаною з обчислювальною технікою або комп’ютерним програмуванням. Це кращі професії для чоловіків Водоліїв. З них виходять хороші математики-теоретики, що формулюють нові закони, психоаналітики, психологи, винахідники, вчені, астрологи, тобто люди рідкісних професій.

Яка професія підходить Водоліям жінкам? Вони процвітають як актриси, вчителі, лектори і іноді з них виходять оригінальні політичні діячі. Досить часто Водолії формують політичну опозицію або нові напрямки розвитку нації, створюють альтернативні напрямки в науці, культурі, психології та медицині. Їх приваблюють екстрасенсорика, медитативні техніки, трансперсональні, змінені стани свідомості, йога і різні аномальні і паранормальні явища. Список професій для дівчат Водоліїв, як і для чоловіків, надзвичайно широкий.

Це відбувається через те, що гармонійні енергії Водолія і Урана в гороскопі підсилюють в людині прагнення до всього нового, непізнаного, Нескорених висот, нових ідей і діяльності, що сприяє демонтажу і руйнування віджилих структур і зв’язків. Саме тому професії для Водоліїв жінок і чоловіків не обмежені однією або декількома областями, а охоплюють багато сфер.

Однак духовна проблема багатьох людей цього Знака полягає в тому, що Водолії часто витрачають свої здібності на спроби зайняти чільне становище в суспільстві або впровадити те, що в даний момент не є головним. При цьому, хоча вони дуже багато говорять про майбутнє, їх ідеї рідко реалізуються через низьку дисципліни і самоконтролю. Кращих професій у Водолія багато, але не завжди вистачає сил реалізувати себе хоч в чомусь.

Водолії нерідко роблять лише те, що хочуть, а не те що необхідно, і при цьому не замислюючись про наслідки. Тому ці недоліки кидаються в очі в першу чергу і навколишні часто судять Водоліїв по їх вчинках, не помічаючи їх чеснот і мотивів поведінки. Переймаючись питанням, які професії підходять Водоліям чоловікам, в першу чергу необхідно реалістично оцінювати потенціал.

Водолії швидше досягнуть своїх цілей, якщо будуть діяти в рамках умовності і враховувати сформовані уявлення. І хоча для Водоліїв існує небезпека бути поверхневими, але в цьому випадку вони досить швидко зможуть зрозуміти справжні мотиви близького оточення і стати для нього визнаним лідером.

Водолій в любовних і соціальних відносинах

Спілкування з Водолієм: люди цього Знака відкриті і доброзичливі, що завжди виділяє їх з оточення, але вкрай дорожать своєю свободою і повстають при найменшій спробі обмежити їх незалежність. Вони розкривають свій творчий потенціал лише за умови повної свободи і відсутності факторів, що стримують їх ініціативу. Секрет спілкування чоловіком Водолієм полягає в не посяганні на його особисту територію.

Багатьом Водоліям властива деяка відчуженість, сприймається за холодність і байдужість. Особливо це стосується чоловіків Водоліїв в любові. Однак це зовнішня стриманість удавана і Водолії готові віддавати свою енергію і життя (символ води) всьому людству.

Вони люблять служити глобальним цілям і ідеям і велика небезпека, що люди будуть користуватися цим в своїх цілях. Як правило, непродумані дії і самовіддача можуть виснажити їх матеріально і духовно, а оточуючих привести до «розбитого корита» — це потрібно обов’язково враховувати в любові жінкам Водоліям.

Любов знака зодіаку Водолій не завжди просто розпізнати. Хоча Водолій зазвичай дуже щирий у своїх бажаннях і помислах, він часто стає жертвою несправедливості, а невміння звертати увагу на деталі і нюанси відносин нагадує дію «слона в посудній крамниці». Спілкування з чоловіком Водолієм не завжди проходить гладко, навіть якщо представник цього знака налаштований до вас дружелюбно.

Незалежно від того, ким буде Водолій за професією і в житті, йому необхідно суспільство, люди. Він може стати всім або нічим, але в любові Водолій рідко буває самотній, і навіть в цьому стані має космополітичну свідомість. Його дух прагне до розуміння, до обміну ідеями та інформацією, він потребує людей, які будуть його слухати — ось секрет спілкування з Водолієм. Однак при цьому цілі і плани Водоліїв не розуміють, як правило, не тільки оточуючі, але часто вони самі. Їх головне завдання, як у півня, — пробудити сплячих, а подальше їх не цікавить.

Символ знака зодіаку Водолій: що означає Зображення Водолія

Символ повітряного знака Водолій ♒ – дві хвилясті лінії – або горизонтальні, або вертикальні. Водолій відноситься до стихії Повітря і його найвищою вібраційної формі — ефіру, що символізує простір і рух в просторі. Ось чому люди, народжені під знаком Водолій і його управителя Урана, так високо цінують свободу і незалежність, аж до анархії і заперечення законів природи.

Водолій добре проводить і трансформує космічну енергію (ефір або прану) і Божественну думку (Логос) в земні форми. Люди з сильним Водолієм в гороскопі володіють цим принципом і мають розвинену інтуїцію і раціональне мислення, що надає ідеалам і творчим осяянням доступну форму. У цьому знаку, за сучасними даними, екзальтує Меркурій-бог торгівлі і знань, що несе в світ кадуцей Гермеса — магічний жезл, що трансформує і транс – мутує елементи живої і відсталої матерії.

Горизонтальні хвилі символу Водолія говорять про можливість комунікацій і передачі інформації з використанням існуючих законів природи, наприклад за допомогою електромагнітних хвиль, пучків світла або апаратів-посередників (літаків і ракет), а також за допомогою телепатії і ясновидіння.

Вертикальні символи Водолія вказують на посвячення, вище служіння і творчу взаємодію зі світом архетипів, можливість управління часом, простором і долею. Музу Уранію, якій допомагають три Парки — богині долі, також пов’язують зі знаком Водолій.

При неправильному використанні ця енергія приносить великої шкоди (досить згадати передчасне відкриття законів розщеплення уранового ядра).

Вертикальні хвилі енергії Водолія можуть символізувати закон Дао, в якому приховані енергії інь і ян, — дві спіралі — еволюції та інволюції, і зображуються у вигляді двох змій в кадуцеї Гермеса. Крім того, це також структура молекул ДНК, основи генетичного Закону еволюційного розвитку людини і цивілізації.

Гармонійні енергії Водолія народжують геніїв, пророків, ясновидців, духовних вчителів людства, що прискорюють еволюцію; дисгармонійні — анархістів, революціонерів, шизофреніків, невизнаних геніїв, які страждають від неможливості сформулювати ті космічні закони, які не реалізуються в даний час і в даних Умовах.

Сонце знаходиться в знаку Водолій з 21 січня по 19 лютого. В цей час в природі відбувається вироблення нової енергії, інкубаційний період нового життя. У людини в цей час пробуджуються і розвиваються творчі сили. Водолій схильний до інтенсивної ментальної роботи.

Знаменитості – Водолії

1-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: П.Мілюков, Г. Кржижановський, Фрідріх II Великий, Вільгельм II.
 • Громадські та релігійні діячі: П.Флоренський, В. Соловйов, А. Девіс.
 • Вчені: П.Струве, В. Ключевський, Л. Ландау, Е. Сведенборг, А. Ампер, Р. Бойль.
 • Діячі мистецтва: А.Чехов, П. Бажов, М. Салтиков-Щедрін, І. Шишкін, С. Ейзенштейн, В. Висоцький, Д. Байрон, П. Бомарше, Р. Бернс, В. Моцарт, Стендаль, П. Домінго.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Б.Савінков, М. Фрунзе, Б. Єльцин, Анна Англійська, А. Лінкольн, Ф. Рузвельт, Р. Рейган.
 • Громадські та релігійні діячі: Н.Добролюбов, А. Чижевський, Т. Мор.
 • Вчені: В. Бехтерєв, Н.Зелінський, Д. Менделєєв, Г. Котельников, О. Антонов, К. Гельвецій, Г. Галілей, Ч. Дарвін, Т. Едісон.
 • Діячі мистецтва: В.Маковський, А. Бахрушин, А. Грибов, Ф. Шуберт, Ч. Діккенс, Ж. Верн, Ф. Мендельсон.

3-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: В.Чапаєв, М. Тухачевський, П. Шмідт, В. Корнілов, В. Чуйков, Марія I Тюдор.
 • Громадські та релігійні діячі: Т. Мальтус.
 • Вчені: М.Келдиш, А. Мікулін.
 • Діячі мистецтва: В. Жуковський, І.Крилов, А. Даргомижський, Н. Лєсков, А. Павлова, Ф. Шаляпін, Б. Пастернак, Є. Вахтангів, Л. Орлова, Б. Брехт.
Езотерика
Додати коментар