Як назвати хлопчика в 2020 році. Щасливі чоловічі імена в 2020 році

Рік 2020 – високосний. До того ж цей рік завершується на «0». Тому вибір імені для дитини потребує особливої уваги. Турботливі батьки намагаються дати йому ім’я, дотримуючись певних правил:

  1. Вибирайте ім’я у церковних святцях – це допоможе дитині дістати пильного ангела-хранителя.
  2. Ім’я обов’язково має відповідати знаку зодіаку, що дозволить розвинути сильні якості характеру, типові для конкретного знака і зменшити вплив негативних рис.
  3. Небажано називати малюка ім’ям близького родича (або іншої людини), який вже помер.
  4. Не піддавайтеся на вмовляння родичів, які пропонують свої варіанти імені – вирішальну роль у цьому відіграє думка батьків.
  5. Ім’я хлопчика, народженого у високосний 2020 рік, обов’язково має містити подвійні приголосні (Філіп, Сава, Кирило). За народним повір’ям вважається, що таким чином дитина дістає не одного, а двох ангелів-хранителів.

І ще одна порада: для обряду хрещення слід підбирати ім’я зі святців, а ось для «звичайної» життя використовувати інше. Це допоможе захистити дитину від пристріту, заздрості і будь-якого іншого поганого енергетичного впливу.

Як назвати хлопчика, народженого в рік Щура (2020)

Для багатьох 2020 рік подарує один з найщасливіших моментів – народження довгоочікуваного хлопчика. Щоб дитина виросла в щасливого, життєрадісного і успішної людини, йому дуже важливо правильно вибрати ім’я. Малюки-Щурята володіють різноманітними вродженими талантами. Наприклад, у них чудово виходить танцювати, виконувати пісні. Також вони дуже здатні в навчанні. Це природжені лідери, розумні, нерідко хитрі і відмінно ті, що пристосовуються до різного роду змін.

Батькам, чиї сини, що народяться в 2020, слід віддати перевагу іменам, підсилює лідерські сторони особистості, позитивно впливають на силу волі, наполегливість і енергетику. З хлопчиків, названих подібними іменами, нерідко виростають відомі політики, дуже хороші керівники. Якщо не брати до уваги місяць, пора року й знак зодіаку, кращим вибором стане ім’я Володимир, Андрій, Сергій, Петро, Костянтин і Тимур.

Дуже багатьом дітям, народженим в рік Пацюка, притаманна категоричність у судженнях і авторитарність. Покращити комунікативні навички можна, давши дитині ім’я Тарас, Максим або Трохим.

Деякі астрологи вважають, що імена Антон, Олексій та Андрій – не найкращий вибір для малюків-Щурят. Вони стверджують, що, назвавши сина так, можна «запрограмувати» його на нещасливу особисте життя.

Місяць народження – яке ім’я вибрати?

Зима

Хлопчики, що з’явилися на світ взимку, з дитинства виділяються серйозним поведінкою, умінням брати на себе відповідальність, дисципліною. Вони здатні йти до своєї мети, не звертаючи уваги на перешкоди. Їм можна вибрати ім’я, пом’якшувальну подібні якості особистості.

Весна

Дітлахи, народжені навесні, можуть бути нерішучими і невпевненими у своїх силах. З віком ця риса характеру може посилитися. Тому їм треба давати ім’я, енергетиці якого притаманні вібрації лідера.

Літо

Це завзяті і радісні малюки, у яких і влітку, і в інші сезони тисяча справ на умі. Їм невідомий страх – вони вірять, що зможуть всі. Не дайте їх прагненням прірву – підберіть ім’я, яке розкриє весь потенціал.

Осінь

Це спокійні і старанні хлопчики, роблять неабиякі успіхи в навчанні. А у хлопців, народжених у листопаді місяці, характер часто жорсткий і непохитний.

Вплив на формування особистості дитини місяць його народження:

Грудень. Сина краще всього назвати Леонідом, Георгієм, Сергієм, Петром, Олександром, Святославом.

Січень. Місяць допомагає дітям з ім’ям Денис, Максим, Павло, Анатолій, Степан і Михайло.

Лютий. Назвіть дитини Володимиром, Григорієм, Романом чи Іваном.

Березень. Сприятливий період для Давида, Єгора, Антона, Якова, Тимофія, Філіпа.

Квітень. Час працьовитих і завзятих Артемов, Вадимів, Макаров і Андрєєв.

Травень. Назвіть сина Адамом, Станіславом, Сильвестром, Глібом.

Червень. Місяць протегує Ігорю, Богдану, Захару, Валентину, Василю.

Липень. Назвіть сина Германом, Родіоном, Архипом, Семеном або Олегом – місяць протегує кожному з цих імен.

Серпень. Місяць діяльних і активних Борисів, Максимов і Яковів.

Вересень. У цьому місяці бажано назвати сина Віктором, Романом, Валерієм або Сергієм.

Жовтень. Щастя принесуть імена Владислав, Денис, Георгій або Денис.

Листопад. Саме підходяще ім’я – Савелій, Марк або Данило.

Яким ім’ям назвати хлопчика, орієнтуючись на знак зодіаку?

Козеріг. Найбільше підійдуть старовинні імена Акім, Назар і Прохор.

Водолій. Такого хлопчика бажано назвати Савелій, Віталій, Ігор, Василь, Геннадій, Іван.

Риби. Виберіть романтичне або навіть казкове ім’я з давньоруської билини: Руслан, Ілля, Афанасій, Олег.

Овен. Назвіть дитини потужним і сильним ім’ям, таким як Тимур, Артур, Ельдар, Марк.

Близнюки. Вибравши ім’я Ігор, Аркадій, Ян або Сергій, ви допоможете дитині вирости сміливим і ніколи не сумнівається у своїх силах.

Рак. Маленькі непосидючі Раки знайдуть більше посидючості, якщо їх ім’я Дмитро, Андрій, Лев, Максим, Ельдар, Віталій або Семен.

Лев. Царствене Левеня все життя буде впевнений у собі, якщо його назвати Альберт, Микола, Абрам, Данило або Руслан.

Діва. Найуспішнішими будуть хлопчики, яких назвуть Степан, Інокентій, Федір, Павло, Тимофій, Костянтин або Денис.

Терези. Декілька недовірливі Терези стануть сміливішими, якщо батьки дадуть синочку ім’я Борис, Максим, Семен, Олексій, Леонід, Олег, Віталій, Борислав, Михайло, Дмитро або Яків.

Скорпіон. Володіючи непохитним характером і невгамовними амбіціями, Скорпіон стане більш лояльним до оточуючих, якщо його ім’я буде Фелікс, Валентин, Юрій, Микола, Ігор або Ілля.

Стрілець. Такий малюк нерідко дивує оточуючих оригінальною поведінкою. Щоб він відчував себе комфортно, назвіть його Костянтином, В’ячеславом, Романом, Спартаком, Осипом, Миколою, Серафимом, Маратом.

Ім’я – дзеркало характеру

Народженої в рік Пацюка хлопчика бажано називати звучним і простим у вимові ім’ям. Обов’язково треба з’ясувати значення імені і те, як воно з’явилося. Не забувайте, що зменшувально-пестливі форми вимови імені також впливають на формування особистості – не соромтеся час від часу називати ними синка.

Роздумуючи, як назвати хлопчика, крім звучання треба звернути увагу на асоціативний ряд, типовий для конкретного імені. Наприклад, Михайло – це відкритість, щирість і тверді переконання. Олександр – завзятість, хоробрість і активність. А Володимир – владу і міць.

Навіть психологи кажуть, що від імені (і його вимови) залежить, як сама людина сприймає себе і як його сприймають інші. Воно сильно впливає на особливості характеру і, як наслідок, на долю.

«Хоробрі» імена

Лідер по натурі в повну силу розкриє свої природні задатки, якщо його назвуть Олександром або Петром. Малюк, який народився сором’язливим, з часом знайде упевненість, якщо батьки назвуть його Гліб або Марк. Такі імена для хлопчиків також наділять його силою волі і наполегливістю в досягненні мети. А амбіційний Максим буде чудовим чоловіком і батьком, якщо у батьків вийде приборкати його марнославство.

Рік 2020 – народження хлопчиків-вундеркіндів

Діти чоловічої статі, народжені в рік Пацюка, обдаровані в творчому плані. Не рідкість, коли з таких хлопчиків виростають майбутні геніальні діячі мистецтва, зокрема, музиканти і художники. Для музичного розвитку найкраще підійдуть імена Леонтій, Леонід і Валерій, а для яскравого прояву художнього таланту – Віталій або Костянтин.

Маленькі бізнесмени – «грошові» імена

Сильну ділову хватку і неабиякі підприємницькі здібності демонструють багато хлопчики, які були народжені в рік Пацюка. Зазвичай вони стають дуже успішними у фінансовому плані: власниками великого бізнесу, магнатами, фінансистами. Вони комунікабельні, вміють вести за собою інших, володіють відмінно розвиненою логікою і діловим чуттям, відчувають перспективні напрями. Дайте синові ім’я Ігор, Сергій або Денис – це щасливі чоловічі імена, які допоможуть стати йому дуже успішним.

Працюючи журналістом

Люди, що з’явилися на світ у рік Пацюка, володіють здатністю перебувати в центрі подій, вміють передчувати сенсацію, активно цікавляться навколишнім здатні без особливих зусиль здобути потрібну інформацію. Легко знаходять спільну мову з іншими. Вибравши кар’єру журналіста або коментатора, вони здатні досягти чудових результатів. Назвіть улюблену крихту Дімою, Ванею або Всеволодом – і він зуміє досягти багато чого.

Модні імена в рік Щура

Батьки, які віддають перевагу давати дітям «трендові» імена, старанно розшукують відповідну інформацію. Хочете не відстати від моди? Дайте синові ім’я Тихон, Серафим, Архип, Матвій, Вікентій, Ігнатій, Сава, Макар, Веніамін, Савелій, Всеволод, Аркадій. Зараз дуже актуальні імена, що відносяться до героїв минулого, великим воїнам і епічним особистостям.

Модними вважаються такі:

Роздумуючи, як назвати дитину, батьки роблять дуже відповідальний вибір. Адже подорослішавши і ставши чоловіком, він передасть своїм дітям по батькові, яке також буде впливати на його долю. Тому вибирайте не тільки красиве у вимові і модне ім’я, але і те, яке приверне в життя дитини удачу.

Популярні імена 2020

Досі трапляються ситуації, коли батьки до моменту народження не знають, хто у них буде – хлопчик чи дівчинка. Але все ж більшість сучасних пар заздалегідь з’ясовують, якої статі буде довгоочікувана дитина і старанно вибирають, як його назвати.

Якщо взяти до уваги статистику пошукових запитів, то протягом періоду з 2014 по 2019 рік приблизно на 5% збільшилася кількість користувачів, які шукають ім’я для хлопчика (з 45 до 50%). Причому більшість таких батьків цікавляться оригінальними і незвичайними іменами (часто дуже оригінальними). А адже раніше таке завзяття виявляли в основному батьки дівчаток.

Також більше стало тих, хто підшукує ім’я, надає певні якості особистості. До затребуваних запитів відносять «розумний», «красивий», «мудрий», здоровий». Ще одне значення, раніше не користувалося великим інтересом – «вільний». Не слабшає інтерес до характеристик «справедливий», «мужній». Але на перше місце за кількістю запитів вийшли «перший» і «герой».

Керуючись такими критеріями, можна передбачити, що найпопулярнішими іменами в 2020 стануть:

Найпоширеніші чоловічі імена на 2020 рік

З 1989 по 2019 роки перші позиції в рейтингу чоловічих імен незмінно займало ім’я Олександр. Судячи з тенденції, воно і далі буде у фаворитах. Трохи рідше зустрічаються імена Артем, Іван, Максим, Данило і Михайло, Дмитро і Марк – вони поділяють між собою другі позиції топ-10. Далі йде ім’я Ілля – але, швидше за все, його зовсім скоро витіснять Микита, Тимофій, Роман і Матвій. Схоже, чекає спекотна «битва»! Ще одні претенденти на рейтингові місця в наступні роки – Андрій та Лев.

Незважаючи на статистику, цілком можливо, що вже через кілька років в рейтингу відбудеться «ракировка». Так, починаючи з 1990 року, імені Олександр стабільно належало перше місце. Але зараз відсоток співвідношення хлопчиків з таким ім’ям знизився на 4.5% (з 9 до 4.5%). Статистичні дані показують, що таке падіння викликане появою великої кількості інших чоловічих імен. Впливає і те, що роздумуючи, яке ім’я підібрати, батьки стали частіше звертати увагу на інші параметри, а не тільки на його актуальність.

Крім того, «попит» на конкретне ім’я безпосередньо залежить і від національності батьків. Це в першу чергу стосується тих, хто дотримується культурних традицій свого народу. Але усе ж дуже багато вирішують дати дитині ім’я, виходячи з модних тенденцій і інших параметрів. Так, найбільш затребувані татарські імена – Артем, Тамерлан і Амір. А серед рідкісних татарських імен можна виділити Марка і Надира. Зате Микита, Ельдар, Аслан і Сергій, які раніше були дуже потрібними, поступово втрачають актуальність.

Усі чоловічі імена внизу за посиланням!

Приблизний прогноз популярності імен хлопчиків на 2020 рік

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар