Значення імені Микита

Даний матеріал містить в собі інформацію про значення імені Микита, ви дізнаєтеся як його тлумачити, прочитаєте історичні факти і зрозумієте, звідки походить ім’я Микита.

Значення імені Микита

Щоб зрозуміти, що означає ім’я Микита, потрібно звернутися до його коренів. З мови стародавніх греків воно означає: «здобув перемогу».

Скорочена форма

Нік, Микитос, Микитка, Никич, Микиточка, Кеша, Кіт, Кит.

Історія появи

Як вже було сказано вище, батьківщина імені – Стародавня Греція. У дослівному перекладі значення імені Микита звучить як «переможець». У деяких мовах воно може звучати як Микита, Нікітас, Никетас.

По батькові для дітей Микити

Микитович, Микитович, Микитівна, Микитівна.

Іменини і покровителі Микити

В православ’ї особливе свято Микити справляється в окремі дні календаря: вони бувають цілорічно, виключаючи серпень. Краще дізнатися, що означає ім’я Микита, допоможуть долі деяких його заступників:

2 квітня – Аполлониадский, єпископ.

2 червня – Хіоський, святий з ченців.

28 листопада – Алмазів, мученик.

Позитивні сторони Микити

Сила Ніка полягає в його владі. Це справжній стратег, який розраховує всі ходи наперед, а тому може керувати не одним, а декількома колективами відразу. Чоловік володіє прекрасним почуттям гумору, а також вміє слухати і чути співрозмовника.

Негативні сторони Микити

Нік заводиться з півоберта. Часто він, не розібравшись у суті ситуації, накидається на невинних людей, із-за чого створює проблеми і собі, і їм. Людина, якій дали таке ім’я, може бути надміру впертим і «бесячим» для оточуючих.

Особливості характеру та що означає ім’я Микита

Все дитинство Микити проходить під девізом пошуків себе. Для юного шукача дуже важливо розібратися в самих різних питаннях. Він несвідомо з дитинства працює на розширення кругозору. Значення імені Микити зобов’язує хлопця «перемагати» у кожній із сфер. Наприклад, він навряд чи закриє книжку з фізики, якщо не зрозуміє принцип роботи описаних у ній законів. У цієї якості є інша крайність – хлопець може просто закинути справу, якщо не зуміє в ньому швидко розібратися. Ось така подвійність!

Микита піклується про свою сім’ю. Іноді для нього любов до ближнього виходить на перший план. До речі, навіть тут він намагається відповідати тому, що означає ім’я Микита. Хлопець рано починає працювати, що робить з різних причин. Наприклад, йому хочеться забезпечувати свою матір або перестати залежати від батьків.

Незважаючи на всю серйозність, Никич любить гарненько повеселитися. По-перше, Нік цінує хороший, дорогий алкоголь. Чоловік вміє вибирати і, відповідно, пити. По-друге, Микитос сам нерідко стає призвідником запаморочливих тусовок. Цікава особливість: на вечірках хлопець рідко напивається вхлам, так як любить зберігати тверезість, щоб керувати веселощами.

Чоловік любить демонструвати значення імені Микита за допомогою дорогих годин, елітних машин, а також інших атрибутів багатства.

Сумісність імені Микита з жіночими іменами

Найлегше людині з таким ім’ям дасться взаємодія з Алісою, Ксенією, Тетяною, Катериною, Дариною, Ідою, Марією, Світланою. Проаналізувавши, що означає ім’я Микита, можна прийти до висновку, що йому буде некомфортно спілкуватися з Іриною, Ларисою, Аллою, Анною, Любов’ю і Мариною.

Любов і сім’я в житті Микити

Людина, якого так назвали, не має особливої популярності серед жінок. Навіть якщо і навпаки, Нік не звертає увагу на дів, що оточують його. Як справжній самець, він сам «виокремлює» вподобану даму, а потім завойовує її серце. Значення імені Микита накладає відбиток на його сімейного життя. Для своєї родини Микитка намагається зробити все, а тому дружина з дітьми завжди живуть у достатку.

Професія Микити

Чоловік, якого назвали Микитою, відмінно розбирається в багатьох областях. Ще підлітком він намагається розібратися в техніці, філософії, творчості і так далі. До речі, такий «розкид» за різними заняттями грає хлопцеві лише на руку. Виростаючи, він дуже усвідомлено підходить до вибору професії. Високий інтелект дозволяє знаходити Ніку вакантні місця або навіть відкривати свою справу.

Здоров’я

Як правило, Микитка народжується досить хворобливим хлопчиком. Він схильний як легких хвороб, так і різних хронічних захворювань. На щастя, для повернення відмінного самопочуття Ніку потрібно не так багато. Для того, щоб людина з таким ім’ям був бадьорий і здоровий, йому достатньо вести здоровий спосіб життя і дотримуватися рекомендацій лікаря. До речі, чоловіки з ім’ям Микита досить легко приходять в бажану спортивну форму і часто мають успіхи в бодібілдингу.

Кар’єра Микити

Нік відмінно проявляє себе в будь-якій роботі, за яку береться. До речі, до цього його зобов’язує значення імені Микита. Чоловік, якого так назвали, завжди прагне тільки до перемоги. Він має знання в самих різних сферах. До того ж, він підходить до них не по-дилетантськи, а дуже навіть професійно. Широкий кругозір і високий рівень інтелекту дозволяє Ніку робити великі кар’єрні успіхи, заробляти великі суми і реалізовувати те, що означає ім’я Микита. Він домагається успіхів, якщо має власний бізнес. Також великий шанс стати успішним у робочому партнерство.

Великі Микити в історії

Стовпник (чудотворець), Кожум’яка (богатир), Чернявський (поет), Хоніат (письменник), Крилів (боєць), Підгорний (актор), Стэнеску (поет), Шевченко (футболіст), Шангін (архітектор), Алексєєв (співак), Михалков (кінорежисер). Всі ці люди досягли успіху і внесли внесок у значення імені Микита.

Езотерика
Додати коментар