Лев: значення імені Лев. Доля і характеристика імені

Ім’ям Лев батьки називають хлопчиків в православних сім’ях Росії, України, Білорусії та Вірменії.

Ім’я Лев, як і саме слово «лев», виникло у грецькій мові. Однак у перекладі з ідишу воно означає «серце». В європейських країнах більш популярні варіанти Леон, Лео, ніж українське Лев. Серед вірмен поширений варіант Левон. А в ісламському світі — Лейс.

Вплив імені на характер і долю

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Лев, не буде непосидою. Льова відрізняється такою рисою особистості як добродушність. Деякі вважають, що Льовушка повинен бути владним, подібно справжньому леву. Однак чоловік на ім’я Лев зовсім не хоче займати домінуючу позицію. Льова може постояти за себе. Але Леон ніколи не стане тиснути на інших.

Коли носій імені Лев виростає, то стає успішною людиною. Для Льови характерно прагнення до захоплення іншими. Володар імені Лев вміє стримувати свої пориви, але при цьому Лео володіє великим ентузіазмом. Льова може загорітися якоюсь ідеєю, але здатний кинути почате, якщо для цього є вагомі підстави, хоча Леон дуже обов’язковий.

Володар імені Лев легко адаптується до обставин. Часто Льова опікується тих, хто цього потребує. Літнім і малолітнім Лев допомагає на першу вимогу. Але не варто зачіпати гідність Лева. У цьому випадку Льова буде останній, з ким кривдник захоче спілкуватися.

Молодий чоловік з ім’ям Лев регулярно спалахує почуттями до якої-небудь красуні. Найбільше Льову в дамах залучають довіру і доброзичливість. Володар цього імені дуже трепетно ставиться до своїх дітей. Льовушка з великим задоволенням бере участь у вуличних іграх своїх нащадків.

Ім’я Лев серед російськомовного населення має середню популярність. Однак у 2015 ім’я Лев увійшло в топ-30 поширених московських імен. Найчастіше Левом називали дітей у Радянському союзі перед Світовою війною. Популярністю це ім’я зобов’язана знаменитого революціонера Льву Давидовичу Бронштейну (Троцькому). Це був один з головних керівників революції, брав участь у поваленні тимчасового уряду і прагнув до світової соціалістичної революції. Найбільшу поширеність ім’я Лев набуло в 2016 році.

У чоловіка, що носить ім’я Лев, іменини припадають на наступні дати: 12.01, 2.02, 3.03, 5.03, 14.03, 31.05, 14.07, 31.08, 24.09, 24.10, 25.11, 20.12.

Езотерика
Додати коментар