Євген: значення імені Євген. Доля і характеристика імені

Ім’ям Євген батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України, Білорусі та Греції.

Ім’я Євген має грецькі корені. На сучасну українську це ім’я перекладається як «благородний». У російськомовному середовищі популярно як саме ім’я Євген, так і його жіночий аналог – Євгенія. Ці імена використовувалися в дворянському середовищі в XIX столітті. Однак, у зв’язку з тодішньою модою на все французьке, більшість дворян говорило не Євген, а Ежен. Звідси в просторіччі пішов скорочений варіант – Женя. Крім того, було популярно англійське прочитання – Юджин.

У Британії від імені Євген сталося ім’я Оуен. Але деякі лінгвісти відносять ім’я Оуен до кельтських слів, переводяться як «агнець» або «молодість». Оуеном звали одного з валлійських дворян, що за легендою були сподвижниками короля Артура.

Дитинство чоловіки, що носить ім’я Євген

Хлопчик, якому батьки дали ім’я Євген, постійно витає в хмарах. Це часто допомагає Дружині подружитися з однолітками. Євген вигадує нові ігри прямо на ходу. Женя дуже активний, ніколи не сидить на місці. Якщо гра буде припускати рольову модель, то Жека завжди буде на боці добра. Однак, в реальності Женя намагається домовлятися і шукати вихід, який однаково влаштовує всіх. Жека швидко вчить інші мови, точні науки. У школі хлопець може захопитися поезією. Зі школи Євген регулярно приносить гарні оцінки на радість мами і тата.

Часто підліток з ім’ям Євген будує у себе в голові ідеальний на його думку світ. Женю дуже засмучує, що реальність не така, якою він хотів її бачити. З-за цього Євген стає боязким і розсіяним. Часто Євгену не вистачає посидючості, щоб доводити до кінця те, що він почав. Батьки повинні зробити все, щоб маленький Женя зміг повірити в себе. Однак у розмові Жека продовжує залишатися безпосереднім. Женя постійно знаходить собі нових друзів обох статей.

Доросле життя чоловіка, що носить ім’я Євген

Виростаючи, володар імені Євген стає дуже імпульсивним. Із-за невпевненості в собі Женя постійно нервує. Євгену властиво ображатися через дрібниці. Женя не сприймає навіть конструктивну критику. Євген постійно намагається замаскувати свою невпевненість під маскою байдужості або невихованості. В оточенні Жені практично немає людей, яким Жека міг би відкрити свою душу. При цьому Женя постійно прагне допомогти тим, хто йому доріг. Родичі і друзі завжди можуть покластися на Євгенія.

Носій імені Євген володіє хорошим внутрішнім чуттям. Женя дуже уважний до деталей, на основі яких складає докладну картину навколишньої дійсності. Євген дуже освічений. Женя вважає, що в будь-якій області є речі, які необхідно знати людині, якщо він хоче комфортно жити. Тому Жека вивчає, нехай і поверхнево, різні науки. Оточуючі вважають Євгена цікавим співрозмовником. Завдяки освіченості, у цієї людини хороший смак і мало речей, якими він дорожить.

Євген без праці вливається в будь-яке суспільство. Женя легко спілкується, жартує і розповідає цікаві історії. Товариськість Євгена, його почуття такту і позитивний настрій стає прекрасним доповненням дружніх посиденьок. Женя не любить нудні заняття. Він воліє драму і книги. З технікою Жеку на «ти», заради розваги часто вирішує головоломки.

Євген не з тих людей, які легко борються з труднощами. Дружині легше, щоб йому говорили, що робити, а він би робив все абсолютно. Жека хороший співробітник, часто кар’єрист. Євгенії часто стають проектувальниками, будь то чи літак. Але Євгену не чужі і професії мистецтва – література, журналістика. Крім того, він може стати актором.

Коли Євген одружується, то стає ідеалом чоловіка й батька. Женя дуже терплячий і ніколи не почне скандал першим. Жека стає третейським суддею між дітьми, допомагаючи їм прийти до згоди. Женя шукає собі таку обраницю, яка буде з ним відверта, з якою йому буде цікаво. Серед ЄвгеніїІв багато ревнивців.

Ім’я Євген сумісно з іменами Анастасія, Дар’я, Катерина, Олена, Ірина, Марія, Ольга, Тетяна, Юлія.

У чоловіка, що носить ім’я Євген, іменини припадають на наступні дати: 21.01, 3.02, 25.02, 4.03, 10.03, 20.03, 3.08, 31.08, 20.09, 23.09, 8.10, 29.10, 11.11, 20.11, 24.11, 7.12, 23.12 і 26.12.

Езотерика
Додати коментар