Значення імені Данило | Що означає ім'я Данило, характер і доля

Значення імені Данило

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Данило, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Данило.

Значення імені Данило

Що означає ім’я Данило? В перекладі воно утворює словосполучення «засуджений Богом».

Скорочена форма

Данило, Даня, Даник, Данечка, Данилко, Данька, Данчик.

Історія появи

Своїми коренями значення імені Данило сходить до єврейської культури, і воно близьке до імені «Даніель». У словниках ім’я Данило прийнято вважати біблійним. Воно складається з двох основ: «Дан» і «Еэль». Дослівно вони переводяться як «Суд» і «Бог».

По батькові від імені Данило

Данилівна, Данилович.

Іменини і покровителі Данила

День Ангела Данило зазначає в той день церковного календаря, який ближче до його дати народження. Іменини для людей з цим ім’ям бувають у всі місяці крім лютого, травня, серпня. Значення імені Данило досить важко тлумачити у відриві від його покровителів. Ось деякі з них:

20 квітня – Переяславський, святий.

23 липня – Нікопольський, священномученик.

24 грудня – Стовпник, святий.

Позитивні сторони Данила

Одна з головних рис Данини – прагнення до знань, і в цьому йому сприяє значення імені Данило. Він, немов направляється вищими силами, вміє самостійно шукати інформацію, аналізувати її і запам’ятовувати. Даня відмінно навчається, а ще дуже часто стає «правою рукою» викладача.

Негативні сторони Данила

Ми вже з’ясували, що означає ім’я Данило. «Суд», який є однією з основ імені, постійно розпалює в ньому внутрішній конфлікт. Йому важко знаходити спільну мову з оточуючими людьми, а тому Данилу доводиться вибирати між тим, щоб бути собою, і діями на догоду іншим. Саме тому він може викликати у оточуючих гнів, а іноді навіть неприкриту агресію.

Особливості характеру Данила

Данило сильно прив’язаний до сім’ї, і тому в дитинстві прогулянок у дворі він віддає перевагу спокійні посиденьки в оточенні батьків. Дана особливість обумовлена тим, що означає ім’я Данило. Стаючи старше, Даня не забуває про матір з батьком і намагається приділяти їм достатню кількість уваги.

Данило, захоплений якоюсь справою, віддається їй повністю. Занурившись в книги і тренування, він може легко забути про своїх друзів – почасти цьому провиною те, що означає ім’я Данило. При цьому часто такому чоловікові вдається самостійно розвинути в собі талант і без чиєї-небудь допомоги домогтися успіху.

На те, що означає ім’я Данило, сильно впливає його оточення. Даня «відображає» людей, з якими спілкується. Саме тому погана компанія може зробити з нього досить грубого та черствого людини. Жіночий колектив, як правило, краще впливає на чутливого Данила.

Данило любить допомагати, коли знає, як вирішити проблему, з якою до нього звернулися. Йому подобається розбиратися в будові автомобілів, комп’ютерів, а також сантехніки. До всього іншого, Даня намагається максимально «прокачати» свої девайси, встановлюючи на них всілякі програми.

Данило недостатньо розвинений фізично, і тому йому буває важко постояти за себе. Значення імені Данило впливає на його комплекцію, і для того, щоб знайти силу і спритність, Дани доводиться добряче постаратися.

Сумісність імені Данило з жіночими іменами

Значення імені Данило найбільше поєднується з наступними іменами: Ганна, Аліса, Софія, Олександра, Ольга, Світлана, Наталя, Яна і Анжеліка. Знаючи, що означає ім’я Данило, можна зробити висновок про розбіжності темпераментів з Дариною, Євою, Міланою, Кариною, Тетяною, Поліною та Олександрою.

Сім’я і Любов Данила

Данило – ловелас. Перебуваючи у статусі холостяка, він любить оточувати себе жіночим товариством. Даня насолоджується спілкуванням з дамами, але при цьому не пристає до них. Відчувши іскру, чоловік приступає до дій і досить швидко зачаровує вподобану дівчину. На щастя, в сім’ї він спростовує те, що означає ім’я Данило. У шлюбі чоловік спокійний, не влаштовує «судів» та конфліктів. З дітьми Даня спілкується легко, проте іноді може від них втомлюватися.

Професія Данила

З Данилів виходять чудові вчені, а тому людина з таким ім’ям домагається успіху в сфері, в якій він може задіяти свій інтелект. Найбільше його захоплює біологія, механіка і інформатика.

Здоров’я

На щастя, Данило рідко буває схильний фізичним недугам. Однак у нього можуть розвинутися психічні захворювання – про це може сказати навіть те, що означає ім’я Данило. Даня може бути трохи неврівноваженим або апатичним, і це значить, що йому важливо регулярно відвідувати лікаря.

Кар’єра Данила

Для Данила важлива стабільність, тому що сам по собі він не схильний до планування бюджету і накопичення коштів. З цього випливає, що Данилу важливо працювати в тій компанії, яка забезпечить йому стабільний заробіток.

Великі: Даниїли в історії

Галицький (князь), Заболотний (вчений), Хармс (письменник), Тубеншлак (спортсмен), Козловський (актор), Грачов (ведучий), Ішутін (кіберспортсмен), Харовьюк (письменник), Градський (музикант) та інші.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь