Значення імені Дмитро (Діма)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Дмитро, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Дмитро (Діма).

Значення імені Дмитро

Ім’я Дмитра розтлумачується як «службовець богині родючості Деметри» або ж «залежить від матері». Ось що означає ім’я Дмитро.

Скорочена форма

Митя, Діма, Діма, Димас, Митяй, Митек, Дімочка, Димуля.

Історія появи і значення імені Дмитро

Що означає ім’я Дмитро? Його семантика своїми коріннями йде в Давню Грецію. Дослівно воно перекладається як «службовець Деметри». Деметра – це богиня родючості і землеробства. Також деякі філологи на питання «Що означає ім’я Дмитро» відповідають «близький до матері». Причина проста: «Метер» з давньогрецької перекладається як «мати».

По Батькові Дмитра

Дмитрович, Дмитрівна.

Іменини і покровителі Дмитра

Ім’я Дмитро займає важливу частину в церковному календарі: іменини Діми можуть справляти у всі місяці крім березня і грудня.

4 січня – Кірану, ієромонах.

19 лютого – Різдвяний, мученик.

10 листопада – Ростовський, єпископ.

Позитивні сторони Дмитра

Значення імені Дмитро іноді тлумачиться як «рідна людина», і тому він легко вписується в будь-яку компанію. Оточуючі відчувають світло, позитив і затишок, який він дарує, а тому відмінно приймають цього компанійського чоловіка. Він здатний на вигадки і пригоди. Діма – веселий, вольовий, дотепний і привабливий. Якщо Мітя поставить собі чітку мету, він обов’язково її досягне.

Негативні сторони Дмитра

Що означає ім’я Дмитро? «Який належить матері». Він сильно прив’язаний до мами і іноді здається «маминим синочком». Та й в цілому: опинившись поруч з жінкою, Діма може стати залежним від неї. Йому важко ігнорувати людей, до яких він відчуває неприязнь: Митя не може не відпустити якийсь в’їдливий коментар. Іноді чоловік з таким ім’ям здатний бути занадто жорстоким і грубим. Він досить егоїстичний, не може вислухати співрозмовника і постійно норовить перебити.

Особливості характеру Дмитра

Значення імені Дмитро можна тлумачити на основі рис його характеру. Він має велику пристрасть до розмов. Часто базікає не по справі, але при цьому може сказати важливі і потрібні речі. Він вміє викривати свої думки в слова і абсолютно точно помічати деталі. Діма, який направив балакучість в потрібне русло, може досягти великих успіхів у роботі та людських взаєминах. На підставі того, що означає ім’я Дмитро, можна зробити висновок, що він сильно залежить від сім’ї. Однак це не зовсім вірно: в його житті може трапитися не один шлюб. Діма не терпить сімейної рутини, а тому часто розбавляє її подорожами, виходами у світ і зустрічами з цікавими людьми.

Значення імені Дмитро зобов’язує його до особливого ставлення з жінками. І правда: Діма вміє спілкуватися з протилежною статтю. Дами очаровуються його почуттям гумору, вмінням розповідати історії і доглядати за дівчатами. Дмитрик любить увагу жінок і рідко коли скупиться на компліменти. Однак він не дуже любить брати на себе зобов’язання, і в більшості випадків чоловік з таким ім’ям обмежується легким фліртом.

До всього іншого, Діма володіє чудовою фантазією, яка супроводжує його протягом усього життя. Він часто щось вигадує і присвячує оточуючих у свої ідеї. Коли вигадки Міті не приймають, він злиться. У стресових ситуаціях значення імені Дмитро може трактуватися як «ображений». В таких випадках він стає злим, уїдливим і грубим.

Діма любить заробляти так само, як обожнює витрачати гроші. Йому ніщо не стоїть в один день вирішити махнути в далеку країну або купити машину, якщо дозволяють кошти. А що буде далі, його не надто хвилює: проблеми Мітяй вирішує по мірі надходження. На щастя, в питанні ризику йому найчастіше щастить.

Сумісність імені Дмитро з жіночими іменами

Що означає ім’я Дмитро, ми вже з’ясували. Тепер дізнаємося, яким чином це впливає на його взаємодія з протилежною статтю. У Діми добре складаються стосунки з дівчатами, які носять такі імена: Єлизавета, Тетяна, Олена, Аліса, Ангеліна, Софія, Дарина. Буде важко знайти точки дотику з Аллою, Анастасією, Нікою, Маргаритою, Яною.

Сім’я і Любов Дмитра

Дмитрик любить жінок і досить швидко знаходить до них підхід. При цьому він так само стрімко до них прив’язується: близькість до «матері» з дитинства змушує його шукати по життю «матусю». І незважаючи на деяку інфантильність, Діма проявляє себе як чудовий батько. Він прагне урізноманітнити життя своїх дітей, а тому часто балує їх подарунками, возить в подорожі і в цілому проводить багато часу з ними.

Він дуже влюбливий: пристрасть спалахує миттєво! Однак вона може різко згаснути, якщо дама серця віддасться йому дуже легко. Діма – справжній самець, і йому важливо поборотися за жінку.

Професія Дмитра

Митя не терпить рутини. Він, як особистість творча і креативна, вибирає сферу, яка не передбачає животіння в офісі. І незважаючи на те, що означає ім’я Дмитро «подібний до мами», у робочих справах він не терпить жіночої переваги. Значення імені Дмитро не зобов’язує його підкорятися дамам: він часто сам любить керувати.

Здоров’я

Мітя дуже активний з самого дитинства, а це призводить до дрібних травм, саден і ранок. Однак Діма везучий: всі дитячі болячки у неї швидко заживають. Виростаючи, чоловік, на жаль, може втратити пильність. Пам’ятаючи про те, як його минуть всі хвороби, він часто ігнорує лікарів. Це може спричинити неприємні наслідки.

Кар’єра Дмитра

Якщо Мітя займається справою, яка йому подобається, він повністю реалізує себе в ньому. Ми пам’ятаємо, що означає ім’я Дмитро: «службовець богині родючості». А сам Діма «родючий» і продуктивний тільки в роботі, яка дозволяє проявити креативність.

Великі Дмитрії в історії

Ростовський (єпископ), Дяченко (архітектор), Загул (поет), Яворницький (історик), Шостакович (композитор), Хворостовський (оперний співак), Нагієв (шоумен) та інші.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар