Значення імені Роман (Рома)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Роман, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Роман (Рома).

Значення імені Роман

У характері Ромчика проявляються такі людські якості як палкість, імпульсивність, сміливість і безстрашність. Це дуже яскравий чоловік, який сильно виділяється серед свого оточення. Те, що означає ім’я Роман, можна тлумачити по-різному. Найчастіше звучить такий переклад: «іноземець».

Скорочена форма

Ромик, Ромула, Ромчик, Ромашка, Ром, Ман, Ромыч, Манчик, Ромочка, Ромаріо.

Історія появи

Саме слово, яке згодом стало ім’ям, було придумано древніми римлянами. До речі, для них ім’я Роми чи не найбільше рідне! Чому? Тому що значення імені Роман визначається як «римлянин», «римська людина». А ось ще один цікавий факт! Рим по-італійськи звучить «Рома», а тому кожна людина, якого так назвали, може спокійно вважати себе іноземцем. Хоча б по духу!

По батькові від імені Романа

Хлопчаки можуть гордо називати себе Романовичами. А жіночий варіант звучить так: Романівна.

Іменини і покровителі Романа

Ангел-охоронець, який визначається за церковним календарем, має велике значення для православної людини. Також по ньому можна визначити, що означає ім’я Роман.

16 лютого – Углицький, князь.

11 серпня – Киржачский, преподобномученик.

Позитивні сторони Романа

Це хлопець, якого енергія б’є ключем. Він заряджає інших людей своїм внутрішнім світлом і мотивує на роботу, а тому поруч з ним завжди починаються пригоди! Ромич – відданий друг, на якого можна покластися. Навіть той, хто не знає, що означає ім’я Роман, точно скаже, що це трохи божевільний чоловік! Якщо він захоче, то піде до мети незважаючи ні на що.

Негативні сторони Романа

На жаль, хлопчик має і свої мінуси. Він може бути занадто впертим, а тому – агресивним. Відстоюючи власну позицію, Ромка часто переходить межу дозволеного. Значення імені Роман припускає його невихованість. Це означає, що чоловік здатний образити кого-небудь і навіть не зрозуміти, наскільки це образливо для іншої людини.

Особливості характеру Романа

У дитинстві Ромик любить побитися! Він задирає друзів, спеціально провокує дорослих і при найменшій можливості пускає в хід кулаки. Значення імені Роман змушує чоловіка постійно доводити собі свою внутрішню силу і брутальність. Він обожнює відчувати себе справжнім чоловіком! А тому він не тільки любить битися, але і намагається піклуватися про нужденних. Це прекрасний чоловік і товариш.

Нерідко Ромчик стає лідером. Оточуючі, знаючи, що означає ім’я Роман, повністю йому довіряють. Ромик здатний повести за собою цілі натовпи людей! На жаль, отримавши владу, він зловживає нею.

Сумісність і що означає ім’я Роман

Ідеальну жінку для людини з таким ім’ям звуть Ольга або Марія. Є на прикметі такі? Бережіть і цінуйте! Досить непогано складуться стосунки з Алісою, Інгою, Маріанною, Іриною, Світланою, Ганною і Веронікою. Краще взагалі не наближатися до Тетяни, Юліані, Лоліті, Євгенії і Алісі.

Сім’я і Любов Романа

Ромик дуже вибірковий у виборі пасії. Саме тому дуже часто він самотній. Багато хто дивуються, чому така розумна і мужня людина не може створити сім’ю. Однак значення імені Роман передбачає вміння вибудовувати тактики. Тому, коли він зустрічає потрібну даму, він практично відразу бере її в дружини. У сімейному житті Рома любить командувати, йому потрібна ніжна і слухняна партнерка.

Професія Романа

Яку б посаду Ромик не займав, він завжди буде прагнути допомагати людям. Часто Романів можна зустріти в медицині, мнс або різного роду службах порятунку. Навіть якщо робота чоловіки не передбачає геройства, він все одно своєю діяльністю намагається сіяти «добре і вічне».

Здоров’я

В дитинстві він дуже активний: постійно бігає у дворі, а ще обожнює спортивні секції та змагання. Саме це додає того, що означає ім’я Роман, відмінне здоров’я. У нього досить міцний імунітет і високі показники витривалості. Це дозволяє Ромці експериментувати з собою. Наприклад, качати м’язи або готуватися до полумарафону.

Кар’єра Романа

Ромчик – справжній кар’єрист, а тому йому важливо досягати висот у роботі. Значення імені Роман передбачає відмінна взаємодія з начальством. І нехай він прикладає величезні зусилля для того, щоб домогтися підвищення в кар’єрі йому більше допомагає спілкування з директором і колегами. Якщо він буде в хороших відносинах з начальником, то скоро сам зможе зайняти його посаду.

Великі Романи в історії

Мстиславич (правитель), Воронцов (граф), Шкідливий (великий лікар), Тиртов (художник), Якобсон (мовознавець), Абрамович (бізнесмен), Ващук (співак), Вірастюк (спортсмен), Полтавець (футболіст), Широков (півзахисник), Безсмертний (політик).

Езотерика
Додати коментар