Значення імені Матвій

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Матвій, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Матвій.

Значення імені Матвій

Для своїх близьких Мотя іноді здається світлим промінчиком. Він може повністю змінити життя будь-якого! Це частково обумовлено і перекладом імені: «божий дар», «небесне диво».

Скорочена форма

Моп, Мотя, Мотик, Матильда, Матвійчик, Матвійчук, Мат, Вей.

Історія появи і що означає ім’я Матвій

Як і багато слов’янські імена, це прийшло в мову з культури стародавніх євреїв. Одна частина слова перекладається як «подарунок», а друга – як «божество», «Ягве-бог». У деяких мовах ім’я може звучати як Матіас, Меттью, Матэй і Мацей.

По батькові від імені Матвій

Хлопчик буде Матвійович. Дівчинка ж гордо назве себе Матвіївною.

Іменини і покровителі Матвія

Багато людей відчувають особливий зв’язок зі своїм ангелом-покровителем. Якщо ви хочете дізнатися, хто зі святих стоїть за вашою спиною, погляньте на церковний календар. День, що знаходиться найближче до вашого дня народження, є вашим іменинним днем. А святий, закріплений за цим днем – ваш заступник. Ось деякі з них.

22 серпня – Матіас, апостол.

18 жовтня – преподобний Матфій.

Позитивні сторони Матвія

Добродушність, прогресивність, діяльність, здатність до пристосовництва. Мотя часто розумово випереджає багатьох своїх однолітків. Саме тому на різних етапах життя навколо нього крутяться і молоді, і зрілі люди. Значення імені Матвій допомагає молодій людині в роботі. Він віддає всі сили улюбленій справі. На щастя, такий підхід дозволяє легко добиватися успіхів.

Негативні сторони Матвія

Цікаво, що в Моті можуть простежуватися жіночі риси характеру. Так, у розмові він може перейти на писк або ж опуститися до пліток. Що означає ім’я Матвій? Такій людині ні в якому разі не можна довіряти особисті секрети. Він, може, вас вислухає, підтримає, однак потім ваші почуття геть перестануть його хвилювати.

Особливості характеру Матвія

Головний інтерес і загадка цього імені криється в тому, що кожен Мотя індивідуальний по-своєму. У всіх них є свої особливості, які вони придумують собі протягом всього життя. Однак можна виділити щось загальне і створити загальну картину того, що означає ім’я Матвій. Хлопець може влитися в будь-яку компанію, а тому навколо нього буває багато цікавих, творчих і незвичайних людей. Вміння поширюється і на шкільні роки: Мотя нерідко підлизується і випрошує відмінні оцінки.

У дорослої Мотечки виникає величезне бажання сексу. Він може відпускати вульгарні жарти або вголос міркувати про своїх фантазіях. На жаль, часто це бентежить оточуючих. Однак що робити? У цьому і весь сенс того, що означає ім’я Матвій.

Мотя не відчуває якоїсь особливої зв’язку з сім’єю. Навпаки, маму і тата він більше бачить як своїх друзів. Це, до речі, дуже добре, так як Моті є, кому довірити всі свої секрети.

Матвійка любить маленьких дітей! Він щасливий бути старшим братом, а якщо батьки не піднесли приємний подаруночок, він, реалізуючи те, що означає ім’я Матвій, з радістю присвячує себе роботі вихователем або вчителем. Його легко можна попросити посидіти з дітьми будь-якого віку.

Сумісність імені Матвій з жіночими іменами

Ніхто йому не підходить краще, ніж Катерина, Любов і Рита. Цікавий союз вийде з Кариною, Алісою, Ксенією, Василиною і Мариною. Складно буде дружити і будувати відносини з Дариною, Тетяною, Ларисою. Значення імені Матвій зовсім не поєднується зі Світланою. Будьте уважні!

Сім’я і Любов Матвія

Другу половинку Мотя більше розглядає як приємний аксесуар. Зовнішність пасії для такої людини важливіше всього. На жаль, відносини Моті ніколи не бувають тривалими. Проте любов він і не шукає. «Приручити» і розкрити всі, що означає ім’я Матвій, зможе тільки дуже мудра дівчина.

Професія Матвія

Творчість, наука і бізнес – найсприятливіші сфери діяльності. Саме в них Моп зможе отримати більше всього грошей і, звичайно, задоволення. На правильний шлях він виходить самостійно, як правило, ще з дитинства. Це обумовлює значення імені Матвій. Краще всього, якщо чоловік буде уникати юриспруденцію, важка фізична праця і спортивні дисципліни. Це може травмувати його як зовні, так і внутрішньо, на жаль.

Здоров’я

Мотик народжується здоровим хлопчиком на радість мамі і татові. Проте проблеми можуть початися під час дорослішання. У цей час потрібно пам’ятати про те, що означає ім’я Матвій. Часто у хлопця можуть бути хвороби, пов’язані із зайвою вагою, харчуванням або гормонами. Лікарі рекомендують людям, яких так назвали, займатися легким спортом.

Кар’єра Матвія

Головна умова успіху Моті – любов і навіть невелика фанатичність по відношенню до своєї справи. На жаль, в житті цієї людини немає середини. Або він віддає себе професії повністю, або зовсім нічого не робить. Така природа і значення імені Матвій! Нічого не поробиш. На щастя, секрет успіху є. Важливо знайти щось дуже захоплююче і повністю віддатися цьому!

Великі Матвії в історії

Комаров (письменник), Козаків (архітектор), Геденштром (мандрівник), Ганапольський (журналіст), Троїцький (філософ), Мельников (Моп) (співак), Ошеровський (режисер), Зубалевіч (актор), Єфименко (спортсмен). Всі ці люди внесли свою лепту в значення імені Матвій.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар