Історія походження і тлумачення імені Андрій

Історія походження і тлумачення імені

Значення імені Андрій походить від грецького слова «андрос», що означає «чоловік, чоловік, мужній, хоробрий». Ім’я Андрій з’явилося в християнському іменослові завдяки одному з дванадцяти апостолів, учня Ісуса Христа Андрію Первозванному. Рибак Андрій був першим покликаний Христом до числа апостолів, тому і названий Первозванним. Історія походження імені Андрій відбилася на церковній символіці – косий хрест, на якому був розп’ятий апостол Андрій, став називатися андріївським. Такий хрест, наприклад, зображено на державному прапорі Шотландії, покровителем якої вважається Андрій Первозванний. Андріївський прапор займає чільне місце в історії російського флоту, він майорить над усіма російськими кораблями з часів Петра Великого.

На Русі ім’я Андрій з’явилося в числі перших християнських імен в кінці X-початку XI століть і швидко стало популярним у князівському середовищі. Канонізація руських святих з ім’ям Андрій призвела до того, що православна церква 17 разів у році згадує святих Андрєєв, зокрема: 3 липня та 13 грудня апостола Андрія Первозванного * 17 липня іконописця Андрія Рубльова * 23 грудня князя Андрія Боголюбського. Це сприяло поширеності імені в усіх соціальних верствах. Первісна мужність і відвага, ця своєрідна таємниця імені Андрій, в буденному житті не завжди помітна. Однак позитивний вплив імені на характер чоловіка не залишає сумнівів. Енергетика імені дозволяє уникнути внутрішніх надломів і ускладнень, а при сприятливих умовах допомагає знайти натхнення.

Похідні форми імені Андрій: Андрійко, Андре, Андрюха, Андрюша, Андрійко. Синоніми імені Андрій. Андреа, Андрес, Анджей, Онджей, Андра, Антеро, Андре, Ендрю, Ондрей, Андреас. Коротка форма імені Андрій. Андрійко, Андрюха, Андрюша, Андрюня, Андре, Анді, Дрю, Енді, Андра, Данд, Дрео.
Походження: грецьке
Значення: мужній, сміливий
Відповідні кольори: Білий, Ліловий
Щасливі числа: 11, 7, 22, 2, 4
Планета: Місяць
Метал: Срібло
Знак зодіаку: ♎ Терези
День тижня: Понеділок

Зовнішній вигляд і характер володаря імені

Ім’я Андрій розташовує до спілкування, і його власник легко стає душею компанії. Андрій – натура комунікабельна і доброзичлива, він може встановити контакт з будь-яким, потрібною йому людиною. В цьому проявляється певна розважливість Андрія – він уміє «пустити пил в очі» і постати перед оточуючими в вигідному для нього світлі. Ця здатність допомагає Андрію домагатися бажаних результатів. Навіть якщо чоловік не виділяється особливими талантами на роботі, він отримає свою частку слави від колективної перемоги. Здається, що Андрію все дається без зусиль, звідки сталося судження про нього, як про везунчика. Мало хто здогадується, скільки зусиль він вкладає у свій успіх. Андрій і сам сумнівається у власній значущості, а занижена самооцінка часом не дає відчути себе переможцем. Він часто ховається в галасливих компаніях, щоб не залишатися наодинці з собою.

Знайти упевненість Андрію допоможе відповідний вид, так як зовнішній вигляд багато значить для нього. Андрію слід звертати особливу увагу на якість придбаних речей і віддавати перевагу одягу і взуття зручною, практичною і функціональною. Нагромадження модних моделей яскравих кольорів абсолютно не відповідає внутрішній сутності імені Андрій. Гардероб Андрія повинен бути ідеально підібраний, продуманий до дрібниць і складатися з невеликої кількості потрібних речей. Так реалізується потреба імені в раціональності. Кольори слід вибирати нейтральні, спокійні, що додасть зовнішності Андрія солідність і вагомість. Не біда, якщо на вподобану, якісну річ не вистачає коштів – з покупкою можна почекати і зібрати на неї гроші. Це привчить Андрія до дисциплінованості і дасть можливість проявити властиву йому розважливість.

Сумісність з жіночими іменами

Зазвичай Андрій високої думки про себе, бажає отримати від життя максимум задоволень, і на шляху до мети його вчинки бувають непередбачуваними. Що означає – стосунки з цим чоловіком, швидше за все, будуть нелегкими, тим більше, що постійністю Андрій не відрізняється. Він може здаватися щирим у проявах почуттів, але навряд чи вдасться дізнатися його до кінця.

Самодостатність Андрія не дозволяє йому поставити любов на перше місце. Якщо партнер не відповідає його вимогам, і «не дотягує до ідеалу», то Андрій знайде спосіб швидко припинити відносини. Для цього він використовує всі: показні ревнощі, шантаж, скандали. Тому багато Андреї пізно створюють сім’ю. Якщо ж Андрій знаходить ту єдину, яка підходить під встановлені ним самим стандарти, то безоглядно віддається почуттю. І це стає приємною несподіванкою для жінки, яка звикла до відчуженості і закритості Андрія. Яке б ім’я не носила обраниця Андрія, їй важливо запам’ятати, що побудувати з ним стосунки на основі брехні і користі не вийде. Андрій довго готується вступити в шлюб, але завжди робить це з чесними намірами. І того ж вимагає від обраниці. Саме тому сімейне життя з Андрієм часто буває міцною і щасливою. Андрій намагається зберегти свіжість почуттів, доглядає за дружиною так, ніби вони тільки що познайомилися. Проте ідилія сімейного життя рано чи пізно може набриднути, тоді Андрій буває не проти завести інтрижку на стороні. При цьому постарається, щоб все залишилося в таємниці, і ніколи не доведе справу до розлучення з дружиною.

Сприятлива сумісність імені Андрій з жіночими іменами: Ганна, Олена, Катерина, Злата, Кіра, Ніка, Світлана, Тетяна, Еліна, Юлія.

Камені-талісмани ім’я Андрій: Гранат, Золото, Метеорит, Молдавит, Ракушняк, Димчастий Кварц, Шпінель, Сугилит, Танзаніт, Таворит, Турмалін, Коричневий Турмалін

Сумісність: Кращі імена для шлюбу, яке жіноче ім’я краще всього підходить ім’я Андрій: Анна, Кіра, Юлія, Злата, Еліна, Ніка.

Андрій, дати іменин: 27 січня, 28 квітня, 31 травня, 5 червня, 11 червня, 15 червня, 25 червня, 3 липня, 12 липня, 13 липня, 17 липня, 22 липня, 25 липня, 17 серпня, 1 вересня, 19 вересня, 23 вересня, 4 жовтня, 6 жовтня, 15 жовтня, 23 жовтня, 30 жовтня, 9 листопада, 11 грудня, 13 грудня, 15 грудня,

Мотивація імені

Доля імені Андрій таїть в собі протиріччя, які можуть перешкодити реалізації його потенціалу. Товариський на побутовому рівні, Андрій в глибині душі досить закрита людина. Всі його прагнення, як правило, відповідають виключно власним інтересам. Приймаючи рішення, Андрій нітрохи не вважається з думкою оточуючих, його займає тільки особистий прогрес і професійний ріст. Удачі засліплюють Андрія, надлишок чоловічого самолюбства призводить до того, що він починає щиро вірити у свою привілейованість. Звичайно, в цьому є частка істини, але не можна недооцінювати допомогу і участь оточуючих. Така поведінка збільшує дистанцію між Андрієм та іншими людьми, створює навколо нього вакуум, який раз від разу стає все відчутнішим. З часом Андрієві все тяжче буде співпрацювати і з колегами по роботі, з друзями. Настане час, коли броня відчуження буде пробита. Тоді розгублений Андрій постане світу досить безпорадним. Андрію слід пам’ятати, що ніякі теоретичні знання та професійні навички не можуть замінити вміння працювати в команді, бажання ділитися своїм досвідом і прислухатися до думки оточуючих.

Характерні риси імені

Двоїстий характер імені Андрій неоднозначно впливає на долю людини. З одного боку, воно наділяє життєлюбством, розважливістю, прагненням до гармонії і справедливості. З іншого, ім’я сприяє невпевненості у власних силах, зайвої замкнутості і надмірної поступливості. Андрій велелюбний, романтичний, і миролюбний. Усі спори намагається вирішувати дипломатично і уникає конфліктних ситуацій. Можливо, хтось сприйме це як недолік хоробрості, однак, поступаючись людям, Андрій все ж таки не змінює свою точку зору. Для успішної самореалізації йому необхідна спокійна, доброзичлива обстановка. Він дуже чутливий до дрібниць, тому брехливість, неохайність і розбещеність дратують його на підсвідомому рівні. Не любить Андрій і безглуздого поспіху, він не приймає поспішних рішень. Однак роздумуючи довго, часом втрачає щасливий шанс.

Характеристика імені така, що діючи поодинці, Андрій не в стані правильно розставити пріоритети, часто плутається у виборі мети і не може визначитися, що для нього важливіше. Андрій має неоціненними якості надійного партнера, тому йому важливо навчитися довіряти своїм партнерам, не відмовлятися від дружньої допомоги і діяти в команді.

Езотерика
Додати коментар