Значення імені Тимофій | Що означає ім'я Тимофій, характер і доля

Значення імені Тимофій

Ви дізнаєтеся корисну інформацію про значення імені Тимофій, як тлумачити, історичні факти, звідки походить ім’я Тимофій.

Значення імені Тимофій

Тім – дійсно цікава особистість. Він чудово проявляє себе в самих різних сферах і легко адаптується до обставин. Трактувати його ім’я можна по-різному. Наприклад, «побожна», «ввічливий» або ж «чуттєвий».

Скорочена форма

Тім, Тимур, Тіма, Тимоша, Тимочка, Фей, Фея, Тимко Тимоня, Тимчик, Тема, Тимон, Тімоті.

Історія появи

В слов’янські мови значення імені Тимофій прийшов прямо з культури греків. Дослівно вона звучить як «поважаючий Всевишнього». До речі, в інших мовах ім’я Тіма звучить як Тимофеус, Тімотео, Тімоті.

По батькові від імені Тимофія

Для хлопчиків воно звучить як Тимофійович. Для дівчаток же застосовується версія Тимофіївна.

Іменини Тимофія

На думку православних людей, за спиною кожної людини стоїть його ангел-покровитель. Святі, близькі Тіму, дозволять краще розібратися в тому, що означає ім’я Тимофій.

16 травня – Фивадийский, священномученик.

11 грудня – Т., єпископ.

Позитивні сторони Тимофія

Тіма – втілення ввічливості та істинної безбашеності. Наприклад, в роботі цей молодий чоловік ніколи не пропускає терміни здачі проектів і виконує обов’язки на професійному рівні. Однак з настанням вихідних Ти перетворюється в відв’язного хлопця! Тоді багатьом здається, що значення імені Тимофій – неймовірне веселощі. Тіма знає, як організувати навколо себе веселу вечірку. При цьому йому вдається стежити за тим, щоб усім навколо було добре.

Негативні сторони Тимофія

Людина, якого так назвали, постійно впадає в крайнощі. Або він дуже занудний, або, навпаки, надто веселий. Значення імені Тимофій нерідко проявляється в агресії. Наприклад, якщо Тимоші щось не подобається, він може почати «плюватися отрутою».

Особливості Тимофія

Можна з упевненістю говорити про те, що Тім – дуже багатогранна людина. У дитинстві батькам було важко справлятися з його нестабільним станом. Наприклад, в один день він може дзвінко сміятися і веселитися. Проте вже наступного ранку він вже буде похмуріше хмари! Дорослим важливо тримати зв’язок з цим хлопчиськом, розуміти його, слухати і не обговорювати.

Є два види Тимофіїв і, відповідно, два способи тлумачити, що означає ім’я Тимофій. Один – тусовщик, гульвіса і справжній бунтар! Наприклад, він може забити все тіло татуюваннями або організувати собі тиждень безпробудного пияцтва. Інший же вносить зовсім інший зміст у те, що означає ім’я Тимофій. Він ввічливий і суворий. Здається, що він трохи скутий. Проте всі ці якості часто можуть переплітатися в одному Тимофія. Просто якась сторона буде головною.

Ти не з тих, хто буде слухати інших. На щастя, оточуючі і не лізуть до нього з своїми порадами. Якщо чоловік відчуває дуже сильний тиск, він стає дуже агресивним.

Поєднання ім’я Тимофій з жіночими іменами

Тимоші не варто мати справ з Анастасією та Іриною. Також погано складуться відносини з Ларисою, Оленою, Дариною і Катериною. Все, що означає ім’я Тимофій, краще всього поєднується з трактуванням імен Юлія, Маріанна, Стнефания, Аліса.

Сім’я і Любов Тимофія

Незважаючи на те, що людина, якій дали таке ім’я, не відрізняється спокоєм і постійністю, він є хорошим партнером. Наприклад, він завжди намагається зберегти відносини – до цього зобов’язує значення імені Тимофій. Іноді здається, що це ідеальний чоловік! Він вкладає всі ресурси в щасті другої половинки.

Професія і що означає ім’я Тимофій

Тимоша, як тямущий і гнучка людина може знайти себе в будь-якій сфері. Наприклад, він буде успішний в дизайні, дипломатії і навіть математики. Найважливіше – вибрати щось, що буде подобатися Ти. Так він зможе повністю реалізувати значення імені Тимофій.

Здоров’я

Чоловіка, якому було дано таке ім’я, прийнято відносити до народженим у сорочці. Знаючи, що означає ім’я Тимофій у сфері здоров’я, можна перестати постійно за нього хвилюватись. Міцний імунітет і хороша координація допомагають йому виходити «сухим» із багатьох небезпечних ситуацій. Однак варто пам’ятати: всі ми смертні. А тому покладатися тільки на долю не можна.

Кар’єра Тимофія

Тіма – відповідальна людина. На нього можна покластися. Незважаючи на деяку слабкість духу, яку передбачає значення імені Тимофій, і відвага самого молодої людини, роботодавець може не турбуватися. Тім здатний вийти в офіс навіть після самої дикої вечірки. Звідси – кар’єрний ріст. Сам Ти не марить про великі суми. Однак відданість справі автоматично піднімає його на «новий рівень».

Великі Тимофії в історії

Раптанов (письменник), Горбачов (діяч науки), Левчук (кінематографіст), Шеремета (воротар), Співак (актор), Нагорний (бізнесмен).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь