Історія походження і тлумачення імені Артем

Історія походження чоловічого імені Артем сходить до давньогрецького імені Артеміос (Артемій). Одне значення імені Артем — «неушкоджений, бездоганного здоров’я». Є ще одна версія, що це ім’я утворене від імені грецької богині Артеміди і означає «присвячений Артеміді».

Дитячий характер Артема

Зазвичай маленький Артем відрізняється спокійним, рівним характером. Він не відчуває труднощів у спілкуванні навіть з малознайомими людьми і відмінно ладнає з однолітками, але ніколи не нав’язує їм свою компанію. Не по роках поміркований і миролюбний хлопчик, який не стане прибріхувати навіть заради підліткового «авторитету», не дуже засмучується, якщо йому не вдається стати лідером в компанії. Тому і вважає за краще дружити з хлопцями старші за нього.

Він шанобливо ставиться до авторитетів, але власної гідності намагається не втрачати. Артем не любить надмірної опіки, самостійно справляється з домашнім завданням, і вчителі рідко висувають до нього претензії.

Похідні форми імені Артем: Артоша, Артемьюшка, Артя, Артемко, Артемчик, Тема, Артюня, Тюня, Артюха, Артюша, Тюша, Артеша, Артемино
Походження: грецьке
Значення: здоровий
Відповідні кольори: Зелений, Блакитний, Бірюзовий
Щасливі числа: 24, 8, 16, 6, 7
Планета: Венера
Метал: Мідь
Знак зодіаку: ♎ Терези,♉ Телець
День тижня: П’ятниця

Практичне ставлення до життя

Неминучі труднощі дорослішання не псують характер Артема. Він залишається доброзичливим і товариською людиною. Друзі цінують його об’єктивність, відданість і вміння зберігати таємниці. Дорослий Артем не боїться роботи. Цілеспрямованість і докладність можуть допомогти йому домогтися кар’єрного росту. Але це не завжди трапляється – інтерес до улюбленого справа, задоволення результатами праці для Артема важливіше громадського визнання його заслуг. Він всього добивається своєю працею і може освоїти різні спеціальності. З чоловіків-носіїв цього імені виходять хороші лікарі, журналісти, освітяни, підприємці. Головне – Артем з великим натхненням береться за втілення в життя власних планів та ідей, але працювати над чужими проектами йому доставляє набагато менше задоволення. Більшість Артемів вміють організувати свій відпочинок. Вони відвідують басейн, здійснюють ранкові пробіжки. А якщо серйозно займаються спортом, то домагаються непоганих результатів. Лірика і романтика мало чіпають серце Артема. Вміння логічно мислити і аналізувати те, що відбувається найчастіше визначає його практичне ставлення до життя.

Камені-талісмани імені Артем: Апаш, Червоний Залізняк, Сердолік, Котяче Око, Цитрин, Скло, Яшма, Лабрадорит, Мармур, Молдавит, Онікс, Перідот, Зелений Сапфір, Зоряний Сапфір, Зелений Турмалін.

Сумісність: Кращі імена для шлюбу, яке жіноче ім’я краще всього підходить імені Артем: Єлизавета, Вікторія, Катерина, Аліса, Вероніка, Злата, Еліна.

Артем, дати іменин: 2 листопада.

Ідеальний чоловік

Сімейне життя імені Артем складається вдало, якщо він зустріне жінку, яка не стане на нього тиснути і вимагати моментального виконання її бажань. Дружина повинна давати йому можливість приймати обдумані рішення і підтримувати авторитет глави сім’ї. Тоді Артем стає практично ідеальним чоловіком, турботливим батьком і гостинним господарем будинку.

Езотерика
Додати коментар