Значення імені Ілля

Ви знайдете корисну інформацію про значення імені Ілля, як тлумачити, історичні факти, звідки сталося.

Значення імені Ілля

Для того, щоб правильно трактувати ім’я, потрібно звернутися до його історії. Так, в перекладі з мови стародавніх євреїв Ілля – «ходить під Богом», «охоронюваний божеством».

Скорочена форма

Іля, Ілюхан, Іллюшка, Іллінський, Ілліч, Ільяс, Ілька, Іллюша.

Історія появи

Це ім’я близьке до застарілій формі «Єллиях». Дослівно значення імені Ілля звучить як «моє божество», «божественний Яхве». Також існує жіноча версія імені. Вона звучить не менш елегантно: Еліа, Еліот.

По батькові дітей Іллі

Ілліч, Іллівна.

Іменини і покровителі Іллі

Важливу роль у становленні Ілька як грають його ангели. «Вирахувати» їх можна, подивившись в православний календар. Святі дають широку картину того, що означає ім’я Ілля. Нижче перераховані головні з них:

1 січня – Муромець, страждалець.

13 лютого – Ардунис, мученик.

2 серпня – Чавчавадзе, архієрей.

Позитивні сторони Іллі

Іллюша – дуже компанійський хлопець. Чарівністю і відмінним почуттям гумору хлопець заробляє собі великий круг знайомств і відмінну репутацію. При цьому значення імені Ілля розкривається в безкорисливої допомоги. Всі друзі і навіть прості знайомі бачать в ньому надійну людину і завжди звертаються до нього, знаючи, що не отримають відмову. Це добродушний і легкий на підйом людина.

Негативні сторони Іллі

Людина з таким ім’ям має досить різким і прямолінійним характером. Він не переживає через почуттів інших людей, не відчуває межу між жартом і образою. В даному контексті те, що означає ім’я Ілля, розкривається саме через уїдливі підколи. Він навіть не подумає про ненароком вимовлених колкостях, однак його слова сильно ранять іншого і осядуть в пам’яті надовго.

Особливості характеру Іллі

Хто у дворі першим починає підкорювати дерева? А хто кличе хлопців підкорювати даху гаражів? Це наш Іллюша! Буйний, активний і дуже енергійна людина! Що означає ім’я Ілля? Невгамовна сила! Навколо нього дуже багато людей, і не завжди він може розібратися, хто з них хороший, а хто – поганий. Він не дуже розбірливий, але безмежно щирий.

Людину з таким ім’ям досить складно розсердити: він добродушний майже до всіх. Однак якщо хтось спробує його зачепити, він повною мірою зрозуміє, що означає ім’я Ілля. З неприємними і колючими людьми він веде себе досить агресивно і навіть вороже.

Чоловік бачить гумор практично в усьому, а тому він часто сміється. Саме з ним багато людей пов’язують самі забавні моменти свого життя. До всього іншого, то, що означає ім’я Ілля, часто змінюється, а також розкривається різними гранями.

Також, ми маємо всі підстави стверджувати, що це чудовий сім’янин. По-перше, він уміє доглядати за дружиною. А по-друге, він просто обожнює дітей. Що означає ім’я Ілля в сімейному житті? Безумовно, мудрість, підтримка і максимальна залученість.

Сумісність імені Ілля з жіночими іменами

Чоловік краще всього відчуває себе в суспільстві Софії, Каріни, Аліси, Ганни, Тетяни, Марії, Катерини і Олександри. Це можна зрозуміти на підставі того, що означає ім’я Ілля. З іншого боку, Іллюша навряд чи зможе знайти взаєморозуміння з Аллою, Іриною, Світланою, Єлизаветою, Варварою, Веронікою та Мариною.

Сім’я і Любов Іллі

По молодості навколо Іллі знаходиться багато симпатичних дівчат. У більш зрілий вік він вступає з великим досвідом відносин і швидкоплинних зв’язків. Значення імені Ілля він повністю розкриває в сімейному житті. Сім’я для чоловіка – святе. Він починає шукати дружину тільки тоді, коли знаходить стабільний заробіток і можливість повністю забезпечувати близьких.

Професія Іллі

Ілля – хлопець з дуже гострим розумом. У дитинстві йому доводиться прикладати зусиль для того, щоб вчитися без двійок і трійок: чарівність і широкий кругозір роблять свою справу. Йому подобається заглиблюватися в якусь одну сферу і повністю присвячувати себе їй: це може бути медицина, архітектурне мистецтво, інженерія або програмування.

Здоров’я

Який же це непосидючий чоловік! І в юності, і в дорослі роки він практично не сидить на місці. Активний спосіб життя і значення імені Ілля забезпечують хлопцеві відмінний імунітет. Єдина проблема – травми. Також він може бути підданий проблем з вагою.

Кар’єра Іллі

Успіх дається Іллі легко. Бізнес, навчання, шлюбні клопоти… Все це йому підкоряється, якщо він займається справою не поодинці. Іллюша – командний гравець. Розкрити те, що означає ім’я Ілля, йому допоможе хороша компанія. Великі доходи очікують його у справах, які були розпочаті з друзями. Також успіх його чекає в місцях зі згуртованим колективом і розуміючим керівництвом.

Великі Іллі в історії

Буяльський (учений-хірург), Рєпін (живописець), Мечников (біолог), Еренбург (письменник), Ільф (сценарист), Габай (поет), Лихтарев (вчений), Різник (поет), Лагутенко (музикант), Носков (актор), Волох (актор). Кожен з цих чоловіків доклав чимало зусиль для того, щоб внести свій внесок у значення ім’я Ілля. Людині, якого назвали так само, як і цих великих людей, варто ознайомитись з їх біографіями. По-перше, це розширить ваші історичні пізнання. А по-друге, це додасть мотивації і віри в себе.

Езотерика
Додати коментар