Значення імені Кирило

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Кирило, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Кирило.

Значення імені Кирило

Що означає ім’я Кирило? Етимологічно воно трактується як «панівний» або «панує».

Скорочена форма

Киря, Кирюша, Кирюшенька, Кирилку, Кир.

Історія появи

Про те, що означає ім’я Кирило, вперше задумалися в Стародавній Греції, адже саме там воно і було винайдено. Значення імені Кирило – «владика», «цар», «пан».

По батькові від імені Кирила

Кирилович, Кирилівна.

Іменини і покровителі Кирила

День Ангела Кирили відзначають в той день церковного календаря, який ближче до дати народження. Судити про те, що означає ім’я Кирило, складно без знань про його покровителів. Ось деякі з них:

31 січня – Олександрійський, єпископ.

11 квітня – Илиопольский, святитель і мученик.

21 грудня – Челмогорский, проповідник.

Позитивні сторони Кирила

Кірлюдина дуже активний і компанійський. Він прикрашає все своєю присутністю. Люди люблять Кирила за його почуття гумору. Киря може розрядити обстановку і згуртувати колектив. Незважаючи на значення імені Кирило, чоловіки, яких так звуть, не люблять панувати. Вони воліють бути другом для кожного члена компанії.

Негативні сторони Кирила

Кір дуже любить себе. Його тотемна твариналев. Киря найчастіше звинувачує у власних проблемах оточуючих. Найчастіше це заважає йому досягти успіху. Чоловік із таким ім’ям не боїться скаржитися. Через дратівне ниття від нього можуть відвернутися навіть найближчі друзі.

Особливості характеру Кирила

Поведінка такого чоловіка визначає те, що означає ім’я Кирило. Він дуже любить вчитися. Кир відчуває себе справжнім героєм, коли розбирається в складній і незрозумілій темі. Найкомфортніше він відчуває себе у вивченні іноземних мов.

Чоловік з таким ім’ям у кожному своєму кроці показує те, що означає ім’я Кирило. Іноді йому подобається запанувати над іншими. Іноді він може ставитися до образ для того, щоб підняти свою самооцінку. Так робить Кір, який не отримує належної любові з боку близьких.

Кириллам подобається «виходити в люди». Вони завсідники концертів і фестивалів. На таких заходах вони заводять безліч нових знайомих. З цієї причини, до речі, у Кіра є багато зв’язків в різних сферах життєдіяльності. Він знає, як зачаровувати людей, і вони легко її запам’ятовують.

Киря не соромиться себе. Велику частину часу він веселий. Від чоловіка з таким ім’ям часто можна почути вульгарні жарти, в які він, як правило, не вкладає нічого, крім бажання розсмішити. Іноді Кир втрачає почуття такту і може випадково зачепити почуття когось.

Така людина, повністю виправдовуючи значення імені Кирило, дуже шанобливо ставиться до близьких йому жінкам. Він цінує свою матір, сестру і дружину. По відношенню до них він веде себе максимально коректно і дбайливо.

Сумісність імені Кирило з жіночими іменами

Знаючи, що означає ім’я Кирило, можна робити висновки про його взаєминах з жінками. Краще всього чоловік з таким ім’ям ладнає з Марією, Анастасією, Валерією, Ксенією, Анною, Мариною і Ксенією. Стосунки складаються погано з Дариною, Євгенією, Алісою, Інгою і Уляною.

Сім’я і Любов Кирила

Для Кіра велике значення відіграє зовнішність його коханої. В любовному плані те, що означає ім’я Кирило, сильно впливає на нього. Чоловіка з таким ім’ям хочеться виглядати в очах оточуючих королем, і пару собі він вибирає королеву. Киря є дуже пристрасним чоловіком, але він втрачається, як тільки справа доходить до побутових питань. З дітьми він ладнає непогано, але іноді відчуває ревнощі, так як дитя забирає на себе всю увагу.

Професія Кирила

Кіру важливо потрапити «під крило» розуміючого начальника. Директор повинен пам’ятати, що означає ім’я Кирило, і давати йому свободу дій. Також Кирилу краще перебувати в колективі, а не працювати в самоті. Більший інтерес чоловіки з таким ім’ям виявляють до творчих, лінгвістичних, технічним і фізичним сферам.

Здоров’я

Значення імені Кирило – «владика», і він є «королем» свого здоров’я. У нього досить міцний імунітет: Кір не піддається сезонним або генетичним захворюванням. Часто Кирюша ігнорує почуття самозбереження і стає жертвою набутих хвороб. У Кирилов нерідко буває гастрит, переломи або ранки.

Кар’єра Кирила

Велика зарозумілість стає перешкодою для руху по кар’єрних сходах, тому що Киря дивиться на інших людей і забуває стежити за власною роботою. Заздрість заважає йому досягти висот. Встати на високооплачувану посаду і реалізувати значення імені Кирило йому допоможе чітка розстановка пріоритетів і розуміння власних цілей.

Великі Кирили в історії

Розумовський (гетьман), Галушко (історик), Большаков (хімік), Молчанов (композитор), Кондрашин (диригент), Лавров (артист), Незборецкий (співак).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар