Сонник босоніжки наснилися. До чого сниться босоніжки у сні бачити.

Якщо приснилася босоніжка по соннику Цвєткова

Взуття в сновидінні характеризує різні обставини, пов’язані з дорогою, поїздками, подорожами. Босоніжки, як легкий, зручний і, що важливо, гарний вид взуття уособлює поїздки, пов’язані з відпочинком, приємним проведенням часу. Одягали босоніжки уві сні – готуйтеся відправитися в необтяжливу подорож.

Отримання босоніжок в подарунок в сновидінні може означати, що вас запросять на спільний відпочинок або погостювати у себе.

Старі розтоптані босоніжки сняться до поїздки у вже не раз відвідане вами знайоме місце.

Жінка, що побачила в сні на своїх ногах босоніжки на підборах, може опинитися в безглуздому становищі на очах коханої людини. Якщо це сталося, єдиний вихід врятувати становище – вийти з нього з гумором.

Рожеві босоніжки сняться до поїздки, від якої буде очікуватися куди більше, ніж вийде насправді.

Якщо чоловікові, який зовсім недавно познайомився з новою партнеркою, сняться на її ногах блакитні лакові босоніжки, – він має справу з дуже цікавою особистістю, з якою він не скучати ніколи. Для решти сновидців такі босоніжки віщують поїздку на море.

Купувати босоніжки у сні – до втоми, думкам про те, як набридли всі поточні справи, яким немає кінця. Сплячому необхідна зміна обстановки, виїзд за місто.

Для жінки одягати босоніжки подруги – до сварки з нею назавжди.

Якщо сниться, що ви хочете в магазині поміряти босоніжки, але вам це не вдається, оскільки немає продавця, то немає розміру, то магазин закривається і т. д. – до сумно відомої багатьом обстановки, коли відпочинку немає, і не передбачається.

Сон, в якому все навколо одягнені в босоніжки одного кольору, говорить про те, що вас обмовили, і всі навколишні беззаперечно повірять у цей наклеп. Ви будете змушені виїхати або змінити роботу. Якщо це були червоні босоніжки, то розмови торкнуться вашого інтимного життя.

В аналогічній ситуації, але коли на всіх були босоніжки білого кольору, це обставина може засмутити для сплячої молодої жінки весілля.

Приміряти білі босоніжки в ніч на пісний день – також до розладу весілля. З якоїсь причини торжество розладнається через втручання вашої рідні.

Значення сну босоніжки сонник Хассе

Жіночі босоніжки символізують ледаче, апатичний стан сплячого. У наступні кілька днів йому буде дуже непросто змусити себе не тільки працювати, але і піти на роботу. На щастя, стан пройде швидко.

До чого босоніжки сняться – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви отримали нові босоніжки, то в реальному житті вас чекають приємні і корисні нововведення.

Приснилося, що босоніжки порвалися – своєю впертою звичкою рубати правду-матку в очі ви наживете наяву небезпечного супротивника.

Чорні босоніжки на ногах у сні сняться до дуже вдало складним обставинам, все налагодиться.

Якщо туфлі або босоніжки тиснуть – ви занадто багато часу витратили на відносини з людиною, з якою давно пора розлучитися.

Для дівчини приміряти красиві босоніжки уві сні, які не тільки радують око, але і чудово сидять – це попередження про те, що вона допускає надмірну фамільярність у ледь бійок відносинах. Це відштовхує чоловіків з серйозними намірами, потрібно навчитися дотримуватися дистанції.

До чого сниться босоніжка, сонник Менегетті

Босоніжки відображають негативний фактор порожнього, необґрунтованого еротизму, є в сновидінні аргументом на користь ментальної фригідності. Для чоловіка поява жіночого взуття в сні символізує вагіну, уособлюючи бездушний механічне поглинання з невластивою жіночого образу чіпкістю.

Езотерика
Додати коментар