Сонник запах приснився. До чого сниться запах уві сні бачити.

Якщо приснилися аромат або запах по соннику Цвєткова

Вирішальний фактор тлумачення запаху у сні – його приємність для сплячого.

Приємний аромат обіцяє заступництво наяву.

Різкий, неприємний запах – до сварки, скандалу.

Наполегливий огидний запах говорить про те, що хтось старанно чорнить сплячого в очах людини, яка йому небайдужа, думка якого важливо.

Відчувати в сні якийсь запах від самого себе або розуміти, що він від вас виходить, – сон видає причетність сновидця до якогось незаконного, низькому діянню. Це не просто гнітить сплячого, але і може серйозно зашкодити його кар’єрі.

Просто добре пахне, незалежно від обставин сну – очікує радість, відпочинок, безтурботні розваги.

Відчувати аромат і намагатися зрозуміти уві сні, від чого він виходить у житті настають грандіозні перестановки без участі волі людини. Якими вони будуть, можна сказати, виходячи з тих асоціацій, які викликав запах.

Відчувати приємний аромат парфумів від знаходячоїсь поруч незнайомої людини – сон передвіщає зустрічі, на яких вам з якихось причин потрібно буде виглядати дуже гідно.

Якщо дуже приємний запах виходить від побаченого уві сні їжі, вас чекає естетичну насолоду. Можливо, ви відвідаєте театр, виставки, концерт чи тому подібне. Насолоджуйтесь, позитивні емоції додадуть вам сил.

Значення сну про запах – сонник Хассе

Відчути в сні приємний запах, запашний аромат – до чийогось захисту.

Вибирати для себе парфумерію, нюхаючи флакони, – вас чекає дуже нелегке рішення, яке вам треба буде приймати наяву поодинці. Сон радить вам покластися на інтуїцію, а не на розрахунок.

До чого сниться запах – езотеричний сонник

Відчувати запах, але не бачити його джерела – такий сон обіцяє незабутні відчуття наяву в ліжку з коханим за умови, що цей запах був дуже приємний.

У разі, якщо сновидець бачить джерело приємного запаху, від нього буде потрібно чимало зусиль для того, щоб його інтимне життя стала задовольняти обох.

До чого аромати сняться, сонник Лонго

Запах уві сні не можна розглядати як предмет, така невидима субстанція в сновидінні може відчуватися лише на рівні підсвідомості. Тому орієнтуватися в тлумаченні слід на ті асоціації, які він у нас викликає. При цьому аромат уві сні може відчуватися дуже сильно й виразно, відповідно з цим і значення сну має посилюватися.

Якщо уві сні ви використовували дорогу парфумерію, і самі відчуваєте аромат, що виходить від вас, наяву ви дуже задоволені всім, чого досягли. Головне – не зупинитися, тому що сприятливий період для ваших звершень ще не закінчився.

Запах, французький сонник

Ніжний аромат квітів у сні дуже оманливий – вас можуть обдурити і наяву.

Для жінки надушить волосся – попереджувальний знак, чоловік може змінити.

Той же сон для чоловіка видає його роздратування чиїмось самовдоволенням і зарозумілістю.

Хтось надушив вам голову – ви знайдете нового друга, який буде вас поважати і цінувати.

Якщо ви відчували, чи розуміли, що поганий запах уві сні виходить від вас, – хтось ставиться до вас дуже неприязно, і тому є причина.

Аромат, ассірійський сонник

Отримання в сновидінні в подарунок предмета, що видає приємний аромат, означає, що щось або хтось, давно втрачені, знову повернуться до вас.

Відчути поганий запах з невизначеним джерелом означає втрату майна зусиллями когось, хто має владу.

Езотерика
Додати коментар