Аркан XII Повішений: Значення та опис

Повішений: що означає аркан
Назва аркана:Повішений, Висячий
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Вчення, урок, глухий кут, досвід, осяяння
Перевернуте положення:Матеріалізм, стурбованість, туга, апатія

Повішений: Загальне значення

Прямий стан

У прямому положенні ця карта вказує на безперспективне, тупикове положення. При цьому зовсім не означає, що з ситуації немає виходу – просто це не можна (або дуже складно) зробити звичним способом. Потрібно змінювати сприйняття дійсності та образ дій, тільки тоді можна виплутатися із становища.

Також Повішений може говорити про те, що людина піддається сильному тиску, його змушують надходити певним чином або просто використовують. Іноді Повішений може вказувати на те, що людина опинилась в ізоляції.

Є у карти і світліше значення – вона може вказувати на готовність принести жертву заради вищих цілей, або на факт, що правильна поведінка може допомогти навіть у несприятливих обставинах отримати вигоду. Але при цьому жертва має бути свідомою та добровільною. Інакше втратити щось все одно доведеться, але вибір вже буде за долею, і хто її знає, що вона вибере.

Перевернуте становище

Перевернута карта найчастіше говорить про те, що в житті людини настав кризовий момент, і треба обов’язково знайти з нього гідний вихід. Тоді це допоможе “вирости над собою”, перейти на якийсь якісно новий рівень. Але для цього буде потрібно переосмислення свого життя та дій, пошук нового життєвого шляху, формування нової системи цінностей. При цьому не можна забувати про те, що розвиток не обмежується кар’єрним зростанням та покращенням добробуту – не можна нехтувати духовною складовою.

Іноді перевернутий Повішений розглядається як вказівка ​​на те, що людина пред’являє до себе та свого оточення невиправдано завищені вимоги, і через це не може отримати бажаного та не знає задоволення.

Також поява такої карти може говорити про те, що людина яка ворожить схильна протидіяти несприятливим обставинам пасивно, свідомо йдучи на самообмеження (виходить щось на кшталт толстовського «непротивлення злу насильством»). Ще карта може вказувати на те, що поставлена ​​мета недосяжна.

Повішений: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У такій ситуації Повішений сприймається як вказівка ​​на кризу, яка виникла через нездатність і небажання партнерів враховувати інтереси один одного і жертвувати чимось заради цього. Також карта може вказувати на те, що сварка – остаточна, відновити відносини не вийде.

Якщо ворожить у момент ворожіння немає постійного партнера, Повішений віщує, що така самотність триватиме ще досить довго. При цьому у ворожіннях на відносини Повішений говорить про те, що в ситуації мало що залежить від самої людини, доведеться просто змиритися і чекати.

Перевернуте становище

Перевернуте становище Повішеного під час ворожіння на відносини свідчить, що ситуація вимагає радикального рішення. Партнерам треба порозумітися начистоту, з’ясувати всі деталі і ухвалити остаточне рішення. Інакше їхній роман може загинути, і станеться це або тому, що обидва партнери невірно розставили у відносинах пріоритети (дуже цікавляться матеріальною або фізичною стороною справи, наприклад), або один з них ніяк не зрозуміє, що друга його поведінка глибоко ображає.

При цьому перевернутий Повішений зовсім не говорить про те, що позитивне вирішення ситуації неможливе. Але воно може виявитися досить важким і вимагати чималих зусиль та жертв.

Повішений: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У будь-якій ситуації Повішений пропонує пригальмувати, тимчасово нічого не робити, а витратити час на переосмислення ситуації та пошук нових, незвичайних способів її вирішення.

Якщо ставилося питання про якусь справу, карта каже, що зараз не найкращий для цього час. Потрібно подумати, чи варто взагалі поратися, чи краще відмовитися від безперспективного заняття. Також може бути, що того, хто ворожить, чекає якийсь поворот долі – ситуація буде розвиватися зовсім не так, як очікувалося. Тож якщо ворожіння йшло на ситуацію, що стосується якогось оновлення (зміна роботи, переїзд), слід прийняти нововведення.

А от якщо повішений випав у розкладі на здоров’я, варто звернути на це увагу. Аркан віщує серйозне погіршення самопочуття, тяжкі хвороби та високу ймовірність травм.

Перевернуте становище

У цьому випадку ситуація у ворожого справді погана, але загнав він себе в неї сам. Подальші події можуть розвиватися по-різному, але краще відразу почати позбавлятися самовпевненості та самовпевненості – саме вони є головною причиною появи проблеми.

Також карта говорить про те, що вихід із ситуації доведеться шукати теж самостійно, поради можуть бути невідповідними. Крім того, Повішений у перевернутому положенні говорить про те, що людину намагаються підкорити чужій волі, а допускати цього не можна, необхідно боротися. Тому така мапа вважається ще й провісницею конфліктів.

Перевернутий Повішений у гаданні на здоров’я закликає уважніше поставитися до свого організму. Краще сходити до лікаря про всяк випадок – висока ймовірність розвитку серйозного захворювання, що тривалий час не дає симптомів. Також людина може не помітити прояви хвороби, бо надто зайнята чимось іншим.

Повішений: Значення картки дня

Потрібно набратися терпіння та просто пережити цей день. Спроби якось вплинути на події та прискорити їх хід призведуть лише до протилежного результату. Краще витратити час на осмислення становища та розробку планів дій на майбутнє.

Іноді доводиться думати про те, чим можна пожертвувати заради того, щоб вирішити проблему, якщо не можна зовсім відмовитися від справи, що зупинилася, або залишити все як є.

Повішений: Порада карти

У жодному разі не варто йти напролом, намагатися вирішити проблему силою – буде гірше. Краще спробувати пошукати обхідні маневри і вибрати для цього максимально нестандартний маршрут. Варто потерпіти, доки події почнуть розвиватися самі по собі, якщо така можливість є. Якщо ж її немає, потрібно готуватися до того, що успіх може коштувати досить дорого.

Повішений: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Розрив оболонки, порятунок від хвороби
Туз жезлів
Втрата надії
Туз кубків
Отримання прибутку
Туз мечів
Допомога наставника
Туз пентаклів
Лжепророки
Маг
Ви маріонетка в чиїхось руках
Король жезлів
Консерватизм
Король кубків
Захоплення езотерикою та окультизмом
Король мечів
Вас мучитиме совість
Король пентаклів
Дар передбачення майбутнього
Жриця
Чекайте чогось нового
Королева жезлів
Творча енергія
Королева кубків
Влада, кохання
Королева мечів
Стара, багата вдова
Королева пентаклів
Родючість
Імператриця
Постарайтеся отримати користь із найнеприємнішої справи
Лицар жезлів
Вибратися із проблем
Лицар кубків
Егоїзм
Лицар мечів
Черствий лідер
Лицар пентаклів
Серйозні зміни
Імператор
Перебування у ступорі
Паж жезлів
Оцініть те, що з вами відбувається
Паж кубків
Духовний розвиток
Паж мечів
Релігійність, фанатичність
Паж пентаклів
Гидливість
Жрець
Зміна системи цінностей
Двійка жезлів
Тихіше їдеш далі будеш
Двійка кубків
Отримання спадщини
Двійка мечів
Дотримання правил
Двійка пентаклів
Прислухайтеся до своїх відчуттів
Закохані
Жертвопринесення заради кохання
Трійка жезлів
Результат не виправдає очікування
Трійка кубків
Визнання
Трійка мечів
Багатий самотній чоловік
Трійка пентаклів
Меценатство
Колісниця
Бажання самоствердитися
Четвірка жезлів
Проблеми
Четвірка кубків
Пристрасть, одержимість
Четвірка мечів
Новина
Четвірка пентаклів
Посвячення
Сила
Спроба виграти час
П’ятірка жезлів
Спроба вийти із ситуації, що склалася
П’ятірка кубків
Бажання позбутися самотності
П’ятірка мечів
Зустріч із ворогами
П’ятірка пентаклів
Відсутність волі
Путівник
Час розкаятися у своїх гріхах
Шістка жезлів
Даремні жертви
Шістка кубків
Відродження
Шістка мечів
Хіть
Шістка пентаклів
Випробування
Фортуна
Доведеться почекати
Сімка жезлів
Спроба позбутися вантажу
Сімка кубків
Збитки, крах
Сімка мечів
Крах
Сімка пентаклів
Втрата
Правосуддя
Винесення вироку
Вісімка жезлів
Жертовність
Вісімка кубків
Цнотливість
Вісімка мечів
Зміна системи цінностей
Вісімка пентаклів
Наявність владної прихильниці
ПовішенийДев’ятка жезлів
Марна метушня
Дев’ятка кубків
Набуття досвіду
Дев’ятка мечів
Жертвопринесення
Дев’ятка пентаклів
Суїцид
СмертьДесятка жезлів
Зав’язнути в проблемах
Десятка кубків
Весілля
Десятка мечів
Небезпека, крах, злидні
Десятка пентаклів
Отримання багатства
Помірність
Ваші нещастя закінчаться
Диявол
Розрахунок за провини
Вежа
Покарання
Зірка
Спроба вийти із скрутного становища
Місяць
Брехня
Сонце
Нагорода
Суд
Боротьба
Світ
Зміна системи цінностей
Езотерика
Додати коментар