Сонник суд приснився. До чого сниться суд у сні бачити.

Зал суду, суд, сонник Лоффа

Перебування в залі суду – досить поширене сновидіння. На підставі цього можна говорити про підсвідомий острах людини відповідати за вчинені ним у різний час вчинки або страху суду за те, що він робить щось не у відповідності з існуючим законодавством. Крім того, навіть народна мудрість, яка говорить, що зарікатися від тюрми не можна нікому, відображає те, що засудити при бажанні, в принципі, в нашому реальному житті можна будь-кого. До цієї ж категорії можна зарахувати не тільки злочин проти закону, і проступки проти близьких, оточуючих людей.

На цій підставі побачений судовий процес можна розглядати як відображення докорів сумління сплячого і страху покарання за щось. Крім того, зал суду сниться часом в разі хвилювання сновидця про те, що його життя надто публічною або є предметом чийогось пильної уваги.

Окремої уваги заслуговують сни про суд, у яких щось здається неправильним, абсурдним. Саме ця деталь вкаже ключ до розшифровки сновидіння. Наприклад, у якості судового засідателя чи адвоката ви бачите знайомих вам людей. Їх роль говорить сама за себе.

Важливо, на якій стороні закону стоїте в сновидінні ви, є відповідачем або, навпаки, позивачем. Якщо ви взяли на себе роль судового обвинувача, то в реальному житті ви повинні переглянути і скоригувати список вимог до оточення або скоротити відміряні самому собі права на осуд інших людей і навішування ярликів. У той же час, якщо ви в сні перебуваєте в стані тих, хто домагається законності, це говорить про потреби у самозахисті, підсвідомої уразливості.

Якщо уві сні вами отримана повістка до суду, слід говорити про тривожний стані, неспокійну совість, а часто і про безпідставну тривогу і, не в останню чергу, про комплекс провини.

Зверніть увагу на місце, приміщення, в якому відбувається суд (офіційне юридична установа, своя чи чужа квартира, офіс і т. д.). Почасти це вкаже напрямок сферу життя, про яку йде мова.

Якщо рішення суду було винесено, чи не залишилося у вас відчуття торжества справедливості або, навпаки, неправильного звинувачення? Особливо це стосується сновидіння, в якому ви дивилися на засідання з лави підсудних.

Якщо приснився суд по соннику Цвєткова

Суд, тюрма – все це з’являється в сновидінні до неприємностей, пов’язаних з невиконанням певних зобов’язань перед оточуючими людьми або законів своєї країни.

Якщо в такому сновидінні ви були на боці закону, наприклад, були присутні в якості судді або позивача, то в реальному житті когось несправедливо звинуватили.

Погрожувати судом комусь уві сні – вас можуть звинуватити наяву.

Вас судили за вбивство – наяву займете високий пост.

Програти судове засідання у сні в якості позивача – до безпідставних наклепів з вашого боку, відповідача – вас за щось оштрафують.

До чого суд сниться – езотеричний сонник

Судові пристави сняться до того, що якийсь чоловік, що зробив вам коли-то добра справа, недвозначно натякне на те, що ви йому зобов’язані.

Якщо жінці сниться, що її чоловіка засудили, йому і наяву загрожують негаразди із законом. При цьому обвинувачення, швидше за все, буде випадковим і несправедливим.

Суд, сонник Менегетті

Поява в сновидінні залу судового засідання відображає комплекс вини суб’єкта, обумовлений надмірно завищеною самооцінкою і спотвореним в цьому плані сприйняттям власного “понад-я”.

Езотерика
Додати коментар