Сонник король приснився. До чого сниться царя у сні бачити.

Якщо приснився імператор, король, монарх, цар по соннику Цвєткова

Приснилася царська сім’я – у вас будуть могутні покровителі.

Якщо вам приснилися король і королева, з якими ви мали поважну церемонію розмову, значить, вам буде супроводжувати удача.

Фамільярний, панібратська розмова з особами монаршої крові сниться до нездійсненних мрій.

Приснилося, що ви – король, і на вас надіта королівська мантія – побоюйтеся виставити себе в суспільстві в смішному світлі, зганьбитися, оскільки вірогідність цього дуже велика.

Сон, у якому якогось імператора коронують на царство, обіцяє сновидінню славу і шану.

До чого король сниться – езотеричний сонник

Бачити уві сні найяснішу особу – поганий знак. У вас виникне тяганина у важливих справах за втручання високопоставлених посадових осіб.

Царські особи на картинах сняться до інтриг, змови.

Король, англійський сонник

Приснилося, що перебували в королівський резиденції і мали бесіду з королем – у вас прекрасні перспективи на майбутнє в плані соціального положення, ваш статус підвищиться і дуже значно.

Але якщо монарх був з вами зарозумілий і не дуже люб’язний або ж зовсім відмовився дати аудієнцію – і нічого хорошого в цьому плані чекати наяву не доводиться.

Для незаміжньої жінки бачити поряд з собою монарха – до шлюбу з високопоставленою особою, яка займає важливий державний пост.

До чого сняться королі – сучасний сонник

Цар, імператор, або король, побачені в сні, передвіщають ситуацію, коли вам гостро потрібно чиєсь заступництво, і ви будете шукати можливості його отримати. Однак майте на увазі, що монаршим особам не властиво безкорисливість, і що їм згодом натомість потрібно від вас – питання поки відкрите.

Приснилося, що ви були вбрані царською владою – це підказка про те, що хтось поруч потребує вашої допомоги.

Езотерика
Додати коментар