Сонник лицар приснився. До чого сниться лицаря у сні бачити.

До чого сняться обладунки, лицар по соннику Цвєткова

Якщо у вашому сні якимось чином фігурує середньовічний лицар або хоча б його обладунки, навіть якщо ви просто читаєте про нього в книзі – сон передвіщає вам дивні любовні відносини, які можна охарактеризувати словом “пастка”.

У разі, коли лицар викликав у вас симпатію, позитивні емоції, наяву ви не будете поспішати з цієї пастки вибиратися, вона виявиться досить приємною, а все, що буде потім – вас буде хвилювати вже по факту, а хвилювати, безсумнівно, буде.

Якщо ж побачений чи уявний образ був вам у сні неприємний – страждання почнуться відразу, а закінчаться не скоро.

Сон, у якому лицар виявився абсолютно не до місця, у неналежній для нього обстановці, наприклад, в літаку або в офісі, говорить про те, що ви полюбите людини абсолютно незвичайного, не від світу цього.

Власне лицарство (або хоча б примірка лицарських обладунків) сниться до благородного вчинку наяву.

До чого лицарі сняться – сучасний сонник

Лицарські обладунки сняться до того, що ви станете впливовою людиною, займете високе положення в суспільстві, а ви досягнете всього цього своєю принциповістю, чесністю й гідністю.

Якщо ці обладунки ви надягали – хто буде робити замах на ваше добре ім’я, або вам доведеться заступитися за честь близької людини.

Знімали з себе обладунки у сні – до закінчення якогось довгого протистояння, ворожнечі.

Також сон про те, що ви вирішили зняти панцир, може мати і зворотну тлумачення – протистояння перейде в нову стадію, і прийоми цієї боротьби тепер будуть далеко не лицарськими.

Боротися з лицарями у сні – боротися за високий пост.

Якщо вам приснився вогненний лицар на коні – у вас з’явиться могутній конкурент в любові.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар