Сонник Марс приснився. До чого сниться Марс у сні бачити.

До чого Марс сниться – езотеричний сонник

Бачити уві сні планету Марс з Землі – дуже погана ознака, оскільки ця планета є символом війни.

Якщо вона мала червоний, страхітливий вигляд, то оточуючі вас люди будуть ставитися до вас жорстоко, нариватися на конфлікти, а ви будете від цього страждати.

Примусово вирушати в сновидінні в політ на Марс – вороже налаштованому до оточення, в яке ви потрапите не по своїй волі.

Якщо ви самі висловили бажання здійснити експедицію на Червону планету, то наяву придбаєте новий досвід спілкування і нові знання, які допоможуть вам випробувати абсолютно невідомі досі відчуття.

Опинилися у сні в повній самоті на Марсі – можуть виникнути настільки серйозні розбіжності у колективі і родині, що ви відчуєте, як весь світ ставиться до вас вороже.

Відчували марсіанське тяжіння у сні – знак того, що наяву ви навчитеся вдало вести поточні комерційні справи, і досягнете успіху більше, ніж конкуренти.

До чого сниться Марс – сучасний сонник

Планета Марс з’являється у сні до негараздів і конфліктів. Якщо планета здавалася далекою і маленькою – негаразди будуть недовгими. Якщо ж ви бачили її на небосхилі неприродно великий – період побут важким і затяжним по часу.

Стрімкий політ до Марса сниться до несподівано швидкої зміні обстановки, на жаль, в гіршу сторону. Ті, кого ви сьогодні вважали однодумцями або просто добрими приятелями, вже завтра будуть налаштовані проти вас.

Езотерика
Додати коментар