Сонник голка наснилася. До чого сниться голки у сні бачити.

до чого сняться голки

Голки зі сну попереджають про неприємності. Вони можуть проявитися в різних сферах життя, змушуючи вас переживати. Нездатність зберегти спокій може збільшити масштаби робочих конфліктів або фінансових негараздів.

Не панікуйте, якщо події розгортаються не за вашим планом. Втрата внутрішньої рівноваги тільки посилить ваше становище.

Які приснилися голки

Сновидіння, в якому фігурували голки для шиття, пророкує сприятливі зміни в житті. Вони підсумують цілеспрямованість, працьовитість і рішучість, проявлені в недавньому минулому. Спроба покластися на свою успішність може обернутися повним провалом.

Побачені уві сні швейні голки характеризують вас як наполегливої, працьовитої та ініціативної людини. За допомогою цих якостей ви прокладаєте собі шлях до успіху, без якого не уявляєте своє життя. Не дивлячись на відсутність помічників, ви досягнете поставленої мети.

Наснилася голка з ниткою – в реальності можете постраждати через свою безвідмовності. Покірливе виконання прохань оточуючих людей завантажить вас зайвою роботою, через яку постраждають поточні справи або любовні відносини. Частіше говоріть  “ні” людям, які хочуть скористатися вами в своїх інтересах. Зіткнувшись з вашим незгодою, вони перестануть дошкуляти вас своїми проблемами.

Голка без нитки обіцяє образу. Її завдасть небайдужа вам людина різким словом або необдуманим вчинком. Ненависть, яку ви відчуєте до кращої подруги або невістки, надовго обірве ваше спілкування.

Велика голка – до гучного скандалу, який спалахне через дрібниці.

Де були голки

Голки в роті, згідно сонником, сигналізують про назріваючі хвороби. Вона проявиться на грунті перенесеного стресу, хронічної втоми або шкідливих звичок. Гіпертонія або аритмія змусять дотримуватися здоровий спосіб життя і регулярно відвідувати кардіолога.

Іноді подібне бачення пророкує приємну зустріч. Вона відбудеться зі старим другом, з яким ви знайдете багато тем для розмови. Отримана від нього інформація стане в нагоді для вирішення недавнього конфлікту або вирішення наболілого ділового питання.

Голка в руці – провісниця проблем. Вони виникнуть несподівано, ніж застануть вас зненацька. Якщо застосуєте хитрість і кмітливість, впораєтеся з ними без сторонньої участі.

Сон, в якому ви побачили голку в тілі, віщує клопоти. Їх принесе хвороба родича, зміщення термінів наміченого заходу, приїзд гостей, вагітність, загострення давнього конфлікту або від’їзд чоловіка. Спокій і готовність пристосовуватися до ситуації забезпечать безтурботне існування.

Сновидіння про голки в ліжку дає надію на романтичне знайомство. Воно стрімко переросте в бурхливий роман, який пожвавить мрії про вінчальну сукню. Заради їх реалізації вам доведеться віддати пріоритет сім’ї, а не кар’єрі.

Які дії ви здійснювали уві сні

Довелося збирати голки уві сн — наяву ваші тривоги виявляться марними. Ви переконаєтеся в цьому після успішного проходження співбесіди, захисту курсової роботи, отримання результатів медичного обстеження, розмови з об’єктом зітхань або повернення додому. Женіть геть погані думки. Вони не мають ніякого зв’язку з реальністю.

Шити голкою уві сні — доля рішучих, кмітливих і заповзятливих натур. За допомогою своїх ділових якостей постійно розширюєте рамки професійних можливостей, спритно обходьте перешкоди на шляху і отримуєте вигоду з будь-яких починань. Щоб і далі йти переможцем по життю, не зупиняйтеся на досягнутому.

Іноді дане бачення пророкує міцне здоров’я. Ви відчуєте прилив свіжих сил, завдяки чому оговтаєтеся після довгої хвороби або розпрощаєтеся зі слідами втоми. Чергування розумових або фізичних навантажень з відпочинком дозволить дожити до глибокої старості.

Вколотися голкою уві сні — до конфлікту в реальності. Його спровокує уїдливість, нервозність або дратівливість близької вам людини, швидкоплинна фраза якого ранить вас до глибини душі. Прагнення образити його у відповідь розпалить багаторічну ворожнечу.

Витягувати голки – до відновлення втраченого світу. Завдяки аналізу скоєних помилок і готовності до сприятливих змін Ви помиритеся з людиною, яку ще недавно вважали своїм ворогом. Гармонія в родині або дружбі дозволить проявити свої кращі якості.

Витягувати голки з тіла — до розставання з обранцем наяву. Його причиною стане взаємне згасання почуттів або поява на горизонті більш гідної людини. Новий роман швидко розвіє ваші переживання.

Сон, де привелося витягувати з себе голки, відображає відчайдушну боротьбу з труднощами. Ви ведете її, спираючись на свій досвід, знання та вміння, заради світлого майбутнього. Вірність своїм принципам не дозволить вашим старанням виявитися марними.

Витягувати голки з руки — до примирення з кривдником.

Витягувати з пальця голки — до клопотів, пов’язаних з молодшими членами сім’ї.

Діставати голки з рота – опинитеся сильніше спокус.

Проковтнути голку уві сні — до проблем зі здоров’ям в реальності.є висока ймовірність підхопити застуда, потрапити в лікарню з харчовим отруєнням, виявити небезпечну хворобу внутрішніх органів або відновити лікування хронічної недуги. Негайний візит до лікаря підкаже, на що звернути увагу.

Сон, в якому вдалося вколоти голкою палець, закликає до терпимості. Вона допоможе витримати натиск неприємностей, які посиплються на вас з різних сторін. Витягнуті з них уроки зроблять вас мудрішими.

Той, хто спромігся уві сні розсипати голки, втратить вірних помічників. Вони з байдужістю поглянуть на ваші проблеми, змусивши розраховувати виключно на свої сили. Не опускайте руки. Ви впораєтеся з усім, що від вас вимагають обставини.

Той, кому довелося уві сні вдівати нитку в голку, без попиту влізе в чуже життя. Не виключено, що ви станете роздавати поради малознайомим людям, задасте занадто відверте запитання колезі по роботі, зробите недоречне зауваження члену сім’ї або спробуєте випитати таємницю, яку вам знати не обов’язково. Дозволивши собі зайве, ви ризикуєте нарватися на грубість.

Шукати голку — до порожніх переживань.

Ковтати голки — до погіршення самопочуття.

Знайти голки — до розширення кола знайомств.

Зашивати одяг голкою — до фінансових змін.

Зламати голку — до нестачі грошей.

Езотерика
Додати коментар