Сонник ворота наснилися. До чого сниться ворота у сні бачити.

До чого сняться ворота, сонник Лоффа

Ворота – це місце проходу через певну межу, що охороняється вхід на заборонену, захищену територію, символ проникнення. Це можливість прогресу, якісно нового етапу або, як мінімум, надії на все це.

Були вони відкриті або перед вами постали закриті ворота? Довелося стукати у ворота? Якщо вони відкрилися або закрилися у вас на очах, то хто це зробив – ви або інша особа? Чи ви бачили обличчя уві сні, а якщо виділи – змогли впізнати його? Якщо ворота були закриті, чи вони замкнені? Наскільки міцний був замок? Яка була висота воріт, з чого були зроблені вони і прилеглий паркан, була чи візуальна можливість подолання перешкоди обхідним шляхом (під воротами широкий лаз, хисткий замок, зламані ворота, дірка в паркані, повна відсутність іншого огородження і т. д. ). Відповіді на всі ці питання допоможуть вам зрозуміти, наскільки досяжна у вашій реальному житті якась мета, і дадуть пораду оптимальних дій наяву.

Якщо в сновидінні ви пройшли в якісь ворота, то що ви побачили за ними? Якщо перед вами постало будівля, носило воно ритуальний характер, уявлялося в якійсь мірі забороненим? Оцініть свої відчуття при цьому, оскільки, входячи на нову територію уві сні, наяву ви збираєтеся подолати якийсь бар’єр. Якщо ви йшли не одні, поруч з вами був ваш партнер, вас чекає нова стадія взаємин, а наскільки вона буде хороша, ви зможете визначити, оцінивши обстановку, в яку ви потрапили.

Якщо приснилися ворота по соннику Цвєткова

Ворота сняться до перешкоди на шляху.

Якщо ви бачите власні ворота зламаними – до нещастя.

Значення сну ворота – сонник Хассе

Відкривати ворота у сні – знак вдалого просування справ. Якщо вони піддавалися насилу – прикладіть багато сил наяву.

Приснилися замкнені ворота – вам слід проявляти більшу рішучість та енергійність. Однак, якщо це були залізні ворота, сон вказує на безглуздість ваших зусиль в чомусь.

Відкриті ворота в сні вказують не легкий життєвий шлях.

До чого сняться ворота – езотеричний сонник

Бачити уві сні відкриті ворота – дуже хороший знак, шлях до реалізації вашої мрії вільний.

Снилися стоять окремо, без решти огорожі кам’яні ворота, нові і міцні, які представлялися вам надійно замкненими – таке сновидіння вказує на те, що ви йдете до мети неправильним шляхом, намагаєтеся проламати неіснуючу, уявлювану перешкоду, спробуйте подивитися на хвилюючу вас наяву життєву ситуацію під іншим кутом.

До чого ворота сняться, сонник Лонго

Заходити в якісь ворота у сні – до нового періоду в житті, до відкриття нових талантів. Можливо, ви зробите щось, що досі для вас нехарактерне.

Закривати ворота за собою – такий сон указує на прагнення сплячого до тимчасової самоти, йому потрібен перепочинок.

Сниться, що хтось перелазить до вас у двір через ворота – варто побоюватися безпардонної людини, яка полізе до вас у душу, вам не варто зараз нікого туди пускати.

Футбольні ворота сняться до ситуації, в якій ви станете мішенню для злих розмов.

Езотерика
Додати коментар