Чоловіче ім’я Богдан — характеристика і походження

що означає ім'я Богдан

Це ім’я слов’янського походження і означає «даний богом».

Позитивні риси імені

Рішучість, завзятість, психічна холоднокровність, логічне мислення і вміння стримувати свої емоції. Йому характерна проникливість і підприємливість.

Негативні риси імені

Честолюбство, егоцентризм, відсутність здатності знаходити компромісні рішення і внутрішня настороженість.

Повна характеристика імені

У дитячому віці неслухняний і розпещений хлопчик, сильно прив’язаний до матері. По мірі дорослішання Богдан стає самостійним. Зі своїми ровесниками заводить дружбу рідко. Він спілкується з дітьми постарше. У шкільні роки часу на уроки приділяє мало, тому з успішністю у нього можуть бути проблеми. Незважаючи на свою відмінну пам’ять, йому потрібен постійний контроль над навчанням.

У підлітковому віці Богдан прагне стати лідером у всьому. Істотний недолік у нього часто буває ледачий. Він добре володіє собою, хоча внутрішньо буває іноді налаштований агресивно. Про свої задуми воліє ні з ким не ділитися. Друзів у нього багато і він легко піддається їх впливу, що не завжди йде йому на користь. У нього добре розвинена інтуїція, але він більше довіряє своєму розуму.

Професійна діяльність

Для Богдана велике значення має спокій і матеріальне благополуччя. У нього є творчі й комерційні здібності. Завдяки своїй цілеспрямованості та старанність у праці, він досягає непоганих результатів. Має схильність до медичних досліджень. Може бути художником, музикантом, істориком. Він забезпечує собі гідне існування.

Захоплення та хобі

У Богдана може бути багато захоплень, але він їх часто міняє. Якщо сьогодні він захоплений фотографуванням, то через тиждень на нього може зійти натхнення писати вірші. Найулюбленішим його захопленням часто стає спорт.

Любовні стосунки і шлюб

За життя це вірний чоловік, хоча і ревнивий. Від жінки він вимагає відданість і послух, зради не прощає, відразу розриває відносини. У подружнього життя для нього важлива духовна близькість і спільність інтересів. Сімейне життя благотворно впливає на нього. Якщо знаходить кохану жінку, то буде вірний їй все життя.

Здоров’я

Можуть виникати проблеми з внутрішніми органами і травленням. Постійний контроль своїх емоцій може спровокувати невралгічні болі і порушення роботи нервової системи.

Сумісність з жіночими іменами

 • Вдалий шлюб з Зоєю, Людмилою, Вандою і Галиною, Оленою і Зінаїдою.
 • Проблеми чекають з Катериною, Антоніною, Анфісою і Жанною.

Гороскоп імені

 1. Овен. Серйозна і впевнена натура. Не бажає довірятися людям, тому і друзів у нього мало. Він схильний до самотності. В якості дружини йому підійде врівноважена і тиха жінка, яка прагне до подружнього благополуччя.
 2. Телець, Обов’язкова і досвідчена натура, ретельно продумує свої вчинки. Цей ерудований чоловік в житті домагається багато чого. З оточуючими людьми завжди знаходить спільну мову. Для жінок це привабливий тип чоловіка. З них можна створити міцну і щасливу сім’ю.
 3. Близнюки. Приваблива і спокійна натура. Чоловік він добрий, романтичний, йому чужа самотність. У житті і у відносинах з жінками він шукає яскраві емоції. Йому підійде чуттєва, енергійна жінка, хоча з нею йому може бути не так просто.
 4. Рак. Чутлива і вразлива натура, вимагає підтримки з боку. Такий чоловік не впевнений у собі, болісно сприймає будь-яку критику на свою адресу. У відносинах з жінками проявляє сором’язливість, що стає причиною труднощів знайти собі вірну супутницю життя.
 5. Лев. Натура чарівна, тож у нього завжди багато приятелів. Справжніх друзів у нього практично не буває. Жінки тягнуться до такого чоловіка, тому він знаходить собі саму бажану і підходящу дружину.
 6. Діва. Наполеглива і вольова натура. Цей чоловік постійно вдосконалюється, бажаючи позбутися своїх недоліків — відсутність рішучості і сором’язливості. У відносинах з жіночою статтю він турботливий і ввічливий. Закохується рідко.
 7. Терези. Винахідлива і тонка натура. У нього не вистачає твердості характеру. Допомогти знайти віру в свої сили можуть близькі йому люди, більше виділяючи в ньому позитивні якості. Такий чоловік прагне завоювати повагу в суспільстві будь-якими способами. Шлюб вступить з жінкою, яка зможе зрозуміти його і не звертати уваги на його недоліки.
 8. Скорпіон. Дратівлива і наполеглива натура. Чоловік зі складним характером, схильний до нав’язування своєї точки зору. Знайти компроміс з ним складно. Для сімейного життя йому потрібна терпляча жінка.
 9. Стрілець. Рвучка і емоційна натура. Чоловік, який не терпить заперечень. За його жорстким характером ховається нерішучість, боязнь потрапити в неприємну історію. Йому потрібно більше довіряти оточуючим людям. Незважаючи на свої недоліки, він подобається жінкам, але розташувати його до себе не так просто.
 10. Козеріг. Прагматична і обачна натура. Такий чоловік намагається жити сьогоднішнім днем і трохи планувати своє майбутнє. Вміє відрізнити правду від брехні і обману. Уникає необдумані і ризиковані вчинки. Стабільність і визначеність у завтрашньому дні – ось до чого він прагне. У жінок він цінує відвертість, відданість і інтелект.
 11. Водолій. Обережна і вихована особистість. Цей чоловік розташовує до себе людей завдяки своєму вмінню вислухати і зрозуміти людину. Він не любить конфлікти, і сам завжди може в будь-якій ситуації знайти компромісне рішення. Для подружніх відносин йому підійде жінка розумна і лагідна.
 12. Риби. Привітна вдача. Такий чоловік легко прощає образи, без праці знаходить спільну мову з людьми. Незважаючи на це, у нього мало друзів, тому що він недовірливий. З жіночою статтю займає майже завжди вичікувальну позицію. Заводить тільки серйозні стосунки, які в подальшому можуть призвести до створення міцної сім’ї.

Народження в залежності від часу року має значення

 1. Взимку. Має непростий характер. Любить все ускладнювати і часто вступає в суперечку, вважаючи при цьому себе правим. До справ ставиться несерйозно, він схильний перекладати відповідальність на інших. У нього гарний смак і ерудиція, любить колекціонування антикварних речей. У подружні відносини вступає пізно з-за свого складного характеру.
 2. Навесні. Росте хворобливою дитиною. Його важко виховувати в силу його впертості. У зрілому віці до роботи ставиться байдуже, хоча бажає домогтися визнання в колективі. Не піддається впливу ззовні, але сам любить маніпулювати оточуючими людьми.
 3. Влітку. Працьовитий і творча людина. Часто домагається своєї мети. Його відрізняє уважність і доброзичливість, готовність завжди допомогти другові. У сфері фінансів виявляє розважливість. Вибирає собі професію, пов’язану з розумовою працею. Активний відпочинок може легко проміняти на ігри з інтелектуальною діяльністю.
 4. Восени. Обережним і тактовним у стосунках. Завжди знайде компроміс у будь-якій ситуації. Працьовитий і вимогливий до себе і колег по роботі. Ретельно продумує свої вчинки, що допомагає йому бути успішним в комерційних справах. Він надійний Партнер і дипломатичний. Бере активну участь у сімейних справах, допомагає дружині у господарських питаннях.

Астрологічна символіка імені

Відомі особистості з ім’ям Богдан

 • Хмельницький — полководець.
 • Титомир — співак.
 • Ступка — актор.
Езотерика
Додати коментар