Богдана значення імені

Зародження імені Богдана: ім’я поширене у росіян і українців.

Коротке похідне від імені Богдана: Богдану часто звуть Божка, Богданка, Дануська, Богдаша, Данута, Дана, Данусенька, Даня; а також Дануся, Богда, Данка, Бога, Данока, Бодя, Даша, Богданонька; ще — Богдаша, Богданочка, Богданця.

Ім’я Богдана являє собою жіночу форму чоловічого імені Богдан, яке пішло від слов’ян, а ще раніше — від греків. Тому ім’я Богдана перекладається з грецької на українську як Федора (Феодора), що сталася від чоловічого імені Федір. А взагалі Богдана в перекладі означає «Богом дана», і як жіноче ім’я може зустрічатися у поляків, сербів, чехів, румунів і болгар. Дуже часто Богданою називають своїх дочок українці і росіяни.

Богдані властиво мати пестливо-зменшену форму: Данута і Дана. Вони також можуть вважатися самостійними іменами.

Вплив імені на характер і долю

Богданами найчастіше називають тих дівчаток, які є пізніми дітьми або в сім’ях, де дуже чекають дитину. Особа, названа Богданою, доброзичлива, усміхнена, привітна. Богдана властиво бути розважливою, тямущою і спокійною. Панночкам з ім’ям Богдана властиво проявляти хазяйновитість і допомогу нужденним.

Богдана дуже м’яка і добра жінка, яка відрізняється сентиментальністю і ранимістю. Всі Богдани з дитинства люблять спів та догляд за тваринами; по мірі дорослішання особам, названим ім’ям Богдана, доводиться «обростати» упертістю, наполегливістю і твердістю, які вони використовують лише на власне благо. У Богдани навряд чи можуть виникнути погані думки в бік оточуючих, так як Богдані властиво бачити в людях тільки їх позитивні сторони.

Кожна представниця імені Богдана з головою поринає в роботу. І без різниці, яка це праця: легка і приємна або важка і виснажуюча Богдану фізично або морально. Богдана здатна досягати поставлених цілей за рахунок терплячості, справедливості і стійкості. З Богдани завжди виходить прекрасний виконавець, вміє довести до логічного кінця будь-яке, навіть саме копітка справа. Саме тому Богдані можна сміливо ставати майстром-перукарем, журналістом, швачкою або який-небудь інший рукодільницею, художником. Ще особам з ім’ям Богдана подобається працювати ветеринаром і, меншою мірою, менеджером і перекладачем.

Сімейні відносини Богдани часто складаються вдало. Господиня імені Богдана вміє любити і поважати свого чоловіка, не проявляючи норовистості. Богдана подобається завжди бути уважною і турботливою з ним. Партнера для шлюбу Богдана воліє шукати за своєю подобою, так як хоче, щоб чоловік жив загальними цілями і справами на благо сім’ї, ніколи не залишив ні її, Богдану, ні їхніх дітей напризволяще. Важливо для Богдани, щоб партнер відрізнявся оптимістичною і працьовитою натурою, не боявся всіляких труднощів на життєвому шляху. І що цікаво, жінці по імені Богдана вдається знайти такого чоловіка! Із-за чого в сім’ї Богдани панують гармонія та затишок, а дітлахи Богдани завжди спокійні і правильно виховані. Є, правда, у Богдани невеликий «пунктик» — володарка імені Богдана не любить переїзди, хоч і обожнює подорожі.

Іменини Богдани: Богдана іменини не святкує.

Езотерика
Додати коментар