Значення імені Бьянка | Що означає ім'я Бьянка, характер і доля

Бьянка значення імені

Виникнення імені Бьянка: ім’я зародилося у католиків.

Аналоги імені Бьянка: Бранка, Бланш, Бленч, Бланка, Біанка.

Бьянка являє собою поширене ім’я європейських дам. В Італії Бьянка звучить як Бланка, з латинської мови перекладається як «біла», «світла», «білява», «яскрава». Імені Бьянка властиво звучати по-різному в залежності, де його вимовляють і, відповідно, як пишуть: Біанка, Бланш, Бранка, Блэнч, Бланка.

Італійці ім’ям Бьянка стали називати своїх дочок ще в середньовічні часи. При цьому Б’янку часто використовували і як складове ім’я, приміром, Бьянкамария. Набагато пізніше Б’янку (Бланш) потіснили імена, які «згадують» Богоматір (про її шанування). До речі, Бьянка з часом імені переросла в досить популярну італійське прізвище — частенько можна зустріти осіб за прізвищем Бьянкі. Католики відзначають іменини Бьянки 30 листопада, але як Бланки — це ім’я було у блаженної королеви.

В Америці Б’янку називають Бланш, і популярність там цього імені не особливо велика. Десь до середини 20-ого століття ім’я Б’янка (Бланш) досягло 911 рядки рейтингу, та так і залишилася на цій позначці, незважаючи на те, що на початку минулого століття було дуже поширене серед американських жіночих імен. З початку 21-ого століття в США пішла мода на змінене ім’я Бьянка — тепер американці воліють називати дівчаток Бланка і Біанка. У рейтингу модифіковане ім’я Бланка займає 393 позицію, а Біанка — 375-ю (був час, коли воно досягало 84-ю).

Бланка, як синонім Бьянки, досить часто зустрічається у італійців, іспанців, аргентинців, чилійців, мексиканців, парагвайців. Ще ім’ям Бьянка нерідко називають болгарських і чеських крихіток.

У деяких аспектах схожими за значенням імені Бьянка можна назвати імена: Ельвіна, Світлана, Альба, Альбіна, Белла, Аліна, Лючія, Олена, Клара, Еліна та інші.

Характер носійки імені

Жінка, названа ім’ям Б’янка, зуміє підкорити всякого своєю незвичайністю, яка яскраво проявляється в індивідуальному стилі. Спілкуючись з Бьянкою, розумієш, що це дуже сильна і впевнена в собі жінка, чудово маскує за цими рисами характеру свою крихкість. Іноді, правда, Б’янці властиво відчувати якусь невпевненість у власних силах, але вона ніколи не показує цього, постійно виглядаючи на публіці веселою і сонячною, випромінюючою заразливий ентузіазм.

Господині імені властива здатність до творчості, а ще вона, щоб домагатися бажаного, може досконало оволодіти мистецтвом переконання. Бьянкіи прекрасно знають і вміють, як і що говорити, щоб користуватися любов’ю оточуючих, залучати їх увагу, зачаровувати і спокушати. Б’янці подобаються всілякі ігри та забавлянки, привносять в життя суцільний оптимізм. Кожної зацікавленої особи з цим ім’ям звично цікавитися сотнею суб’єктів, що належать до різних сфер, не вникаючи при цьому в подробиці. А ще Б’янці — розумної, хитрої і креативної — легко дається запам’ятовування і відтворення різноманітної інформації.

Страждаюча непослідовністю дій особа по імені Бьянка володіє величезною силою волі і не боїться діяти. Помічено, що емоції і відносини господині імені впливають на її особисту, а часом і на професійну життя.

У дитинстві Б’янку можна порівняти з маленькою, дуже пустотливою мавпочкою. Про особу з цим іменем можна сказати, що вона справжня брехуха, закриває свій чарівний ротик лише для того, щоб поїсти і продихатися. Всім Бьянкам властиво іноді вплутуватися в плітки, чому сприяє їх живої і непосидючий розум. А ще кожній Б’янці дається легко засвоювати й аналізувати інформацію будь-якої складності, за рахунок чого їй легко вчитися. Носій імені може продовжити безперспективна справа тільки лише для того, щоб повеселитися. З-за того, що Бьянка — емоційно налаштована особа, їй простіше пізнавати нове, коли є стимул. Тобто, особу з цим ім’ям треба регулярно заохочувати чомусь і не забувати хвалити. Панночці Б’янці більше по душі іноземні мови, танці і малювання — саме в цих областях носительці імені виходить домогтися кращих результатів.

Винахідливою і чуттєвої Б’янці властиво шукати компанію оточуючих, щоб завести з ними справжню дружбу на довгі роки, так як господині імені нестерпно самотність. Б’янці властиво показувати себе першою у всьому, але вона чудова слухачка, яка прагне до єдності з іншими. У дам з цим ім’ям бувають часті внутрішні конфлікти щодо вибору між кар’єрою і сімейними відносинами.

З-за активної сторони своєї персони власниці імені більше подобається професійний терен, ніж домашній побут. Вона успішно проявить себе у маркетингу, спорті, у сфері продажів, журналістиці. Ще Бьянка може стати відмінним педагогом і творчою особистістю (актрисою, художницею, провідною, співачкою). Практично носителька імені може працювати скрізь, лише б професія гарантувала певну незалежність.

Іменини Бьянки: ім’я відзначає їх 30 листопада.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь