Значення імені Марина — характер, доля і його таємниця

Жіноче ім’я Марина — характеристика, походження назви і сутність

значення імені Марина
 1. В ті давні часи, коли римляни поклонялися грецьким богам, одній із найбільш шанованих богинь була Венера. У грецькій міфології – це Афродіта, що народилася з піни, тобто «морська». А Марина — один з варіантів імені Венера.
 2. Воно походить від чоловічого імені Марін. Це був самітник і священнослужитель з італійського міста Ріміні. Ім’я отримало широке поширення у всьому світі.

Іменини і святі покровителі

 • Покровительницами вважаються Марина Антіохійська, що жила в III столітті і Марина сирійська.
 • Іменини відзначають двічі на рік: 13 березня і 30 липня.

Характеристика імені

 1. Дитинство. Маленька Марина – має твердий характер, прагне всім сподобатися. Любить, коли дорослі виражають захват в її адресу і всіляко хоче заслужити це. У той же час вона виявляє гордість і образливість. Потрібно намагатися не зачіпати її самолюбство, щоб не дати дитині відчути комплекс неповноцінності. Все, що сказано в її адресу, дівчинка сприймає серйозно. В школі вчиться нерівно, хоча серед учнів часто стає лідером. Більше воліє спілкуватися з хлопчиками. У ці роки їй необхідний жорсткий контроль з боку батьків, інакше можуть бути проблеми з підростаючою дочкою.
 2. Зрілі роки. Марина – жінка з розкутим характером. Вона мало замислюється про наслідки своїх вчинків і рідко шкодує про них. В емоційному плані вона непередбачувана натура. В чужі справи втручатися не любить, їй чужі плітки і всякого роду інтриги. Вона намагається бути об’єктивною, але іноді йде наперекір думці більшості. Зовні вона створює враження відкритої особистості, але насправді це скритна жінка. Добитися з нею довірчих і душевних відносин складно, хоча вона і товариська людина. Марина може надавати вплив на інших людей з метою своєї вигоди. Життєві труднощі можуть вплинути на її загальний стан і призвести до помилкових вчинків. Це ще більше буде дратувати її, що може стати причиною її неадекватної поведінки.

Здоров’я

Страждає хворобами нервової системи, аж до психічних розладів. Самопочуття її знаходиться в прямій залежності від її психічного стану. Марині необхідно стежити за своєю вагою, тому що вона схильна до повноти. Станом зубів потрібно приділяти багато часу ще з дитинства – це теж слабке місце в її здоров’я.

Шлюб і сім’я

Для подружнього життя їй підійде врівноважений чоловік, здатний гідно утримувати сім’ю і приділяти їй достатньо часу. Вона не переносить грубе ставлення і образи. Прагнення до самостійності і її завзятість робить спільне життя з нею нелегкою. Майбутньому чоловікові потрібно розуміти цю обставину. Але, якщо Марина любить чоловіка, вона створювати проблеми з нічого не буде. Вона стане зразковою дружиною і чудовою мамою.

Сумісність з чоловічими іменами

 • Щасливу сім’ю може створити з Володимиром, Олегом, Антоном, Денисом, Сергієм і Михайлом.
 • Невдалий шлюб чекає її з Миколою, Борисом, Анатолієм, Георгієм і Станіславом.

Професійна діяльність

 • В роботі проявляє небувалу працездатність і часто домагається хороших результатів. Вибирає професію, яка може принести гідну грошову винагороду. Вона може стати інженером, письменником, лікарем, працювати у сфері мистецтва та обслуговування. По кар’єрних сходах рухається вперед легко і швидко.
 • У сфері бізнесу її успіхи будуть скромніші в силу того, що їй не вистачає владності і рішучості. Вона може стати тільки керівником вже налагодженого справи, не більше того, хоча вона і любить командувати.

Астрологічна символіка

 • Зодіак – Риби.
 • Планета – Венера.
 • Колір – Морська хвиля.
 • Рослинний світ – Тальник, лілія.
 • Світ тварин — Морський коник.
 • Камінь – Перламутр.

Гороскоп імені

 1. Овен – світла натура, яка залежить від настрою. Вона в своїх поривах може бути енергійна, але через якийсь час її може здолати туга і пасивність. Важко переносить хамство і критичні висловлювання на свою адресу. Вона чимось нагадує дитину, вважає, що всі навколишні люди повинні радіти її появи.
 2. Телець – чутлива і добродушна натура, що таїть у собі загадку. Прагне до внутрішньої гармонії, спокійного і комфортного стану. Зміни її пригнічують. Вона притягує до себе чоловіків, знає собі ціну. В любовних відносинах виявляє ласку і постійну увагу своєму коханому.
 3. Близнюки – невитримана і двоїста натура. Вона завжди собі на умі, Наяву їй добре вдається роль незахищеною жінки, хоча це не так. Вона часто перебуває в пошуках нових вражень. Для сімейного життя їй підійде чоловік, який не буде намагатися обмежити її свободу.
 4. Рак – сприйнятлива і боязка натура. Навіть найменша перешкода для неї стає непереборним, вона не здатна вирішити самостійно виникли проблеми. Велике значення для неї має думка оточуючих людей. Така жінка може знайти щастя тільки в сімейному житті. Вона здатна бути прекрасною дружиною.
 5. Лев – натура з багатою фантазією і природжена кар’єристка. Чужа думка її не хвилює, омани не визнає. Її позитивна риса – це оптимізм. Навіть найважчий час вона зустрічає з гарним настроєм. Ця жінка вміє бути вірною своєму коханому та своїм друзям по життю.
 6. Діва – емоційна і винахідлива натура. Вона завжди налаштована оптимістично, в ній відсутня розбещеність. Це скромна і сором’язлива жінка. Вона прагне до упорядкованої і спокійного життя. З неї буде прекрасна дружина.
 7. Терези – податлива і скромна натура. Їй не вистачає рішучості і уміння відстояти свою думку, це заважає їй досягти успіхів у професійній сфері. Вона часто відчуває незадоволення своїм життям, прагне знайти гармонійні відносини з оточуючими людьми. З віком, її пошуки в цьому призводять до успіху, вона стає спокійною жінкою.
 8. Скорпіон – натура, що володіє таємничим внутрішнім світом. Жінка з примхливим і неспокійним характером. Її життя сповнене переживань і неймовірними подіями. З такою жінкою нелегко спілкуватися. Вона прагне завжди і скрізь бути лідером. Ця риса характеру може привести її до успіху, так і завдати їй непоправної шкоди.
 9. Стрілець – невитримана і мінлива натура. Прагне бути вільною, але завжди звертає свій погляд на те, що може їй стати в нагоді в житті. Хороша робота, дорога нерухомість і чоловіки – це все входить у сферу її інтересів. Змінити її характер практично неможливо, її треба приймати такою, яка вона є.
 10. Козеріг – господарська і розсудлива вдача. Прагне заводити знайомства тільки з корисними для неї людьми. Її наполегливість і витримка допомагають їй багато чого добитися в житті. Часто знаходить задоволення у своїй роботі. До чоловіків ставиться з обережністю, тому що не довіряє їм. Але якщо вона знаходить свого коханого, то стане вірною і люблячою дружиною.
 11. Водолій — мрійлива натура, що живе в своєму надуманому світі без гидот і брехні. З оточуючими людьми це товариська особа, з якою комфортно проводити час. В особистому житті її переслідує почуття незадоволеності, тому що вона являє коханого завжди в райдужному світлі.
 12. Риби – освічена і кмітлива натура. Завдяки своїй хорошій інтуїції, прекрасно розбирається в людях. У такої жінки є почуття милосердя, вона завжди готова надати допомогу людині. Вона сильна духом, ніколи не образить навмисно людини. Така жінка буде відданою дружиною і чудовою мамою.

Відомі особистості

 • Цвєтаєва — поетеса.
 • Володи — французька актриса.
 • Нейолова — російська актриса.
Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь