Моніка значення імені

Ім’я Моніка популярно в Греції. Монікою називають дівчаток у католиків.

Короткі похідні імені Моніка: Монись, Монік, Ніка, Монися, Монічка, Моні, Моня, Монтье, Моникинья, Міка, Ніні, Мона, Мунико, Мока і Моникино.

Аналогічні імені Моніка: Муника і Монік.

Моніка як ім’я «народилося» у греків. За одним з припущень Моніка трактується як «єдність» (від слова «монос»), з другого — «нагадування ” натхнення» (від «монео»).

Моніку в різних точках планети вимовляють з будь-яким наголосом, яке зазвичай падає або на 1-й, або 2-й склад імені. Деякі народності ім’я Моніки вживають у незмінному вигляді, лише французи перекручують Моніку в Монік, а норвежці — в Мунику.

Вкорочено-ласкаві похідні від Моніки — Ника і Міка стали незалежними іменами. Ще вони виступають похідними інших імен як жіночих, так і чоловічих.

Католицькі віруючі шанують Моніку в своїх святцях, покровителькою цього імені у них є мама Августина (Блаженного) — Моніка (свята помічниця заміжніх дам і мам). А ось у християн Моніка іменин не зазначає.

Вплив імені на характер і долю

Особа, названа ім’ям Моніки, відрізняється сильною волею, постійною активністю. Ці якості у Моніки від чоловічих рис характеру, якими вона від природи володіє. Господині ім’я Моніка властиво проявляти іноді неспокій, і цим якістю зводити нанівець навіть найкращі прагнення. Відбувається таке із-за того, що Моніка абсолютно не вміє чути особисту інтуїцію, воліючи їй здоровий глузд і інтелект.

У Моніки вражаюча працьовитість і наполегливе прагнення до поставленої мети. Співробітників Моніка зазвичай вважає суперниками, але при потребі Моніка цілком здатна впоратися з агресивними проявами в їх бік. Носительці імені Моніка душі професії, що стосуються іноземних мов, точних наук; Моніка буде цілком успішна в якості фармацевта чи лікаря.

Про Моніку можна сказати, що з нею цілком можна ужитися під одним дахом: Моніка люб’язна, вона ерудована, легка, миролюбна. Кожна Моніка знає всі власні негативні якості і з-за самокритичності приховує і намагається повністю усунути їх. Якщо названу Монікою образити чимось, то вона довго збирати образу в собі не стане — цілком вистачить 2-х днів, щоб Моніка забула про неприємний інцидент. В життя з чоловіком Моніка сувора до самої себе і неймовірно порядна, повністю викладається заради домочадців. В оселі у хазяєчки на ім’я Моніка постійно підтримуються затишок, порядок і чистота.

Всі Моніки відрізняються дружелюбністю, товариськістю і прагненням до тісної взаємодії з оточуючим її світом. Моніку важко схилити до прийняття будь-яких рішень, якщо Моніка того сама не хоче або вони суперечать її інтересам. Вимоглива Моніка не тільки до себе, але і до свого оточення, тому деколи здатна проявляти бурхливу реакцію, здатну в буквальному сенсі слова валити з ніг. Так як в основному носителька імені проявляє себе дружелюбно, то рідним і друзям залишається лише змиритися з цим недоліком Моніки. До речі, Моніка вміє швидко знаходити контакт навіть з незнайомими людьми і практично не має недругів.

Іменини Моніка відзначає 9 квітня, 4 травня, 12 липня і 27 серпня.

Езотерика
Додати коментар