Мирослава значення імені

Іменем Мирослава прийнято називати дівчаток у Україні, у слов’ян.

Коротке похідне імені Мирослава: Славочка, Миросечка, Світу, Славця, Мірка, Славка, Слава, Мирця, Миросенька, Мирося і Мироська.

Мирослава у вигляді імені популярна у слов’ян і складається з 2-х слів — Мир і Слава, що дозволяє тлумачити Мирославу «миролюбністю прославленої» і «прославляє світ». У імені Мирослава є чоловіча пара — Мирослав. За значенням Мирославі близька Ірина, а вкорочено-лагідний варіант Мирослави — Світу по праву вважається незалежним ім’ям.

Слава теж є вкорочено-ласкавим зверненням не тільки до жіночих імен, серед яких Владислава, Венцеслава, Вацлава, Ярослава, Воїслава, Владислава, Светислава, Милослава, Горіслава, Святослава, Броніслава, Златослава, Чеслава, Белослава, Доброслава. Але і до відповідних чоловічим — Владислав, Белослав, Горислав, Борислав, Ладіслав, Радослав, Истислав, Братислав, Вишеслав, Станіслав, Ярослав, В’ячеслав, Милослав, Мстислав, Броніслав, Святослав.

Мирослави немає у згадках іменин у католиків і християн, але заступником імені вважається Мирослава Константинопольська. Болгари ототожнюють Мирославу з Іриною, вважаючи ім’я аналогічним грецькому. Іменини Мирослави припадають у чехів на 5 квітня, у слов’ян — на 29 березня, у болгар і українців — на 5 травня.

Вплив імені на характер і долю

Мирославі важко відійти від прийнятих суспільством норм, яких Мирослава прагне триматися протягом всього життя. Господиня імені дуже акуратна у вчинках і мало що здатне збити Мирославу з обраного шляху. Мирослава не особливо вітає нововведення, ставлячись до них з побоюванням. Всі названі Мирославою вражають відмінним інтелектом, обожнюють ділитися порадами. І взагалі, нареченим ім’ям Мирослава сміливо можна в усьому довіряти, так як їх порядність поза підозрою.

У своєму будинку Мирослава — неперевершена господиня. Іноді прагнення до порядку у Мирослави може виражатися занудством. Названі цим ім’ям обожнюють гостей, дивуючи їх кулінарними шедеврами і вмінням вести бесіди на різні теми.

Мирослава — вольова і активна особистість з добре розвиненою інтуїцією, яка допомагає Мирославі досягати успіхів. Відрізняє Мирославу досить складний характер, її практично неможливо переконати в чомусь і схилити на свою сторону, якщо Вона сама того не хоче. Але ця риса є для Мирослави плюсом, так як Мирослава навряд чи підпаде під чужий вплив. Врівноважена, сильна, вольова господиня імені Мирослава на все має власну думку і часом займається плетінням інтриг.

Всім Мирославам властиво виявляти наполегливість і впертість, коли їх думки не сходяться з думками інших. Особи, наречені ім’ям Мирослави не забувають завданих образ і дуже серйозно сприймають всілякі невдачі. Світогляд Мирослав знаходиться в прямому зв’язку з їх практичним розумом і досить розвиненою інтуїцією.

Кожній Мирославі притаманне відігравати головну роль і підпорядковувати собі оточуючих, пускаючи в хід різні хитрощі. Щирою Мирослава буває тільки з близькими та рідними, а ось інших людей вміє і любить перевірити на стриманість. Вибираючи друзів, Мирослава виставляє їм жорсткі вимоги, тому що вважає, що друзів має бути небагато, але дуже відданих.

Маленька господиня імені Мирослава — дуже наполеглива дитина. В школі часто можна спостерігати, як носительниця імені затіває спір з педагогами, які за цього навмисно знижують Мирославі оцінки. Дружити в юності Мирославі більше подобається з хлопцями, з якими нерідко вступає в бійки. Ставши дорослішою, названа Мирославою стає більш спокійною, майже повністю позбавляючись від різких замашок. До того ж Мирослава починає розуміти, що опонента треба частіше вислуховувати, а не сперечатися з ним з будь-якого приводу.

Виходити заміж носителька імені Мирослава ніколи не поспішає, вважаючи за краще залишати собі волю до зрілого віку. Господиня з Мирослави виходить зразкова, але постійно перебувати вдома і займатися домашніми справами — роль не для неї. Спілкуватися Мирослава воліє більше з чоловічою статтю, ніж з жіночою, тому що швидше знаходить з ними спільну мову.

Іменини Мирослава відзначає 29 березня, 5 квітня та 5 травня.

Езотерика
Додати коментар