Міра значення імені

Якщо ви володарка імені Міра або хочете так назвати свою дочку, то знайте — це коротке лаконічне ім’я несе в собі таємниці, загадки. Дослідники досі сперечаються про те, як і де з’явилося ім’я Міра?

Загадка виникнення імені

Новонароджених дівчаток Мірами називають слов’яни, греки, мусульмани і японці. Існує припущення, що ім’я — це похідне від грецького імені (чоловічого) —Мюрон. Нам ближче трактування — Мирон. Мовою еллінів «мюрон» — ароматна смола зі специфічним запахом (мирра або миро). Майже кожному християнину відома смірна (вона ж мирра) — особливий вид смоли, використовуваний для церковних обрядів. Саме тому, мабуть, і з’явився інший варіант письмової форми цього імені з двома «н» —Мірра.

Втім, має місце й інша теорія, згідно з якою Міра— це слов’янське ім’я. Спільнокореневі слова — «світ», «мирна». У переносному значенні — злагода і лад.

Японці впевнені, що Міра— це їх національне жіноче ім’я, значення якого перекладається з мови самураїв як «скарб». «скарб».

Араби теж не відстають і наполягають на тому, що Міра — це лише спрощений варіант від імені Еміра (Аміра). У мусульман це ім’я означає — «дочка правителя» або«княжна». Але ось ще одна «східна» гіпотеза, сенс якої в тому, що колись араби використовували слово, подібне імені Міра, що в перекладі означає — «їжа», «харчі».

Близькі Міріімена: Міріна, Мирослава, А також чоловічі: Мирослав, Миролюб, Миронег.

В побуті, пестливо до Міри звертаються як до Мирочке, Маруше. Багато хто впевнений у тому, що Міра— це всього лише спрощена форма популярного імені Марія. А також таких жіночих імен як Есмира, Даміра, Мирослава, Радомира, Любомира. Це ж ім’я може бути скороченням від чоловічих: Яромир, Радомир, Велімир, Мирослав, і т. д.

У церковних календарях імена Міра або Мірра не відзначені, тому їх власниці не відзначають іменини. Ім’я Міра стає все більш популярним у Північній Америці.

Вплив імені на характер і долю

Чутлива й тонка Міра зовні виглядає, немов фатальна жінка, — розкішна, яскрава. Незважаючи на те, що Міра визнана красуня, вона прекрасний аналітик. Міра розумна, у неї чудова пам’ять, здатна зафіксувати безліч дрібних деталей, подробиць.

Саме пам’ять рятує змалку крихту по імені Міра. Але багато залежить і від характеру дівчатка. У Мирочки залізна воля. Вона вчиться відмінно, навіть не докладаючи особливих зусиль. У Мирочки, як зазначають педагоги, талант до мов і іншим гуманітарним наукам!

Міра, яка народилася влітку, любить перебувати в компанії представників протилежної статі. Мирочка, що з’явилася на світ восени, дивно дотепна, володіє рідкісним почуттям гумору.

А ось Міра «весняна» — натура романтична, вона мріє про велику любов і іноді на пошуки цього високого почуття йде вся її життя.

Миру, день народження якого припадає на зиму, дуже темпераментна дама. Про такі особи зазвичай кажуть: вона здатна знести все на своєму шляху подібно розбушувавшомуся цунамі.

Міра відрізняється кокетством. Вона швидко полонить будь-якого чоловіка, але той, хто пов’яже з нею долю, доведеться несолодко. Дама з таким ім’ям складна, багатогранна натура. За її зовнішністю паїньками та степеневої жінки може ховатися темпераментна, пристрасна і не дуже вірна жінка. На жаль, моральні постулати, на думку Міри — порожній звук.

Міра здатна захопити будь-якого вподобаного їй чоловіка. Але, на жаль, вона часто вибирає в партнери зовсім «не того хлопця». Їй потрібен партнер, здатний зрозуміти, оцінити її тонку натуру. Чоловік Міри повинен бути готовий до того, що в дружини йому дістанеться красуня, навколо якої завжди будуть увиватися кавалери, шанувальники.

Власниці імені Міра підійдуть такі професії як стюардеса або перекладач, референт. Вона може зробити кар’єру на сцені. І, як не дивно, їй можна зайнятися підприємництвом або торгівлею. Міра, треба визнати, досить корислива. А акторські задатки і природна хитрість допоможуть їй у бізнесі. А ще володарка такого імені не піддається чужому впливу і зуміє з блиском викрутитися з будь-якого скрутного становища.

Міра не може існувати наодинці. Суспільство, де вона буде блищати, їй необхідно майже фізично. Адже дама з таким ім’ям пихата і марить про славу.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар