Значення імені Мія | Що означає ім'я Мія, характер і доля

Мія значення імені

Поширене ім’я Мія у католиків, а також в Японії та Німеччині.

Короткі похідні імені Мія: Мімі і навіть Мі.

Аналогічні імені Мія: Соломія, Міа, Емілія, Марія і Амалія.

Мію прийнято вважати (за однією з версій) короткою формою імені Марія, популярного в американців, швейцарців, німців, норвежців і австралійців (у цього народу Мія в 2013 році займала 7 позицію в рейтингу імен). Ще Мія — не рідкісне ім’я в Данії та Нідерландах. Більшість європейців вважає за краще кликати дочок не Мія, а Міа — ім’ям, яке сьогодні є повністю самостійним.

У японців Мія — особливе дамське ім’я, котретлумачать як «3 стріли».

Ще в якості ласкавого варіанту Мія цілком застосовна до імен Соломія, Амілія та Емілія. Іменини Мії слід визначати за того імені, від якого воно сталося.

Вплив імені на характер і долю

Володарка імені Мія дуже наполеглива особистість з чітко вираженою індивідуальністю. Мії подобається відчувати себе центром уваги, для чого вона вміє розумно нав’язувати власне товариство іншим. Під час цієї «процедури» Мія настільки чарівна і стильно, що їй дуже важко в цьому відмовити.

Мії невластиво втекти від труднощів і відповідальності. Панночці дуже допомагають її марнославство і гордість, особливо в моменти, коли вона прагне до досконалості. Прагнучи бути у всьому кращою, Мії найчастіше доводиться покладатися на величезну зарозумілість, що нерідко стає причиною роздратування і образи, якщо щось виходить не так, як задумано. Господиня імені вміє відчути, коли опонент її не сприймає, але все одно продовжує викладатися для досягнення наміченої мети. Всі Мії наділені значними достоїнствами — рішучістю, активністю, незалежністю, щедрістю. Також про Мію можна сказати, що вона людина з патологічною чесністю.

Якщо бути щирим до кінця, то слід зауважити — у Мії присутні 2-е протилежні тенденції у вдачі і поведінці. Так, названа Мією буває не лише чуттєвою ідеалісткою, у якої на першому місці благородна самовідданість, але і вельми егоцентричною особистітю. В основному тенденції щільно переплетені і тому часто призводять Мію до суперечностей, пофарбованим або позитивні відтінки, або негативні.

Ще зовсім крихітною Мія прагне бути центром Всесвіту . Коли у носійки імені не виходить досягти цього, то вже в садочку і школі Мія починає виявляти свої ексцентричні і мелодраматичні здібності. Практично кожна Мія панічно боїться опинитися непоміченою! Адже панянка так пишається особистою яскравістю і унікальністю, що навіть батькам не дозволяє втручатися у власні справи і стосунки.

Активність Мії часом може змінюватися відходами у внутрішній світ мрій. В такі хвилини Мія насолоджується гарною музикою, віршами та іншими речами, здатними занурити її в повітряний стан. Господині імені подобається подорожувати, особливо на далекі відстані. Маючи романтичну натуру, Мія ніколи не визнає цього, зокрема те, що в глибині душі чекає-таки прекрасного принца на білому коні, щоб жити з ним довго і щасливо в мирі та злагоді. У виборі реального супутника життя Мія може допустити помилку, і її красиві мрії перетворюються в розбиті мрії.

Щодо вибору відповідної професії, то володарка імені підходить і тут з властивою їй індивідуальністю: віддає перевагу тим спеціальностями, які дають незалежність і свободу дій. Означає це, що Мії подобається робота творчого, естетичного або художнього ухилу (дизайнер, стиліст і т. д.). А ще Мія може зупинити свій вибір на тій роботі, що передбачає зв’язок з розкішними предметами — парфумом, хутром, модними речами, ювелірними прикрасами. Навряд чи відмовиться господиня імені від керівних посад, особливо, якщо вони зачіпають сферу юриспруденції, медицини, соціальної сфери і суспільного зв’язку.

Іменини Мія не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь