Сонник божевільний приснився. До чого сниться божевільного у сні бачити.

Давайте спробуємо розібратися до чого сниться божевільний і що такий сон може означати в реальності: перед вами сонник «до чого сниться…”- об’ємний збірник описів нічних мрій і тлумачень самих різних сновидінь від всесвітньо відомих провісників…

До чого сниться божевільний по «французькому соннику»:

Якщо уві сні вам була притаманна екстравагантна поведінка або ж і зовсім божевілля, це може говорити про те, що вам буде протегувати якась впливова персона, навколишні будуть живити до вас любов і симпатію, а жити ви будете довго.

До чого сниться божевільний по англійському соннику

За словами доктора Сіблі, сон, в якому людина бачила себе ненормальним, завжди віщує різні блага, що підтверджується численними прикладами з його практики.

Закоханим сновидіння обіцяє надзвичайну любов, життєві успіхи і абсолютне розчинення в улюбленій істоті.

Також добре не тільки бачити себе божевільним, але і перебувати в компанії таких же ненормальних. На ваші розумові здібності чекає розквіт, ви провернете вельми вигідні угоди, завдяки яким отримаєте значний прибуток, можете розбагатіти.

Селянина, торговця, капітана торгового судна чекає стрімке зростання добробуту. Йому і всім іншим це сновидіння обіцяє міцне здоров’я і довге життя. Як говорив Птолемей, сон про божевілля – це щаслива ознака. Юнаки знайдуть дівчат, які припадуть їм до смаку, і воістину стануть щасливими в шлюбі. Дівчата вийдуть заміж за розумних, мудрих, працьовитих, цілеспрямованих, відданих і люблячих обранців.

До чого сниться божевільний по езотеричному соннику містика і філософа Олени Аноповой:

Побачити невідомого божевільного – для вас це сновидіння є хорошим знаком: Ваші близькі люди і діти зокрема, їх успіхи стануть для вас джерелом радості і гордості. Божевільним був ваш знайомий (причому, абсолютно нормальний в житті) – значить, він піднесе вам подарунок, причому необов’язково матеріальний.

До чого сниться божевільний за сонником французького астролога і віщуна Нострадамуса

Якщо вам приснився божевільний, це може говорити про те, що вам раніше інших потенційних жертв стане відомо про якусь небезпеку, а тому доля багатьох людей буде залежати саме від того, що ви зробите.

Якщо у Вашому сні лікували божевільног о- значить, наяву ви будете однією з жертв якогось нещастя.

Якщо уві сні натовп знущалася над божевільним – сон з таким сюжетом означає, що на застереження, зроблені вами, і Ваші знання ніхто не зверне уваги, а тому катастрофа буде неминуча і призведе до безлічі жертв.

До чого сниться божевільний за сонником від американського психолога Густава Хіндмана Міллера

Якщо в сновидінні ви були божевільними, це обіцяє вам неприємності, ви можете захворіти і через це втратити якесь майно. Наснилося, що інші страждали від божевілля – це означає, що друзі проявлять мінливість, а всі блискучі види на майбутнє зруйнуються. Якщо власне або чуже божевілля бачила молода жінка, то їй сон говорить про те, що шлюб її розчарує.

Езотерика
Додати коментар