Сонник переслідування приснилося. До чого сниться переслідувати уві сні.

Сонник переслідування приснилося. До чого сниться переслідувати уві сні.

Переслідування до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо вам часто сниться переслідування, то наяву вами рухає змішане почуття, в якому змішалися страх бути догнаним і бажання чимось володіти (або мати вами). Той, хто вас наздоганяє, може втілювати в собі що завгодно – погану звичку, нав’язливу ідею, ризик, людини і т. д. Чим закінчиться це протистояння, можна визначити по тому, чи вдалося вам в сновидінні втекти від переслідування.

Найчастіше в таких випадках людині здається, що його переслідує машина. Вона не несе в собі конкретики образу певної людини або незнайомця, наділеного певними рисами, в ній може бути хто завгодно і переслідувати будь-які цілі.

Якщо жінці (дівчині) сниться, що її переслідує чоловік (хлопець), значить, в її житті присутня любов, можливо, знехтувана, яка залишила в свідомості психологічну рану.

Якщо переслідування чоловіки сниться представнику сильної статі (або жінці – жінкою), це вказівку на приховану гомосексуальність, або на страх опинитися серед його прихильників.

Тікати від переслідування небезпечними тваринами у сні – прагнення позбутися власних тваринних інстинктів. Чи вдалося вам це в сновидінні?

Переслідування, англійський сонник

Якщо сниться, що вас переслідують правоохоронці за скоєне протизаконна дія, значить, ваші стосунки в колективі зіпсуються, а в справах чекає невдача.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь