Сонник переслідування приснилося. До чого сниться переслідувати уві сні.

Переслідування до чого сниться, сонник Лоффа

Якщо вам часто сниться переслідування, то наяву вами рухає змішане почуття, в якому змішалися страх бути догнаним і бажання чимось володіти (або мати вами). Той, хто вас наздоганяє, може втілювати в собі що завгодно – погану звичку, нав’язливу ідею, ризик, людини і т. д. Чим закінчиться це протистояння, можна визначити по тому, чи вдалося вам в сновидінні втекти від переслідування.

Найчастіше в таких випадках людині здається, що його переслідує машина. Вона не несе в собі конкретики образу певної людини або незнайомця, наділеного певними рисами, в ній може бути хто завгодно і переслідувати будь-які цілі.

Якщо жінці (дівчині) сниться, що її переслідує чоловік (хлопець), значить, в її житті присутня любов, можливо, знехтувана, яка залишила в свідомості психологічну рану.

Якщо переслідування чоловіки сниться представнику сильної статі (або жінці – жінкою), це вказівку на приховану гомосексуальність, або на страх опинитися серед його прихильників.

Тікати від переслідування небезпечними тваринами у сні – прагнення позбутися власних тваринних інстинктів. Чи вдалося вам це в сновидінні?

Переслідування, англійський сонник

Якщо сниться, що вас переслідують правоохоронці за скоєне протизаконна дія, значить, ваші стосунки в колективі зіпсуються, а в справах чекає невдача.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар