Сонник браслет приснився. До чого сниться браслет у сні бачити.

Браслети – одна з найпопулярніших прикрас. І не тільки у сучасних модниць, але і у їх древніх предків. Сьогодні виробів така велика різноманітність, що знайти на свій смак зможе дівчина або хлопець навіть з самими нетривіальними уподобаннями. Від строгих ланцюжків і легковажних пластикових підвісок до антуражних Pandora і об’ємних етнічних моделей. Наяву все ясно – вибираєш прикрасу під стиль одягу, тематику вечірки і власний смак. А що ж ці прикраси означають уві сні? До чого може приснитися браслет?

Зазвичай браслети у чоловіка або жінки в сновидінні говорять про якісь узи, зобов’язання і обіцянки. Не тільки в особистих відносинах, але і в кар’єрі. І тут важливі всі деталі: срібний, золотий або шкіряний браслет, красивий або старий і поношений, знаходите ви його або втрачаєте.

Наприклад, бачити уві сні золотий браслет на руці – до особистісних відкриттів, нових перспектив і горизонтів. Найчастіше веде до швидкого весілля. А срібна прикраса говорить про те, що у сновидіння є творча жилка, і варто розвивати свої здібності. А також про те, що іноді йому потрібно бути трохи м’якше зі своїми близькими, приглушаючи напористість і впертість.

До чого знайти браслет уві сні?

Здебільшого, сни про знахідки пророкують хороші події в житті сновидіння. Тільки в окремих випадках сновидець може знайти те, що йому принесе біди. В іншому це до достатку, новим відносинам і знайомствам, новим ідеям. Але розглянемо окремі випадки, уточнивши деталі сновидіння:

 • за сонником дідуся Фрейда Знахідка браслета говорить про те, що незабаром до сновидця проявлять дуже явний і не дуже платонічний інтерес;
 • а сонник Міллера обнадіює, що вас чекає корисне придбання або прибуток, хоч і не обов’язково в грошовому вираженні;
 • якщо ви знайшли ваш же втрачений браслет, це хороший знак – вас в доступному для огляду майбутньому чекає вигідна угода, ділова угода;
 • надягати на руку знайдену прикрасу – до щасливого шлюбу незабаром;
 • а за сонником Цвєткова, якщо ви випадково уві сні знайдете браслетик – це говорить про те, що вас чекає палке знайомство або несподівана пристрасть:
 • сонник Ванги тлумачить сюжет зі знахідкою як подія, яка здатна перевернути з ніг на голову все ваше життя.
 • згідно соннику, знаходити уві сні золотий браслет – до несподіваного виграшу або іншого незапланованого способу отримання великої суми грошей (але все одно, не варто необачно бігти в казино або скуповувати всі лотерейні квитки в окрузі).

Загалом, Якщо уві сні Ви знайшли прикрасу, знайте, що вас чекають дуже приємні події. І своїм хорошим настроєм ви будете все швидше притягувати їх у ваше життя.

Уві сні подарували браслет: що значить

В цілому, подарований браслет вважається хорошим знаком. Але тут важливу роль знову відіграють деталі. Дивлячись, хто вам його дарує, в якій обстановці, в якому вигляді і стані сама прикраса, радієте ви подарунку.

Якщо сниться, що подарували золотий браслет і сновидець його відразу міряє, то найчастіше тлумачення такого сновидіння – швидке і вдале подружжя. Особливо це порадує молодих дівчат, які вже у відносинах з коханим або в активному пошуку своєї другої половинки. Ідеально, якщо прикраса вам дарує ваш молодий чоловік. Якщо красивий і ошатний браслет дарує мама– незабаром станеться щось приємне. Якщо подарунок виявився у вас на нозі – вами обраний правильний шлях.

Є й інше значення такого подарунка – пастка.

Адже браслети і кільця символізують також кайдани.

Значить, ви можете впасти в оману по своїй або чужій волі. Купувати сновидцю прикрасу теж не варто – це означає, що ви потрапляєте в залежність від інших людей.

Ось ще одна погана прикмета для сну – отримати в подарунок негарну, зламану, погнуту прикрасу – шлюб буде недовгим і не найщасливішим, і після такого знака може незабаром послідувати розлучення. Якщо навіть браслет був красивим, але ви після подарунка кинули його в обличчя чоловікові – очікуються сімейні розборки і можливий повний розрив відносин з чоловіком.

Наснилося, що втратили браслет

Втрачати речі в принципі неприємно. Особливо якщо це ювелірні прикраси, недешеві за вартістю або просто дорогі серцю. І з одного боку, втратити браслет уві сні, звичайно, приємніше, ніж наяву. Але про що може попереджати нас інтуїція таким чином?

Втрати і поломки речей в сновидіннях зазвичай застерігають і говорять про неприємності. За французьким сонником втрата говорить про те, що незабаром через якихось подій ви будете переживати і засмучуватися.

З іншого боку, якщо уві сні ви побачили, що хтось інший втратив прикрасу – це якраз хороший знак. Він говорить про те, що скоро ви зможете вирішити хвилюючі вас питання.

Гранатовий браслет

Гранаткамінь благородний, в більшості своїй красивого винного кольору. Вважається символом любові і пристрасті, мудрості і вірності. Підсилює проникливість і оберігає. Але до чого може приснитися браслет з камінням граната? Тут все залежить від обставин.

 • втратити браслет з каменем – до невдач і проблем,
 • за сонником Морозової гранатовий браслет може уособлювати раптову небезпеку, уникнути якої сновидець зможе збереженням спокою,
 • якщо з браслета випав камінчик – попереду можливі непорозуміння в особистому житті,
 • носити такий аксесуар на своїй руці уві сні – фінансові проблеми, забезпечення сім’ї, необхідність погоджуватися на менш оплачувану роботу через потребу,
 • якщо гранатові браслети уві сні були не на сновидці, а на оточуючих його людей, це говорить про те, що прийшов час стати серйозніше і задуматися, чи правильний спосіб життя ви ведете.

Якщо сновидець знайшов таку прикрасу, або йому його піднесли в подарунок, це вже хороший знак. Згідно соннику, в реальному житті людина вміє відстоювати свої інтереси, відповідальний і серйозний.

До чого сниться порваний браслет

Порвати браслет уві сні, як і наяву, дуже неприємно. Але якщо з реальністю все зрозуміло-зазвичай прикраса рветься, коли людина чіпляється за щось, під час занять спортом або з необережності. А ось в сновидінні це говорить про прийдешні події. І як зрозуміло з контексту – не дуже радісних.

 • за сонником Цвєткова, якщо у вас на руці порвався браслет, це може обіцяти скандальну подію в житті;
 • мусульманський сонник запевняє, що якщо браслет з невеликих намистин, це означає, що в реальності чекають проблеми з молодшими за віком родичами – кузенами, братами, сестрами, племінниками і т. д.;
 • сонник Фрейда неоднозначний. По ньому такий сон для жінки означає, що або вона зовсім не проявляє ініціативу у відносинах, або її чекає захворювання. А ось для чоловіка такий сон до успіху – у прекрасних дам;
 • ще одне тлумачення, якщо сниться порваний браслет на руці – це короткий і повний сварок шлюб. А якщо ви самі порвали браслет – це про ваше бажання з цим шлюбом покінчити;
 • сонник Ванги пов’язує розрив браслета уві сні з розривом відносин і наяву, або ж до сутичок всередині сім’ї, які доставлять багато неприємних хвилин;
 • французький сонник не лякає жахами, а зазначає, що якщо браслет уві сні ламається, це говорить про серцевої прихильності сновидіння до якоїсь персони.

Браслети зі шкіри і дерева до чого сняться?

Нам можуть снитися адже не тільки прикраси з дорогоцінних металів. Що ж буде означати шкіряний або, наприклад, дерев’яний браслет в сновидінні?

 • побачити на своїх руках відразу два шкіряних браслетів уві сні – тривожний символ. Деякі сонники вважають, що це означає важку хворобу або зобов’язання, які сновидцю буде дуже тяжко виконувати. Інші ж схиляються до оптимістичної вказівки про швидке заміжжя.
 • дерев’яний браслет незвичайної форми може свідчити про те, що комплекси сновидіння заважають йому насолоджуватися життям і спілкуванням з близькими людьми.

Підбити підсумок. На кожен сюжет різні сонники не завжди дають одне і те ж тлумачення. І іноді воно може радикально відрізнятися. Що б ви не побачили уві сні, пам’ятайте про те, що найважливіше правило – зберігати спокій. У деяких ситуаціях сни можуть бути прямим відображенням недавніх подій: прочитаної книги або статті, обговорення з друзями, покупки нового прикраси і т.д. так що іноді такий сон може бути просто сном. Але навіть якщо побачений сюжет по соннику пророкує неприємність, ви вже озброєні інформацією, так що зможете підготуватися до будь-яких несподіванок. Зберігайте тверезу голову і баланс, і тоді ніякої поганий сон не зможе вас збити зі шляху. Пам’ятайте про те, що кожен сон має десятки тлумачень, і вибирайте те, в яке вам хочеться вірити. Налаштовуйтеся тільки на краще.

Езотерика
Додати коментар