Сонник автобус приснився. До чого сниться автобус у сні бачити.

До чого автобус сниться, сонник Фрейда

Чекати автобус у сні означає, що у даний період життя ви чекаєте зустріч з тим, хто стане вашою другою половиною. У вас немає інтимних відносин, і життя здається вам неповноцінною.

Сідати в автобус – такий сон символізує справжні стосунки з людиною, яку ви вважаєте себе негідним. Це зв’язок не з любові, вона була спровокована тимчасовим самотністю, і це вас обтяжує.

Приснився поїздка в автобусі означає, що партнер, на вашу думку, не дає вам всього того, чого ви б хотіли від нього отримати в інтимних відносинах. Сон попереджає про те, що, якщо розрив цих відносин не входить у ваші плани, вам слід утриматися від прояву невдоволення з цього приводу. Секс, безперечно, важливий, але в даний момент у вашого партнера є більш важливі справи.

Якщо приснився автобус без водія на дорозі, готуйтеся до карколомних пригод, однак будьте обережні, ви будете мати справу з не дуже розбірливими у зв’язках партнерами.

Самому керувати автобусом, перебувати за кермом – такий сон указує, що найближчим часом ви можете постраждати від власної легковажності і безладної поведінки в сексі.

Автобус без підлоги уві сні – це натяк на вашу латентну схильність до одностатевих сексуальних стосунків. Цілком можливо, що це сидить у вас настільки глибоко, що ніколи не проявиться досить явно, але при сприятливих умовах глибоко заховане цілком здатна вилізти назовні.

Наздоганяти автобус, бігти за ним – цей сон відображає ваші спроби повернути відносини, ініціатором або провиною краху яких стали ви самі. Якщо вам вдасться їх відновити, вони все одно будуть недовгими, тому подумайте, чи варто витрачати сили.

Побачений переповнений автобус з людьми говорить про те, що для партнера, якого ви зараз вважаєте своєю другою половинкою, ви не займаєте в житті стільки ж місця.

Порожній автобус, навпаки, означає, що хтось ставиться до вас серйозно і з далекосяжними намірами, а ви зовсім не готові розглядати серйозно цю партію.

Якщо представнику сильної статі в автобусі наснилися юні дівчата, то йому абсолютно необхідно додати в своє інтимне життя новизни.

Автобус, сонник Лоффа

Автобус в нашому житті є далеко не самим зручним і швидким засобом транспорту. Очікування млосно, автобусні зупинки незручні, а поїздки мало комфортні. Але на цих зупинках і в цих автобусах перетинаються шляхи величезної кількості людей, різних і за характером, і по життєвому укладу, і за своїм місцем у житті. Довга їзда на автобусі не приносить нам задоволення, проте дає можливість споглядати шлях і його околиці.

Поїздка на автобусі в сні символізує відсутність суб’єктивної або об’єктивної можливості використовувати більш зручні засоби пересування, що можна зрозуміти і в переносному сенсі. Це сон-підказка, що закликає вас подивитися на ситуацію з іншого боку і побачити всю чарівність цих поїздок.

Якщо уві сні ви їдете в автобусі далекого прямування, все сказане має ще більший сенс і глибину. Огляньте салон, вдивіться в обличчя ваших попутників, зверніть увагу на те, як ви спілкувалися і про що. Дуже добре, якщо у сні, в якому ви їхали в автобусі, ви дивилися у вікно і побачили місця, які проїжджали. Це теж може стати для вас підказкою. Якщо ви їхали по незнайомому місту, згадайте ті відчуття, які він викликав.

Якщо серед попутників вам попалися знайомі обличчя, дуже важливо обчислити ланку, яка може зв’язувати і всіх цих людей, і ті околиці, які ви проїжджаєте, з вами.

Бачити, як зупинився автобус, в якому ви їдете, і не може рухатися далі, – такий сон є підказкою, попередженням, що в якомусь напрямку, обраному вами у житті, ви помилилися. Доля дає шанс зупинитися, проаналізувати те, чим ви зараз займаєтеся. Швидше за все, мова йде про діяльність, яка проходить в суспільстві (навчання, робота). Якщо уві сні автобус зламався, зверніть наяву увагу на будь-який знак (перешкода), який може стати підказкою, про який діяльності йде мова.

Літаючий автобус – це символ чогось такого, в чому ви зможете домогтися практично недосяжного. Можливо, це буде разове натхнення, але результат вразить всіх оточуючих.

Велике значення має те, з ким ви у вашому сновидінні знаходитесь поруч. Якщо дівчині сниться, що поруч з нею їде в автобусі колишній хлопець, то її внутрішні відчуття під час цієї поїздки повинні підказати їй, наскільки правильним був у її житті цей розрив. Якщо наяву вона плаче і переживає, а уві сні була спокійна, то все забудеться, і їй не було про що шкодувати, її сльози – це лише образа. І навпаки, якщо сон викликав сильні переживання, а наяву їх немає, можливо, він упустив свою долю.

Для молодої людини поїздка в автобусі зі знайомою дівчиною може стати сигналом звернути на неї увагу. Можливо, їм і в житті по дорозі.

Якщо приснився автобус по соннику Цвєткова

Білий автобус у сні є сумним ознакою, сон обіцяє неминучі клопоти, самотність, смуток.

Жовтий автобус сниться до змін у професійній діяльності.

Купувати квиток на автобус до фінансових ускладнень, значення сну посилюється, якщо ви вважали в автобусі дрібниця.

Потрапити на автобусну аварію, розбитися – сон означає, що в організації, в якій ви працюєте або навчаєтесь, відбудуться дуже неприємні події, але особисто вас вони не торкнуться.

Приснилося, що горить автобус – для знаходиться всередині сюжет означає, що він потрапить у повну залежність від людини, якого недолюблює. Для стороннього спостерігача пожежі – це знак того, що йому доведеться допомагати такій людині.

Каталися на автобусі безцільно – будете в сум’ятті, щось застане вас зненацька.

Бачити уві сні перевернутий, розбитий автобус – вам до рук потрапить те, що було зароблено не вашою працею.

Якщо уві сні ви поспішаєте на автобус, спізнюєтеся на нього – значить, наяву у вас зовсім немає часу на відпочинок, вам здається, що ви встигаєте менше всіх, поспішайте і в результаті встигаєте ще менше. Продумуйте ваш графік, і у вас ще залишиться час на дозвілля.

Автобус, сонник Менегетті

Сновидіння про автобусі повідомляє про те, що у вашому житті все підпорядковано установок якоїсь материнської матриці. Під матрицею тут слід розуміти закладений в дитинстві стереотип, який згодом формує стрижень певного типу комплексу. Ваш спосіб життя і рух вперед насправді давно запрограмовані, і передбачувано протікають в даному контексті.

Якщо автобус опинився у воді, це говорить про ваших підсвідомих спробах зламати цей материнський стереотип, однак при цьому ви бачите всю небезпеку такого виходу з матриці.

Потопаючий автобус в сновидінні може мати різне тлумачення в залежності від того, чи вдалося вам вибратися з нього назовні. Позитивний відповідь символізує перемогу над несвідомими стереотипами, якщо ж ви залишилися всередині, сформований комплекс запрограмований надовго. Так само можна тлумачити сновидіння, в якому автобус перекинувся.

Якщо ви просто бачите автобус поза обставин, багато чого може розповісти один його зовнішній вигляд – колір, стан, розмір, особливо важливі будь-які дивацтва. Щодо кольору тлумачення має носити індивідуальний характер. Критерієм може служити те, як саме сплячий наяву сприймає той чи інший колір, які він викликає у нього асоціації. Якщо, наприклад, ви любите червоний колір, і він не викликає у вас тривожних почуттів, він не буде мати небезпечне підґрунтя і у вашому сні.

Виїхати на автобусі в іншу сторону – хороший знак для сплячого. Він зуміє перемогти в собі непотрібні стереотипи і вийти з-під впливу материнської матриці.

До чого автобуси сняться, сонник Лонго

Якщо вам приснився автобус поза конкретних умов – велика ймовірність того, що вас чекає переоцінка життєвих цінностей та переосмислення всього, накопиченого життєвого досвіду. Це дасть можливість побачити себе, свій образ і своє місце в житті іншим, “незамиленим” поглядом. Значення сну змінюється, якщо в ньому була відображена конкретна ситуація.

Автобус, повний людей, сниться до неприємних подій, пов’язаних з недавніми знайомствами.

Якщо ви сідаєте уві сні вже переповнений автобус, слід побоюватися того, що ваш кар’єрний ріст і займане положення можуть постраждати з вини того, кого ви вважаєте своїм новим другом. Перевіряйте друзів часом, перш ніж довіритися їм.

Переповнений стоїть автобус ви бачите у вашому сні з боку, співчуваючи тим, хто всередині – наяву можете стати причиною сварки близьких людей. Можливо, ці люди вважають вас близькою людиною більше, ніж ви їх, вам слід зважувати свої слова, щоб вони не взяли їх близько до серця.

Їхати в порожньому автобусі, сидячи на комфортному місці – знак того, що вас очікують радісні емоції, можливо, пов’язані з успіхами близьких. Однак, стримуйте свою радість, вона може бути недовговічною.

Їзда у сні в порожньому автобусі стоячи означає наближення серйозних проблем, у вирішенні яких вам не допоможе ніхто. Готуйтеся до того, щоб приймати рішення сміливо і самостійно.

Близька вам людина намагається наздогнати автобус, встигнути на нього – цей сон говорить про те, що незабаром вам має допомогти цій людині. Можливо, він вже потребує вашої допомоги, а ви поки не знаєте, як її запропонувати. Зробіть це максимально делікатно.

Маршрутка, автобус з людьми проїжджає повз автобусну зупинку, на якій ви стоїте – сон повідомляє про деяку скрутній ситуації близького чи знайомого вам людини, який розраховує отримати підтримку від вас. Озирніться наяву навколо, і ви побачите цю людину.

Будь-яка приснилася аварія, в якій фігурує автобус, говорить про перетин ваших інтересів та інтересів оточуючих вас людей.

Якщо автобус збиває людину, хтось з ваших знайомих постраждає від громадської думки, причому воно буде абсолютно справедливим.

Сниться, що автобус збив дитину – обмова буде несправедливою.

Потрапити під автобус самому – ви не зможете нікому довести свою правоту.

До чого сниться автобус – сучасний сонник

Водій автобуса довірив вам керування цим транспортним засобом – вам належить звалити на свої плечі громадську діяльність, можливо, організацію або проведення будь-якого заходу. Ця діяльність відніме у вас багато часу, але всі оточуючі сприймуть вашу працю, як належне.

Приснилося, що автобус поїхав без вас, він від’їхав далеко, і наздогнати його не представляється можливим – наяву можете зітхнути з полегшенням, якийсь захід, зовсім вам непотрібне, пройде без вашої участі.

Їхати в автобусі через ями по поганій дорозі – сон до прикрих тяганини у самому простому і, казало б, легко решаемом справі.

Виходили з автобуса на своїй зупинці – заплановане побачення не відбудеться.

Довго їхати в автобусі по дорозі в тунелі – значення сну залежить від того, чи вдалося вам виїхати з нього або хоча б побачити світло в кінці, це вкаже на те, чи зможете ви знайти вихід з фінансової скрути. Наскільки вони будуть важкими, вкаже довжина тунелю.

Якщо сплячий не встиг вийти з автобуса на своїй зупинці – у вас буде бажання перейти на іншу роботу, але вам завадять. Якщо ви просто, задумавшись, проїхали свою зупинку, то ви по своїй вині пропустіть добру можливість поміняти місце роботи.

Чекати автобуса і не дочекатися або запізнитися на нього – такий сон є попередженням, що якесь затіяне вами справа буде мати негативні наслідки, краще від нього відмовитися.

Їхати на автобусі зі спуску в обрив у сні означає, що в якийсь потрібний момент, який вимагав від вас ініціативи, ви не зважилися на рішучі дії з причини невпевненості, боязкості, і тепер події повернулися так, що ви будете шкодувати про це. Результат справи залежить від того, автобус впав і розбився, чи зміг зупинитися на краю обриву.

Їхати на даху автобуса – відмінний сон. Вам не загрожують підступи і колотнечі колег або тих, хто вас оточує. Все, що задумано проти вас, обернеться в зворотний бік.

Езотерика
Додати коментар