Сонник гонитва наснилася. До чого сниться погоню у сні бачити.

Гнатися, наздоганяти, гонитва до чого сниться, сонник Лоффа

Наздоганяти когось знайомого уві сні, гнатися за людиною – такий сон відображає спробу сплячого захистити догоняємого від його власних поганих схильностей або деструктивних вчинків.

Тікати, наздоганяти незнайомої людини – сновидіння символізує бажання сплячого налагодити добрі стосунки з кимось недружньою по відношенню до нього. Можливо, це стосується його оточення в цілому. Сновидцю хочеться привернути до себе всіх, зробити світ по відношенню до себе трішки добрішим.

У будь-якому випадку після сну про погоні, переслідування слід проаналізувати рушійну вами причину, чому ви наздоганяли цієї людини? Можливо, гнатися за кимось вам довелося з-за того, що ця особа вчинила зло (наприклад, сниться, що наздоганяєте злодія). У цьому випадку ви й наяву будете прагнути утримати його від згубних дій.

Якщо ж вам сниться, що наздоганяєте когось, щоб самому нанести йому удар, заподіяти шкоду, то в реальному житті ви можете зробити щось зопалу, поспішаючи, не дочекавшись, поки вляжуться емоції. Це буде аналогічний вчинок, і у вас є можливість його не зробити, взявши до уваги сон, як застереження.

Буває, що причину погоні уві сні ви не знаєте або не можете пригадати. В цьому випадку слід акцентувати свою увагу не на зовнішніх обставинах, а на емоціях, пережитих вами під час цього сну і цієї погоні. Наприклад, випробовуваний під час погоні страх вказує на негативні наслідки такого сновидіння.

Якщо ж тікати від погоні уві сні доводилося вам, це може вказувати на те, що ви комусь в реальному житті заважаєте, або вас намагаються від чогось захистити.

Знову ж таки ключовим моментом є причина, з якої вам довелося тікати від погоні, і по якій здійснюється гонитва за вами. Якщо вас наздоганяє хтось злий з метою завдати вам шкоди, то ви або ваша діяльність наяву є комусь на заваді, отже, в реальності вам будуть заважати і докучати.

Якщо гонитва за вами уві сні велася заради того, щоб зупинити, утримати від чогось (навіть якщо ви не пам’ятаєте, від чого), то й наяву ви вже готові наламати дров. Сновидіння зовсім не вказує, що певна фізична особа буде намагатися вас захистити від напасті, хоча це і не виключено, але сон може стати попередженням, яке ви самі повинні розшифрувати і прийняти до відома.

До чого сниться погоня – езотеричний сонник

Якщо вам снився власний втечу і гонитва за вами, то наяву хтось із кола знайомих вам смертельно набрид, і ви, нарешті, наберетеся рішучості дати йому відсіч або розірвати відносини. Та все ж сон закликає до терпіння і поблажливості.

Снилося, що за вами гнався чоловік, щоб вбити – значить, ви самі встали комусь поперек горла. Озирніться, можливо, ви самі зрозумієте, що робити, раніше, ніж вам на це вкажуть.

Для закоханого парубка наздоганяти дівчину у сні – до припинення відносин з її ініціативи. Сон вказує, що робити спроби до відновлення цих відносин не треба, це буде найвірніший спосіб їх остаточно вбити.

Наздоганяти чоловіка, незнайому людину з добрими намірами, наприклад, повернути щось загублене – сон до кар’єрного росту.

Якщо уві сні ви зробили під час цієї погоні стрибок – призначення буде швидким, а пост значним.

Погоня з поганими намірами сниться до нападу заздрості, яка не пройде без сліду. Поставивши за мету досягти такого ж успіху, як предмет вашої заздрості, ви постраждаєте матеріально.

До чого погоні сняться – сучасний сонник

Гонитва міліції, побачена в сні, передвіщає крадіжку.

Якщо це була погоня на машині – крадіжка буде великою, можуть обікрасти вашу квартиру або вкрасти автомобіль.

Побачений під час міліцейської погоні попереджає про напад на самого сплячого, грабежі.

Приснилося, що ви наздоганяєте собаку – наяву відштовхнете одного і будете про це сильно шкодувати.

Якщо хлопцю сниться, що він наздоганяв дівчину, зовсім незнайому йому – значить, йому доведеться докласти чималих зусиль наяву, щоб домогтися розташування нового об’єкту своєї пристрасті.

Езотерика
Додати коментар