Сонник антикваріат приснився. До чого сниться антикваріат у сні бачити.

Значення сну антикваріат – сонник Хассе

Антикварні, старовинна річ сниться до неприємних спогадів або біді.

Якщо при цьому побачена уві сні старовинна річ вам сподобалася, ви відчули радість при її вигляді – впоратися з цією бідою буде досить просто, і ви зробите це швидко.

Якщо ж враження під час сну було не з приємних, то наяву неприємність буде турбувати вас довго.

Якщо вам сниться старовинне кільце, то це є нагадуванням про якийсь старий борг, яким ви себе зв’язали. Мова йде не про гроші.

У разі, якщо старовинних речей було багато, і всі вони викликали внутрішній негатив, готуйтеся до мужнього проходження чорної смуги невдач.

Якщо приснився антикварний магазин, в якому ви були продавцем – сон знаменує поповнення вашого інтелектуального багажу новими знаннями.

Старовинні монети сняться до ситуації, яка спричинить розкриття ваших давніх таємниць, сімейних секретів.

Незвичайна старовинна монета, отримана в подарунок – до спадщини.

Приснилося, що ви розплачувалися в магазині старовинними грошима – не розповідайте неперевіреним людям свої секрети, вони можуть використовувати їх у зручний момент проти вас.

Якщо вам приснився великий антикварний годинник, то вам слід подумати про життя і про те, що ви чомусь не цінуєте її. Це нагадування про час і його безповоротності.

Побачили в сновидінні старовинні прикраси – в скрутну хвилину несподівано отримаєте допомогу від дуже впливової особи, з яким коли-то вас пов’язували дружні стосунки, але потім шляхи ваші розійшлися.

Приснився старовинний чайник – ви зустрінете наяву людини, який колись був вам далеко не байдужий, проте, ця зустріч вас дуже сильно розчарує.

До чого сниться антикваріат – езотеричний сонник

Бачити уві сні старовинні меблі або начиння в музеї в дуже хорошому стані – вам можуть подарувати якусь антикварну річ. Якщо ж у музеї ви дивилися на старовинні картини і дивувалися їх гарною схоронностю, то це може бути справжній декоративний твір мистецтва.

Старовинні меблі перебувала в занедбаному стані або стояла в повному безладді – сон радить вам звернути увагу на те, в якому стані ви утримуєте своє житло. Ви недостатньо акуратні в побуті, це може призвести до проблем у родині.

Торгівля в антикварній лавці означає якесь давнє неприємний спогад, що ви дуже бажали б відпустити, але цього не дає зробити совість, оскільки мова йде про непристойну вчинок.

Знайти старовинні монети – до зустрічі зі старим знайомим, що не пройде безслідно, але якимось чином вплине на подальше життя сновидця.

Старовинні золоті монети, побачені в сні, передвіщають сплящому надзвичайний прилив сил, життєвої енергії.

Старовинні годинники сняться як нагадування про те, що все, про що ви переживаєте і засмучуєтеся, тимчасово й тлінно.

Антикваріат – сучасний сонник

Цінний антикваріат сниться до серйозних фінансових успіхів.

Той же сон на п’ятницю може обіцяти несподівану великий прибуток, можливо, спадкового характеру.

Велика кількість старовинних речей у сні передвіщає несподівану втрату ваги. При цьому не має значення, чи був він зайвим чи ні.

Всерйоз цікавитися уві сні антикваріатом, відчувати захоплення – до незвичайного інтересу наяву до матеріального стану та таємних грошових заощаджень своїх знайомих. Сон можна сприймати як попередження, тому що такий інтерес може закінчитися погано для сновидця.

Продаж антикварних речей обіцяє фінансові втрати.

Купівля старовинних речей уві сні повинна служити застереженням, що ваші давні таємниці можуть стати відомими. Якщо у вас є скелет у шафі, замкніть його міцніше.

Якщо уві сні вам пощастило знайти старовинні гроші, зміни у вашому житті будуть позитивними, і в цьому вам допоможе хтось з ваших давніх знайомих, з ким ви в даний момент втратили зв’язок.

Езотерика
Додати коментар