Сонник монета наснилася. До чого сниться монету у сні бачити.

Сновидіння про монети пророкує подолання бідності. Завдяки новій роботі, прибутковому захопленню, щасливому лотерейному квитку або вдалому заміжжю ви перестанете економити і відмовляти свої бажанням.

Не смітіть грошима. Ви можете втратити їх так само легко, як вони вам дісталися.

Які монети наснилися Вам

Сновидіння про золоті монети пророкує удачу. Вона допоможе поліпшити свій добробут або домогтися нових професійних вершин. Вигідна торгова угода або перехід на бажану посаду стане приводом для свята в колі близьких людей.

Срібні монети натякають на майбутні зміни. Вони незначно змінять ваше життя, наблизивши до заповітної мети. Не виключено, що позбавлення премії або конфлікт з другою половинкою змусить задуматися про зміну роду діяльності або одруження. Не відмовляйтеся від ідей, які виникнуть в найближчому майбутньому.

Знайти срібні монети – до удачі в любові або справах.

Велика срібна монета – до прибутку або романтичного знайомства.

Сон про гроші монетами сигналізує про початок нового життєвого етапу. Він ознаменується відкриттям додаткових джерел доходу, зміцненням професійного авторитету, розширенням кола знайомств або зміною соціального статусу. Після участі в прибутковому бізнес-проекті, переходу на керівну посаду або заміжжя біля вас з’являться нові заздрісники.

Старовинні монети символізують мудрість. Найімовірніше ви отримаєте новий досвід, підете раціональному раді або зіграєте ключову роль у вирішенні чужих проблем. Зайва підозрілість до слів інших людей може збити вас з вірного шляху.

Іноді даний сюжет закликає до скритності і обережності. Ці якості допоможуть зберегти таємниці, через розголос яких може постраждати ваша репутація. Розповідаючи про свої романтичні пригоди друзям або колегам, ви дасте привід для пліток.

Ювілейні монети відображають втому. У світлі останніх подій ви відчуваєте себе втомленими і мрієте про відпустку. Взявши відгул або коротку відпустку, ви відпочинете тілом і душею.

Залізні монети попереджають про ймовірне звільнення. Приводом для нього може послужити запізнення на роботу, конфлікт з керівництвом, недобросовісне виконання своїх трудових обов’язків або нехтування взятими на себе зобов’язаннями. Серйозність, старанність і поступливість захистять від пошуків нового робочого місця, які можуть затягнутися на тривалий термін.

Колекційні монети зі сну говорять про присутність заздрісників у Вашому оточенні. Вони болісно сприймають ваші успіхи, вважаючи вас єдиною причиною своїх невдач. Вони здатні поламати вам долю перш, ніж вони визнають існування своїх недоліків.

Згідно з іншим значенням, у взаєминах з партнером настане повна згода. Підозри, які ви висували в його сторону, не підтвердяться, що змусить вас поглянути на нього іншими очима. Відсутність докорів і сварок змусить задуматися про перехід відносин на новий рівень.

Мідні монети віщують виснажливу роботу. Вам належить поєднувати кілька посад одночасно, очолити робочу групу, представляти компанію на міжнародній конференції або проаналізувати великий масив даних. Якщо постараєтеся, виконана праця принесе вам не тільки повагу від начальника, а й хорошу надбавку до зарплати.

Рідкісні монети обіцяють грошове везіння. Незабаром ви можете влаштуватися на високо оплачувану роботу, отримати спадок, виграти в лотерею, знайти дорогу річ або почати відносини з заможним чоловіком. Завдяки щедрості фортуни ви забудете про бідність і дискомфорт, який відчували під час походу по магазинах.

Наснилися грошові монети — удача виявиться на вашому боці. Вона посприяє реалізації нових починань, на які ви покладаєте завищені надії. Озирнувшись навколо себе, ви побачите шанси, які направлять вас на шлях до успіху.

Іноземні монети пророкують зміну обстановки. Існує висока ймовірність відрядження, поїздки за Місто або подорожі, яке пройде в колі близьких Вам людей. В дорозі ви зрозумієте значення фрази, яка довгий час не давала вам спокою.

Незвичайна монета сниться напередодні гарної новини. Ви дізнаєтеся про підвищення по службі, народження племінника, одужання друга або звільнення неприємного колеги. Піднесений настрій змусить закрити очі на дрібні неприємності, які можуть несподівано з’явитися.

Великі монети сигналізують хвороби, що насуваються. У вас можуть виявити захворювання внутрішніх органів, через якого ви не зможете вести нормальний спосіб життя. Чим швидше ви звернетеся за кваліфікованою допомогою, тим вище шанси на одужання.

Жовті монети відображають скупість сплячого. Ви шкодуєте грошей не тільки на оточуючих, але і на себе, відмовляючи в найнеобхіднішому. Живіть справжнім часом. Сума, яку Ви накопичите в майбутньому, не принесе вам очікуваного щастя.

Іржаві монети символізують безвихідь. Найімовірніше вам доведеться погодитися на нецікаву роботу, виконати чуже прохання, піти на поступки недоброзичливцю або закрити очі на проступок, вчинений другом або другою половинкою. Обставини, які підштовхнуть вас до подібного, ризикують повторитися.

Монети з діркою – будете жити в достатку і розкоші.

Монети у воді — до грошових проблем.

Велика монета — до збагачення.

Гривневі монети — до з’ясування відносин.

Купа монет — подолаєте бідність.

Що ви робили уві сні

Збирати монети уві сні — до сліз. Вас засмутить несправедливість начальника, від’їзд близької людини, зрив наміченої поїздки, несподівані фінансові клопоти або конфлікт з другою половинкою. Побудьте наодинці з собою, щоб заспокоїтися і тверезо оцінити ситуацію.

Збирати монети з землі – до збагачення. Ви будете притягувати вдалі фінансові можливості, які піднімуть ваш рівень життя. Перспективний контракт або впливовий партнер по бізнесу дозволить грошам завжди водитися у вашому гаманці.

Збирати монети з підлоги — натяк на необхідність змінити тактику ведення справ. Методи, якими ви намагаєтеся отримати бажане, застаріли або потрапили в руки конкурентів. Самовдосконалення і готовність до експериментів підведе вас до очікуваного результату.

Знайти монети уві сні доводиться людям, яких переповнює негатив. Найімовірніше ви задумали план помсти, образилися на кровного родича, збираєтеся піти на злочин або жадаєте смерті свого ворога. Відвідування богослужіння в церкві прожене думки, які породять гріховний вчинок.

Знайти стару монету — дізнаєтеся секрет, який від вас приховували члени сім’ї.

Рахувати монети – до грошей. Вам випишуть премію, підвищать зарплату, повернуть старий борг, заплатять за надану допомогу або зроблять пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися. Забувши про потребу, Ви зможете здійснити свої мрії.

Розплачуватися монетами – до поправки матеріального становища.

Віддавати монети — позбудетеся від боргів.

Вкрасти монети — втратите прикрасу або честь.

Розсипати монети — втратите час через свою неуважність і неорганізованість.

Езотерика
Додати коментар