Сонник мистецтво приснилося. До чого сниться твір мистецтва у сні бачити.

До чого мистецтво, твір мистецтва сниться – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви займаєтеся будь-яким видом мистецтва, невластивим вам в реальному житті (малюєте, співаєте, створюєте декорації тощо), значить наяву вам належить тимчасово відійти від поточних справ. Причиною тому може стати нездоров’я, вимушений від’їзд, більш нагальні турботи ін. Якщо уві сні ви малюєте, сюжет вашого малюнка допоможе більш точно відповісти на це питання. А якщо ви співаєте або танцюєте – за настроєм музики чи танцю можна сказати, наскільки приємними або, навпаки, сумними будуть прийдешні події.

У ніч на суботу такий сон може передвіщати зраду коханої людини.

Бачити уві сні створене своїми руками твір мистецтва – до сумного усвідомлення того, що в житті багато безповоротно втрачено, а ваше існування стало порожнім і безглуздим.

Перебувати в сні на виставці творів мистецтв, розглядати експозицію, захоплюючись роботами – сон до різкого піднесення ваших честолюбних задумів. Пристрасне бажання зробити кар’єру може надихнути вас на дуже рішучі дії.

Цікавилися у сні історичними експонатами – знак того, що якісь випадково набуті вами знання незабаром несподіваним чином знадобляться вам у житті.

Розмовляти з поціновувачем мистецтва у сні – до небезпеки піддатися на лестощі.

Мистецтво, сонник Менегетті

Будь-який твір мистецтва, яке виникло у сновидінні, будь то геніальне полотно живописця або чудова скульптура, виточена в камені великим майстром (як і будь-які дії з ним), вказує на ідеологію, далеку від життєвих реалій і спроектовану на свідомість суб’єкта. Це присутність зовні привабливих, красивих речей, поволі руйнують особистість сновидця і нав’язаних йому поволі ззовні.

Езотерика
Додати коментар