Що означає ім’я Соломон: характер і доля Соломона. Сумісність імені Соломон

Звідки взялося і що означає ім’я Соломон

В основному фахівці з древньоізраільсої лінгвістики сходяться на думки, що це саме єврейське ім’я. Основна теорія полягає в тому, що раніше воно звучало як «Шеломо». Цей когноним, у свою чергу, утворилося від всім добре відомого слова «шалом», яке на сучасну українську перекладається як «спокій» або «спокійний». Однак деякі мовознавці стверджують, що воно перекладається як «ідеальний» або «неподільний». Ім’я Соломон часто носять євреї.

Астрологічна довідка для імені Соломон

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Ваги;
  • життя Соломона проходить під заступництвом Юпітера;
  • улюблений камінь – сердолік;
  • улюблений колір – помаранчевий;
  • Моня відчуває зв’язок з імбиром;
  • тотем – орел;
  • кращі дні тижня – неділя.

Характер володаря імені Соломон

Як правило, володар цього імені славиться своєю кмітливістю, любов’ю до пошуку нових знань, добротою і силою волі. Якщо зустрінете цього чоловіка на своєму життєвому шляху, він справить на вас враження, яке забудете ще не скоро. Але звідки ж у Соломона така потужна енергетика? Розгадка проста: так звали великого ізраїльського царя, якого шанують досі.

Хлопчик, якого батьки так назвали, з ранніх років відрізняється від ровесників розумом і кмітливістю. Замість того щоб діяти з волі емоцій, він воліє ретельно зважити всі «за» і «проти». Саме це пробиває йому шлях до загальної любові. Харизма Соломона не пропадає в дорослому віці. Завдяки надмірній чесності і досить брутальних слів, які він обов’язково висловить на адресу непорядних людей, у цій людині розвинена відповідальність. Якщо близький звернеться до нього за допомогою, Соломон ніколи не стане його засуджувати. Тому у цього чоловіка широке коло спілкування.

Однак носій цього імені – досить недовірлива натура. Він може здаватися хоробрим, але душа його подібна кришталевій вазі. Завжди допоможе порадою, але із-за своєї доброти часто буває обдуреним. Він не любить, коли когось ображають навіть в жарт. І в критичній ситуації Моня буває дуже агресивним.

У повсякденному житті цей чоловік не є улюбленцем пані Удачі. Все, чого він домігся, – тільки його заслуга. У Соломона добре розвинене внутрішнє чуття, тому він може знайти вихід з будь-якої ситуації. Вміє досягати мети і в деякі моменти може здатися меркантильним.

Чим захоплюється і де працює володар імені

Носій імені є золотим сплавом аналітичного мислення та природженої обдарованості. У нього розвинена фантазія і до будь-якої проблеми він підходить творчо. Моня-школяр – це відмінник майже з усіх дисциплін. Любить читати і грати в шахи. А ставши дорослим, воліє преферанс.

Часто обирає професію репортера або режисера – так виявляється його дитяча любов до книг. З-за природної організованості нерідко стає юристом. Також для нього відкриті професії медика або економіста. Однак Моня не прагне просунутися по кар’єрних сходах, хоча і хоче бути краще інших.

Сімейні стосунки володаря імені Соломон

Серед друзів цього чоловіки зазвичай багато красунь, з якими він умудряється підтримувати дружні стосунки. Роман з одним для Соломона є неможливим. Втім, ці дами люблять спілкуватися з ним тому, що він розуміє їх і може щось порадити, немов хороша подруга. Майбутню дружину людини, яка носить це ім’я, знайти важко. Він прихильник правди в усьому і не може пробачити обраниці навіть маленької брехні.

Моня дуже любить свою сім’ю і завжди ставить її на перше місце. Заради збереження шлюбу готовий піти на багато що.

Але не потрібно думати, що дружина може робити все, що хоче – у нього є певні вимоги, яких їй доведеться дотримуватись. Людина сама планує сімейний бюджет, але не жадібний. Дуже любить дітей.

Володар імені Соломон легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Антоніна, Валентина, Валерія, Інга, Каріна, Неллі, Софія, Стефанія, Фаріда.

Що означають букви в імені Соломон

Буква «С» часто зустрічається в імені розумних людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто розчаровується в особистому житті.

Якщо буква стоїть на початку, то ця людина пристрасно хоче бути не таким, як усі.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Якщо буква повторюється, то людина є реалістом з розвиненим внутрішнім чуттям.

Буква «Л» означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з носієм цього імені завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Чоловік вірний своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що він любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним цього чоловіка точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Характеристику і походження всіх імен можна подивитися це тут.

Нумерологічна довідка для імені Соломон

Імені відповідає число 1. Воно символізує силу духу, мужність, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Моня справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент, а сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам. Однак рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз, і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Володар цього імені святкує іменини 15.12.

Езотерика
Додати коментар