Стелла значення імені

Домочадці, подруги, близькі знайомі звертаються з іменами — Стелка, Устілка, Стелина, Ессі, Естрельита, Естелита, Літа, Есте, Ештрелинья, Естрелинья, Ештелинья, Естелинья, Тіла, Телинья, Стельця, Стелюся.

У багатьох країнах ім’я трохи видозмінили — Стела, Естелла, естела про, Естел, Естель, Естрелья, Ештрела, Естрела, Ештела, естела про.

Поширене ім’я найбільше серед російськомовного населення, і в англійців.

Походження імені

Прийшло з латинської мови від слова «stelar» — «зірка». Але латинське походження не допомогло імені потрапити в церковні календарі — воно в них зовсім не згадується. Однак цей факт не завадив його поширенню. Воно систематично застосовувалося при виборі імені новонародженим дівчаткам на європейській і українській територіях.

За кордоном зазвичай вживаються співзвучні імена. Англійці мають варіанти Естелла і Естел, французи пом’якшують — Естель, іспанці звертаються до двох видів — Естрелья, естела про, португальці змінюють пару букв — Ештрела (Естрела), Ештела (естела про), чехи скорочують — Стела. У незмінному вигляді ім’я зберігається у німців, греків, поляків, українців.

Українці часто застосовують ласкаве — Стелка.

Відоме твердження, що автором імені став поет Філіп Сідні, який склав в XVI столітті цикл сонетів «Астрофилл і Стелла».

Вплив імені на характер і долю

Володарка імені представляє в даний час тип просунутої жінки. Стелла зайнята забезпеченням успіху своєї кар’єри і матеріального благополуччя. Стелла має гарні якості характеру — відвертість, незалежність, наполегливість. У всіх справах власниці імені супроводжує успіх, але, на жаль, особисте щастя людини залежить не тільки від нього, а ще від оточуючих.

Взаємовідносини господині імені з людьми не складаються. Стеллі потрібно бути трохи м’якше і щире, щоб завоювати довіру до себе. Може, з часом у Стелли і вийде змінити себе. Носительці імені добре б бути більш розташованою до людей і іронічніше ставитися до себе. Тоді Стелла була б задоволена своєю долею. Якщо Стелла не виправить свій недолік, попереду її чекають зайві труднощі.

У представниць імені є хороша риса — вірність і обов’язковість даному слову. Стелла може розсердитися, однак вона не злопамятна. Стелла відноситься до світлих натур — добра і чуйна.

Названі таким ім’ям врівноважені, що незамінне при побудові ділових контактів. Стелла дотримується своїх принципів, що дещо ускладнює її характер. Володарка імені стежить за політичними новинами, багато часу проводить за читанням, завжди намагається дізнатися нове. Стелла обдарована від природи і працездатна. Частенько дівчина з цим ім’ям зайнята роботою в кількох місцях відразу. Стелла не є посидючою. Поїздки на далекі відстані Стелла не вважає тягарем, швидше, навпаки.

З нею намагаються подружитися розумні чоловіки.

Цю дружбу псує прямолінійність господині імені, її надмірна самостійність. Стелла шкодить сама собі, намагаючись не видавати своїх емоцій, які в шлюбі переходять у роздратований стан духу. Трохи довірливості — і власниця імені знайшла б щастя в благополучному шлюбі. Жінка з цим ім’ям часто не відчуває сімейного щастя, будучи зразковою дружиною, забезпечує ідеальне ведення господарства. З заміжжям більше щастить «літнім» представницям імені, має в характері м’якість, боязкість, покірність. Хоча вони затягують з пристроєм сімейного вогнища, проте знаходять своє щастя.

Дівчина надто егоїстична. Це видно з самого перекладу слова «Стелла». Названих Стелами насправді небагато, це слово справляє враження зарозумілості і зарубіжного нальоту. Хоча саме по собі ім’я Стелла звучить чарівно, нагадує коштовність з холоднуватим блиском — ось такий і характер дівчини. Стелла зовні відстороненна, здається зарозумілою. Неприємності у спілкуванні даються їй нелегко. Стелла досить нервова натура. Тільки гордість допомагає Стелі не показувати увазі і переносити образи. Але накручені нерви ранять її серце занадто сильно. Якщо зробити висновок, Стелла володіє достатньою силою характеру в поєднанні з вразливістю.

З неї легко зробити ворога. Стелла перетвориться у нього після брехні і невдалого жарту на свою адресу. До помсти нишком дівчина не опуститься, але вона не залишить образу без наслідків. Друзям дівчата не можна забувати — не переборщити з гумором і не тиснути на неї. Набагато оптимальніше бути зі Стелою щирим, тоді вона вразить своєю зміною.

Носій імені відчуває задоволення від спілкування з найближчими друзями і рідними. Стеллі подобається бути гостинною господинею. Відчуваючи пристрасть до поїздок в незнайомі місця, Стелла легко знайомиться з новими людьми і без смутку забуває про них, від’їжджаючи назавжди. Незважаючи на недовірливість, вона добре відчуває себе в багатолюдному суспільстві.

Як вже говорилося вище, в святцях немає імені Стелла, значить, і іменин.

Езотерика
Додати коментар