Соня значення імені

Домашні звернення до Соні — Сонька, Сонечка, Сонюшка, Софьюшка, Софа, Сона, Сонюша.

Співзвучні аналоги — Софія, Софія, Софі.

Вживали ім’я слов’яни, греки, католики, християни.

Будучи слов’янського походження, у якому імена вважалися відображенням різних людських якостей, Соня тлумачиться від слова «сон», тобто «любляча спати». Серед українських імен не вважалося самостійним, тільки скороченням імені, має тлумачення «мудра», «премудра» — Софія. В деяких європейських державах, Америці, на індійській території дане ім’я входить в список імен і стає популярнішим рік від року.

Вплив імені на характер і долю

З раннього віку володарка імені проявляє силу і твердість характеру. Соня з будь-якою справою намагається впоратися своїми силами — мучитися і пожинати лаври. Наставляти господиню імені складно, здається, ніби у неї складено графік на все життя, від якого вона не погоджується відступати.

Володарка імені обдарована прекрасною пам’яттю і невгамовним життєлюбством. Соня найбільше хотіла б займатися якою-небудь справою, ніж саме, для неї не грає ролі — може бути, виховувати дітей, підніматися по кар’єрних сходах, віддавати сили благодійної діяльності, вести громадську роботу. У кожному з цих занять Соня буде на своєму місці до тих пір, коли вона сама не втратить віри в їх потрібність. Коли власниці імені набридне заняття або воно здасться їй непотрібним, Соня кидає справу, і воно втрачає для неї значення.

Представниця імені швидко звикає до нового суспільства, в неї є дипломатичні та комунікативні здібності. Її особливість — друг повинен належати тільки їй, надто ревнива в його відношенні, однак і вірна, ніколи не залишить без допомоги друзів.

У дівчини є дар — бачити людей наскрізь, ніяких таємниць від неї не приховаєш. У ній поєднуються жіноча м’якість і поступливість. Соня хотіла б бути керівником, а ще улюбленою жінкою в сім’ї. У домашній обстановці вона ніжнішf, ніж на робочому місці. Це видно всім, хто любить і правильно сприймає Соню.

Іменинами Соня не ображена — вона може відзначати їх 29 і 31 грудня та в останній день зими. «Весняна» Соня — 1 квітня. Влітку іменини наступають 4 і 17 червня. Осінні іменини слідують один за одним — 30 вересня і 1 жовтня.

Езотерика
Додати коментар