Передбачення для України на 2022 рік: пророцтва астрологів і екстрасенсів, прогнози експертів

пророцтва для україни на 2022 рік

Останні вісім років увага всього світу прикута до подій, що відбуваються на території України. Що чекає жителів цієї країни, як складеться їх подальша доля? Скільки ще буде при владі Зеленський і хто прийде на його місце, чи зуміє Країна подолати внутрішні протиріччя і вирішити питання з Донбасом. Отже, тема нашого матеріалу-передбачення для України на 2022 рік, пророцтва екстрасенсів і астрологів і прогнози експертів.

Всупереч загостренню зовнішньополітичних відносин Росії і України доля сусідньої держави хвилює кожну людину. Всі ми з надією дивимося в майбутнє і чекаємо, коли настане відлига у відносинах. Поки решта світу спостерігає за розвитком подій з інтересом, подібним перегляду захоплюючого телевізійного шоу, для наших народів є тільки одне питання:”Коли ж прийде кінець ворожнечі і настане мир в Донбасі і Луганську”.

Хто робить передбачення і кому вірити?

Часом за пророцтва видаються умовиводи спостережливих і вельми обізнаних в певній сфері людей. Це зовсім не говорить про наявність у них якогось особливого дару, а скоріше, навпаки, вказує на розуміння процесів, що відбуваються і вміння робити відповідні висновки. Тому не кожне “передбачення”, що можна зустріти на просторах Інтернету, є таким.

Отже, пророцтва роблять:

 • Аналітики або експерти – це дуже обізнані в деяких питаннях люди, які думають логічно, вміють обгрунтувати свою позицію, використовують Історичні дані, інтерпретують події минулого.
 • Астрологи – це фахівці, які роблять свої передбачення на підставі положення зірок на небосхилі в певний день і годину. Вони здатні зрозуміти, як зміниться світ, якщо одна з планет змінить своє положення по відношенню до Землі, Сонця, увійде в положення ретроградності або Місяць увійде в нову фазу. Однак, щоб робити правдиві пророцтва, необхідно не тільки вивчити всю інформацію, але і вміти правильно її інтерпретувати, на що здатний далеко не кожен фахівець.
 • Тарологи – це експерти в картах Таро. Їх передбачення завжди засновані на положенні і поєднанні карт в розкладі. Звичайно, зробити розклад зможе кожен, але далеко не всі зуміють його розшифрувати і зробити важливі висновки.
 • Нумерологи – засновують свої передбачення на розшифровці певних дат, географічних координат і часу. Сила чисел безмежна і здатна багато розповісти тому, хто знає, куди і як дивитися.
 • Ясновидці і віщуни. У своїх пророцтвах вони не сподіваються ні на знання, ні на вплив планет, карт або чисел. Інформація буквально проникає в їх свідомість за допомогою невідомої сили. Тому їх пророцтва часто здаються неймовірними і нездійсненними.

Думки експертів політологів

У своїх прогнозах експерти-політологи ґрунтуються на законах історії, принципах циклічності, не упускають з виду досвід минулого і намагаються аналізувати події, що відбуваються в сьогоденні. Їх викладки допомагають розібратися навіть в тих питаннях, де недостатньо даних або невідома первісна причина. Однак завжди є ймовірність розвитку подій за іншим сценарієм, світ непередбачуваний, як би ми не намагалися загнати його в рамки формальної логіки.

Загальні прогнози

 • Стабілізація. Україна пройшла через багато і зараз переходить у стадію стабілізації. Економічна криза і пандемія справила вкрай негативний вплив на економіку і соціальне життя. У новому 2022 році основним завданням керівництва країни буде боротьба з їх наслідками і нормалізація життя населення.
 • Складний рік. Гряде складний рік для всього населення України. Країна загрузне в політичних та ідеологічних конфліктах. Рівень соціальної напруженості буде настільки високий, що держава буде на межі громадянської війни. Розчаровані політикою держави, українці вимагатимуть зміни влади. Вони втомилися від нестабільної економічної ситуації і хочуть забезпечити собі і своїм дітям гідне майбутнє.
 • Війна. Серйозної війни в прийдешньому році, за словами аналітиків не передбачається — на цьому етапі вона невигідна жодній з країн Європи.
 • Зеленський. Рівень лояльності населення до Володимира Зеленського падає і цей процес не зможе зупинити жодна екстрена реформа на основі досвіду європейських країн. ВВП буде неминуче падати, а вплив кризи на країну і життя кожного громадянина буде неухильно зростати з кожним днем.
 • Курс в Європу. Незважаючи на всі складнощі, Україна продовжить свій шлях модернізації економіки і продовжить прагнути ЄС. Навіть у сформованій нестабільній ситуації є надія поліпшити ситуацію, і продовжити рух цьому напрямку.
 • Зміни в кінці 2022 року. Зеленський, незважаючи на загальне розчарування стане ініціатором якихось кардинальних змін в кінці 2022 або початку 2023 року. Під тиском зовнішніх і внутрішніх сил зможе прийняти ряд важливих рішень, які допоможуть йому заручитися підтримкою суспільства і показати народу, що незабаром ситуація зміниться на краще. Така поведінка допоможе утриматися на посаді ще якийсь час.

Чи буде мир на Україні в 2022 році

Ситуація на Сході країни раз і назавжди перевернула життя звичайних громадян. Були зруйновані долі багатьох людей, а загальна ситуація всередині країни досі страждає від відгомонів тих сумних подій. Вирішити конфлікт на Донбасі мирним шляхом – ось єдиний спосіб повернути єдність українському народу.

передбачення для україни на 2022 рік
 • Мирний шлях. Незважаючи на войовничу риторику низки українських політиків, конфлікт на Донбасі доведеться вирішити мирним способом. Тільки дипломатія допоможе зупинити війну на Сході України і поставити крапку в протистоянні, яке тривало кілька останніх років.
 • Газова війна. Погіршення ситуації може виникнути тільки внаслідок затяжного газового конфлікту з Росією. Підвищення цін на енергоресурси сильно вдарить по українцям і в черговий раз знизить рівень життя. Президенту доведеться проявити всі свої навички, щоб подолати кризу.
 • Зміна курсу. Під тиском обставин Зеленський може схилити уряд на свій бік і змінити поточний курс країни. Це дасть сильний поштовх протиборчим сторонам і причину піти на переговори і мирне врегулювання тривалого конфлікту.

Передбачення астрологів

Прийдешній рік готує українцям чимало труднощів. Однак, щоб розуміти, про що йде мова важливо брати до уваги не тільки пророцтва, а й помилки минулого. А вони, як відомо, ніколи не проходять безслідно. Події йдуть по колу, все, що відбувається – є цикл закономірного розвитку подій, і навіть в хаосі є свій порядок.

Крім того, країна, що розривається внутрішніми конфліктами, зараз навряд чи готова до радикальних змін – ймовірно, уряд не ризикне робити різких рішень і зупиниться на помірних методах впливу. З цієї причини ті, хто бажає явних змін і пошуку конкретних рішень для наболілих питань, можуть не отримати бажаного в 2022 році.

 • Новий виток. Експерти стверджують, що Україна завершує «цикл Сатурна» і йде на новий виток. По суті, це означає, що країна повертається до тих же подій, що відбувалися на етапах її становлення. Таким чином, події 1991-1993 років будуть знаходити своє відображення в подіях в 2021-2023 років.
 • Важкий рік. В історії України червоною ниткою простежується реформаторська, революційна спрямованість. Це означає, що країна рухається великими ривками завдяки важкій праці своїх жителів. В економічних питаннях планомірне зростання і стабільність все-таки краще, саме тому в 2022 році українців чекають важкі часи, доведеться економити і справлятися з усім тільки своїми силами. Масло у вогонь додає і ретроградний Сатурн, який є причиною економічної дестабілізації ситуації і уповільнення темпів розвитку.
 • Початок року. Однак, перші місяці 2022 року будуть досить спокійними і сприятливими для перетворень. Але вже з червня ситуація загостриться по більшій мірі через несприятливий стан урану. Найбільші проблеми почнуться в серпні, коли Уран, Сатурн, Венера, Плутон і Місяць приймуть напружене положення.
 • Зміни в керівництві країни. Варто відзначити положення урану і Марса в 10 будинку, що говорить про нестабільність, зміни в керівних колах країни. Не виключено, що вплив Червоної планети, якраз вказує на збройне захоплення влади або відкриту конфронтацію різних політичних угруповань. Вже створені коаліції почнуть розпадатися, змінюватися. За політичною кризою піде соціальний. Погіршення життя звичайних громадян стане закономірним розвитком подій. Люди вийдуть на демонстрації і перейдуть у відкриту конфронтацію з державою.
 • Кінець року. Прийдешній 2022 рік буде одним з найважчих періодів в історії України після подій на Майдані і початку війні в Донбасі. Однак, є надія на краще в кінці року Місцеве самоврядування візьме на себе більшу частину обов’язків центральної влади. І реалізує їх з великим успіхом, що і дозволить Україні вистояти в такий непростий час. До цього варто додати переважання Юпітера, що обіцяє підтримку не тільки Україні, але також іншим країнам. Заступництво Юпітера обіцяє наступні зміни: підйом і подальше зростання економіки, будівництво або проектування нових заводів і фабрик, розвиток соціальних програм, підвищення рівня життя, зміцнення позицій на світовій арені.

Астрологи висувають кілька припущень про дію влади країни:

 • Президент і його офіс дійсно зроблять кілька позитивних кроків, проте не зуміють або не встигнуть їх повністю реалізувати.
 • Орієнтуючись на світові настрої і власні інтереси, деякі з політиків призупинять проекти, які могли б істотно поліпшити життя населення.
 • Деякий час народ буде залишатися в невіданні щодо того, що відбувається, але в кінці року усвідомлює, що зміни на краще так і не відбудуться.

Зрозуміло, не варто вважати, що таким чином і будуть розгортатися всі події. Швидше за все, Україна обере власний шлях, відповідно до якого і пройде весь 2022 рік чорного Тигра.

Передбачення екстрасенсів

А ось екстрасенси у своїх прогнозах про майбутнє України в цілому не суперечать думці аналітиків. Якщо узагальнити всі пророцтва, всіх жителів України чекає непростий рік:

 • Кредит. МВФ продовжить видавати кредити Україні, що допоможе втриматися на плаву і зіграє на руку чинній владі. Однак, з кожним днем неупередженість дій українських політиків все більше ставитиметься під сумнів. Багато реформ будуть проводитися за прямою вказівкою МВФ і США.
 • Стабільність. Зараз пріоритетним завданням президента і Уряду України є пошук оптимального вирішення нагальних питань і стабілізація економічного і політичного життя в країні.
 • Чітких відповідей ніхто не дає. Втім, однозначних шляхів, як змінити майбутнє України в кращу сторону, екстрасенси не дають. Однак єдине, що допоможе українцям подолати кризу – це згуртованість. Тому зміна правлячої верхівки на більш лояльну-життєво необхідна.

Ванга

У своїх пророцтвах Ванга не раз говорила про Росію прямим текстом, а ось Україну називала не інакше як країна, що стикається з Чорним морем. Причиною тому була необізнаність провидиці в геополітичних питаннях або щось інше нам вже не впізнати. Однак, пророкувань про цю країну вона зробила чимало. Ванга пов’язувала 2022 рік з людиною, яка зможе не тільки змінити, а й об’єднати весь світ.

 • Сильної влади Україні Болгарська провидиця не обіцяла. За її словами, ненависть народу до влади незабаром вимагатиме виходу і статися це може, якраз в прийдешньому році. Ванга не виключала початок нової громадянської війни, але заклинала всіма способами уникнути її настання, оскільки наслідки будуть набагато гірше того, що є зараз.
 • У 2022 році українців очікує зростання безробіття, падіння курсу і рівня заробітної плати. Відтік населення на захід продовжиться і незабаром країна втратить більшу частину свого працездатного населення.
 • Втім, повне завершення бойових дій в Донбасі через кілька років під керівництвом «Стрільця» і тільки після усунення розбіжностей в країні. А поки протистояння з Росією продовжиться.

Віра Ліон

Віра Ліон мало говорила про Україну. Єдиним її пророцтвом стало застереження, що одного разу жителі цієї країни зрозуміють, хто для них справжній друг, а хто тільки використовує в своїх цілях.

 • До 2022 року Україна зможе зміцнити свої позиції на світовій арені. Вирішиться тривалий конфлікт всередині держав і українці, нарешті, зможуть зітхнути спокійно і почати будувати довгострокові плани.
 • У вищі ешелони влади допустять людей негідних, шахраїв, які згодом розпалять вогонь громадянської війни.
 • Незважаючи на всі зусилля, зберегти незалежність Україні не вдасться — зрештою, вона розпадеться на дві частини.

Знахар Нечай

Ім’я Нечая не так широко відомо, однак, ще за життя він зробив кілька передбачень, які згодом виявилися дуже близькими до істини. Карпатський Знахар помер в 2011 році, але незадовго до смерті залишив кілька пророцтв. Саме Нечай передбачив початок внутрішніх чвар на Україні. Він же говорив про збройне повстання на Майдані і безліч невинних жертв після цього конфлікту.

Ось деякі деталі пророцтв Нечая:

 • Гряде велика війна, яка принесе Україні безліч бід.
 • В результаті зради і нездатності вести війну країна буде розділена на кілька частин.
 • Східні землі відійдуть до Росії, Галичина приєднається до Польщі.
 • Угорщину зацікавлять землі Закарпаття, а до Румунії, можливо, відійде Північна Буковина.
 • Країна зазнає величезних втрат – не тільки територіальні, але також фінансові та соціальні.

Регіна Федоренко

Ця дивовижна жінка отримала популярність завдяки програмі “Битва екстрасенсів” Регіна запевняє, що в наступаючому році Україну очікують зміни на краще. У цьому прогноз Федоренко відрізняється від прогнозів інших медіумів, втім, і її думка вважається авторитетною і цікавою.

Ось деякі моменти її передбачення про майбутнє України:

 • Зростання економіки, зниження кредитного тягаря – Країна припинить брати гроші в борг.
 • Об’єднання народу під керівництвом нового лідера, помітне поліпшення якості життя.
 • Старт конструктивних реформ і виправлення зроблених раніше помилок.

Такі перспективи вельми обнадіюють і вселяють бажання рухатися вперед. Однак її прогноз, очевидно, передбачає зміну Зеленського на посаді президента, а зараз до цього немає ніяких передумов.

Карпатські мольфари

Мольфари також роблять для України досить оптимістичний прогноз, і значну роль у цьому відводять Зеленському. Вже до кінця 2022 року, військові конфлікти всередині країни завершаться. Настає якийсь переломний момент, який покаже, наскільки компетентного політика обрали українці на пост президента.

 • Незважаючи на песимістичні прогнози політиків і військових експертів, Україна зможе вийти з кризи без додаткових людських втрат.
 • Уряд зможе подолати перешкоди і почати абсолютно новий етап трансформації держави. Новий президент зможе стати справжнім народним обранцем, який виправдає надії українців. Позитивні перспективи очікують країну.
 • У країни є хороші шанси відновити свій вплив на міжнародній арені. Мольфари вважають, що зміни в долі країни почалися з виборів президента і продовжаться досі.
 • Повернення до питання незалежності ДНР і ЛНР допоможе знайти компроміс і знизити рівень соціальної напруженості і зведе конфлікт з Росією нанівець.
 • Якийсь новий напрямок в економіці, який запропонує президент, послужить позитивним поштовхом не тільки для збільшення матеріального стану населення, а й для розвитку бізнесу.

Влад Росс

Влад Росс у своїх прогнозах також досить категоричний і передрікає Україні непоганий рік:

 • Продовження війни в Донбасі він пов’язує з правлінням Путіна. Поки не закінчиться його термін його правління, ситуацію нормалізувати не вдасться ніякими способами.
 • У прийдешньому 2022 році Україну очікує непоганий економічний підйом, зростання вартості гривні, нові іноземні інвестиції.
 • Коронавірус буде переможений західними вченими, Україна і весь світ, забуде його, як страшний сон.

Висновок

Назвати більшість з наведених в нашому матеріалі передбачень позитивними не можна, але прийняти поради екстрасенсів і аналітиків до уваги все ж варто.

Є кілька моментів у долі держави, на які має сенс звернути простій людині:

 • Протягом досить довгого часу, через дії уряду українці продовжують страждати від фінансових проблем. Серйозну роль у подальшій долі зіграють Міжнародний валютний фонд і США.
 • Нестача грошей у скарбниці держави буде незмінно лягати на плечі платників податків. Що на тлі зниження рівня заробітної плати стане останньою краплею, яка переповнить чашу терпіння народу.
 • У 2022 році українців чекає новий виток інфляції. Зростання заробітних плат буде нівельовано падінням гривні, через що більшість населення опиниться на межі бідності. Не допустити дефолт національної валюти допоможе тільки повна зміна влади.
 • Тільки під тиском внутрішніх обставин Зеленському доведеться змінити зовнішньополітичний і внутрішній курс країни.
Езотерика
Додати коментар