Сонник карти Таро наснилися. До чого сниться Таро в сні бачити.

Карти Таро сонник Лоффа

Майже забуті карти Таро знову починають набувати популярність, і це говорить про те, що людина вірить у долю і незмінно бажає знати її наперед. Але поява цих карт в сновидінні не має ніякого відношення до майбутнього сновидця, а лише відображають це незнищенне бажання.

У більшості випадків сон, в якому з’являються карти Таро, говорить про те, що спляча людина стоїть на порозі важливої життєвої події, повороту долі, серйозної проблеми і боїться відповідальності за прийняте рішення. Йому дуже хочеться, щоб з’явився хтось, хто візьме на себе роль якщо не відповідальної особи або третейського судді, то хоча б дасть натяк, підкаже вірний напрямок.

Крім цього, подібний сон може вказувати на те, що сновидець вже прийняв якесь рішення, але сумнівається в його правильності і бажає хоча б в сновидінні отримати підкріплення, вказівку на його правильність.

При тлумаченні сну важливо знати, займається людина в реальному житті подібними практиками чи ні. У першому випадку тлумачити сновидіння не слід жодним чином.

Езотерика
Додати коментар