Передбачення Ванги на 2021 рік для України, Росії, Америки, Європи і всього світу

передбачення ванги на 2021 рік

Одна з найвідоміших у світі провісниць XX століття – Ванга володіла дивовижним даром, який допомагав їй передбачити не тільки майбутнє конкретної людини, але і розвиток ситуації на всій планеті. Тема нашого матеріалу передбачення Ванги на 2021 рік для Росії, України, Білорусі, Європи, США і всього світу. Вона безпомилково передбачила збройні конфлікти, зміну влади і соціальну дестабілізацію в нашій державі. Не обійшла вона стороною і наступаючий рік білого бика. Передбачення болгарської провидиці записані в щоденнику її племінниці Красимири Стоянової.

Історія болгарської пророчиці Вангелії

Передбачення провидиці завжди були несподіваними, і як потім показувала ситуація, надзвичайно точними. Її близькі знали, що коли Ванга впадала в особливий стан, вершилося диво: вона пророкувала. У будинку ставало тихо, і всі уважно слухали її промови. Коли Красемира Стоянова підросла, вона стала записувати слова родички. Так вони і дійшли до нашого часу. Трохи пізніше ці записи лягли в основу біографічної книги «Вся правда про Вангу».

Дивно, наскільки ця жінка була прозорливою, в її висловлювань було багато політики, в тому числі того, що досі не можуть уявити на світ публіки. Деякі пророцтва знаходяться під грифом «таємно» і лише крупиці фраз допомагають припустити, про що йшла мова.
Болгарська ясновидиця багато спілкувалася зі світовими політичними лідерами. До неї приходили за порадою і допомогою. Передбачення Ванги завжди були туманними і недомовленими, тому їх тлумачення – це теж велика праця, який доступний не кожному. Тільки люди, що займаються аналізом її слів, можуть припустити, в чому був істинний сенс пророцтва.
Одне з найбільш неоднозначних в той час передбачень Ванги буквально звучало так: «гроші зникнуть, і замість них будуть цифри». Тоді, в XX столітті, ця фраза виглядала досконалим маренням, проте зараз, ми всі розуміємо, наскільки прозорливою була ця жінка. Паперові та металеві гроші поступово відходять у минуле, і люди вважають за краще безконтактну оплату банківською картою.

Які передбачення Ванги збулися?

 • Війська в Празі. На початку 1968 року Болгарська ясновидиця передбачила «темні хмари» над Прагою. Через вісім місяців до міста увійшли війська Варшавського договору.
 • Вбивство Індіри Ганді. У 1969 році Ванге було видіння жорстокого і зрадницького вбивства Індіри Ганді-найзнаменитішої жінки політика Індії. Прем’єр-міністра смертельно поранили її ж охоронці, підставні сикхські екстремісти.
 • Перебудова в Росії. У 1980 році ясновидиця говорила про втрату однієї з провідних держав своїх лідерів і початок етапу дестабілізації країни. Ці слова прозвучали на адресу СРСР. Через 2 роки після смерті Брежнєва почався період політичної нестабільності.

Пророцтва Ванги на 2021 рік білого бика

Все частіше зараз звучать фрази на кшталт: “швидше б закінчився високосний рік. Тоді в життя повернеться стабільність, і закінчиться цей кошмар». Дійсно, 2020 рік видався не найпростішим не тільки для росіян, але і для всього світу. Епідемія, економічна криза, політичні та релігійні конфлікти, збільшений рівень соціальної напруги. Однак, за прогнозами ясновидиці Ванги, сказати, що прийдешній 2021 рік буде сповнений тільки радісними подіями, не можна.

Для Росії

 • У 2021 році Ванга передбачила скорочення населення в Росії. За припущеннями одних тлумачів пророцтв, причиною стане військовий конфлікт. Інші ж схиляються в бік природного убутку населення і посиленні демографічних проблем. Багато експертів підтверджують слова болгарської бабусі. Пік демографічного спаду припаде на 2021 рік.
 • Щодо того, що відбувається на Кримському півострові Вангелією теж було зроблено кілька заяв. “Ополчення на землю російську” – так вона називала події, що відбуваються. Можна припустити, що мова йшла про посилення антиросійських санкцій.
 • Болгарська пророчиця говорила, що в 2021 році Росію чекають великі зміни, які не припадуть до душі більшості населення країни. Відбудеться посилення Опозиційного блоку у вищих ешелонах влади і зросте соціальна напруженість.
 • Крім політичних і соціальних моментів, Ванга завжди приділяла увагу природним катаклізмам. Так, за її словами, в період з 2020 по 2030 рік відбудеться кілька землетрусів, епідемій і повеней. Що ж, тут сперечатися зі словами пророчиці не зможе ніхто. Якщо згадати ситуацію з поширенням по світу лихоманки Еболи або нової коронавірусної інфекції, то сумніватися в правдивості передбачення точно не доводиться. Ситуація із захворюваністю все ще не стабілізувалася і, схоже, що попереду нас чекає ще більше проблем.

Для європейських країн

Для Європи Болгарська ясновидиця не передбачила такого Райдужного майбутнього. За її словами, каменем спотикання в 2021 році стане релігійний конфлікт, який занурить територію всього Старого Світу в безодню нескінченних збройних конфліктів. У своїх видіннях Ванга часто бачила муки людей, сутички і битви, масове переселення з однієї території на іншу і, як наслідок, голод, страх і біль. Зараз стає очевидним, що це передбачення ставилося до біженців з Сирії та Лівану. Красемира Стоянова говорила, що ці обставини дуже турбували пророчицю. Вона навіть говорила, що “інакомислячі – це підставні жертви, слуги диявола”, що вони принесуть з собою полум’я війни і смерть.

 • Багато уваги в своїх прогнозах Ванга приділяла світовому порядку. І в 2021 році, на жаль, стабільності вона не передбачила. Повсюдне поширення терористичних організацій, завдяки переселенню народів з південних регіонів в Центральну Європу, принесе з собою зростання соціальної напруженості, що доходить до збройних зіткнень і відвертого насильства.
 • Про США Вангелія висловлювалася коротко:»старість погубить країну”. Деякі дослідники її пророцтв стверджують, що мова йшла про негативний вплив Трампа, в роки свого президентства і його руйнівної для країни внутрішньої і зовнішньої політики.
 • Україні в 2021 році вона передрекла стабілізацію політичної обстановки і зниження рівня соціальної напруги. З часом збройні конфлікти всередині країни зійдуть нанівець. А також вона згадала, що зникнуть кордони і людям більше нічого буде ділити. До чого ставилося це висловлювання-невідомо. Можливо, про безвізове пересування громадян країни по Європейському Союзу, але чому “ділити буде нічого”, поки неясно.
 • Прямо перед своєю смертю Вангелія бачила, що всі люди будуть жити, як одна велика сім’я. Відступлять хвороби і настане мир. Поки це здається утопією, але, хто знає, передбачення цієї болгарської провидиці нерідко звучали дивно, проте збувалися з точністю до слова.

5 прогнозів для всього світу

Наскільки довіряти словами болгарської пророчиці, вирішувати вам. Далі ми наведемо сім найяскравіших і неоднозначних передбачень Вангелії.

 1. Падіння Америки. Велика ясновидиця не була лояльна і гуманна по відношенню до заокеанських сусідів. Вона висловлювалася жорстко. За її словами, велика нація, розташована на іншому материку і процвітала досі перестане існувати. Причину вона бачила не тільки в природних катаклізмах, які захлеснуть країну, але і в збільшенні кількості бідних, зниженні рівня життя і поширення серйозних захворювань. Багато жителів будуть боятися вийти з дому через міжрасових і міжрелігійних конфліктів. Вона передрекла закінчення президентського терміну Трампа. А ще заявила, що він розпочне перехідний період дестабілізації держави та зміни політичних лідерів. Ясновидиця також передрекла, що саме Трамп стане останнім президентом США. Зараз передбачення набуває абсолютно нового змісту, пов’язаний з поширенням коронавірусної інфекції, а також масовими мітингами і демонстраціями афроамериканської частини населення країни, учасників руху Black Lives Matter.
 2. Мусульманська Навала в Європі. Це передбачення вже багато в чому почало збуватися. Завдяки величезному потоку біженців з Сирії та Лівану, на територію Європейського Союзу проникли члени різних терористичних екстремістських угруповань. Вони принесуть країнам масові заворушення, підвищення рівня соціального занепокоєння і міжрелігійні війни.
 3. Землетрус. Ванга стверджувала: в 2021 році орбіта Землі трохи змінить свій градус, що стане причиною зростання сейсмічної і вулканічної активності, особливо в Японії та Америці. Подібний історичний факт вже стався в 1963 році і, на щастя, все пройшло з мінімальним збитком. Однак, в 2021 році очікується посилення гравітаційного поля Юпітера, що також може послужити причиною природних катаклізмів.
 4. Китай – провідна держава. Ясновидиця стверджувала, що Червоний дракон захопить весь світ. На думку дослідників її пророцтв йдеться якраз про Китай. А також Ванга говорила про червоні гроші з цифрами 100 і 5000, які будуть використовуватися всюди. І в Китаї банкноти номіналом 100 юанів червоного кольору, а в Росії 5 тис.також має червонуватий відтінок.
 5. Рак виявиться переможений. Мабуть, саме радісне передбачення ясновидиці на 2021 рік полягає в тому, що людство, нарешті, зможе знайти ліки від раку. Вона висловилася досить ясно про те, що рак виявиться пов’язаним ланцюгами. На підставі цього вислову деякі прийшли до висновку, що вакцина від захворювання буде містити велику кількість заліза в складі.
Езотерика
Додати коментар