Перебдачення великих провидців на 2023 рік

Мішель Нострадамус

Великий французький алхімік, астролог і провидець Мішель Нострадамус у своїх знаменитих катренах (чотиривіршах) писав про те, що 23-й рік нового тисячоліття буде насичений політичними подіями і природними катаклізмами.

Потрясіння, які очікують людство в прийдешньому році, на думку ясновидця, приведуть до початку нової ери. Нострадамус називає цей час священним моментом, який сприятливий і жахливий одночасно. У 2023 році люди духовно відродяться і очистяться, писав учений.

У той же час великий містифікатор передбачив, що в рік Кролика планету наздоженуть стихійні лиха і катастрофи: землетруси, підвищення рівня світових океанів і цунамі.

Згідно з текстами майстра, Південну Америку і Великобританію в недалекому майбутньому затоплять океани. У той час як в деяких країнах світу питна вода стане дефіцитом.

Сорок років не буде видно веселки, сорок років її будуть бачити кожен день. Суха земля стане ще більш висохлою, і будуть великі повені потім — йдеться в одному з катренів віщуна.

Несподівані загрози з космосу – ще одне попередження, яке не обіцяє добра жителям Землі. У своїх чотиривіршах астролог попереджає про “падіння вогню з небес”. За припущенням тлумачів, яснознающій мав на увазі метеорит або астероїд. Незвідане небесне тіло порушить земну рівновагу, що змістить орбіту планети і спровокує зміну клімату.

Серйозні політичні зміни теж трапляться. Наприклад, в прогнозі під цифрами 5/23, сказано наступне:

Два претенденти об’єднаються разом, коли більшість інших об’єднаються з Марсом. Африканський лідер боїться і тремтить. Подвійний союз розділений флотом.

Деякі фахівці припускають, що “африканським лідером” є знаменитий мільярдер Ілон Маск, який родом з Південної Африки. А його раптовий “переляк”, описаний у віршах містика, пов’язують з наростаючою в світі ядерною загрозою.

Окремо згадав французький провидець і долю Росії. У текстах астролога йдеться про те, що майбутній рік — період викликів і випробувань для правителя країни. У прогнозах віщуна сказано, що у Москви з’являться нові союзники серед східних держав. Він також писав, що лідеру країни доведеться робити складний вибір, який вплине на долі мільйонів росіян.

Великий вчений передбачав, що Україна витримає всі випробування і почне благополучно розвиватися.

Баба Ванга

Болгарська ясновидиця Ванга теж передбачала чимало подій, які очікують людство в 2023 році. Вона попереджала, що в двадцять третьому році нового тисячоліття деякі країни світу почнуть тестувати і випробовувати біологічну зброю, яка принесе чимало шкоди людям. Вчені будуть проводити досліди над випробовуваними, вводячи в їх організм збудники небезпечних захворювань, що спровокує початок нової епідемії.

Очікується в майбутньому році і велика ядерна катастрофа, яка за масштабами не поступатиметься Чорнобильській. Також незряча ведунья передбачала вибух на атомній електростанції, що призведе до численних жертв. Однак Ванга не уточнила, де саме це станеться.

Зміниться, за прогнозами знаменитої віщунки, і світовий порядок. Все почнеться з економічних трансформацій, які призведуть до нестабільної ситуації в США. Ванга попереджала, що Вашингтону почне погрожувати якийсь Червоний Дракон. Багато дослідників життя ясновидиці впевнені, що мова йде про Китай. Передбачається, що посилення впливу Піднебесної на світову економку послабить курс американської валюти і призведе до хвилювання мас.

Астрологічні процеси – ще один пункт, на який часто звертають увагу біографи Ванги. Згідно з прогнозами болгарської всевидячої, майбутній рік буде багатий астрономічними аномаліями, які змінять усталений уклад життя.

Так, нашу планету очікує зіткнення з астероїдом, внаслідок чого земна вісь буде зміщена. Незважаючи на те що кут зміститься на кілька градусів, Клімат при цьому кардинально зміниться. Ці процеси спровокують підвищення рівня води в океані, температурні показники почнуть змінюватися в бік позитивних значень, що призведе до повеней та інших стихійних лих.

Нарівні з жахливими прогнозами є і позитивні моменти. Так, за словами Ванги, в медицині відбудеться справжня революція.

Вона говорила, що настане день, коли «рак буде закутий в залізні ланцюги»: мова йде про онкологічні недуги, які будуть лікувати препаратами з високим вмістом заліза. Саме в 2023 році почнуть випробовувати протипухлинні вакцини і виробляти засоби від смертоносної хвороби.

Матрона

Свята Матрона Московська, яка володіла надздібностями, попереджала, що до 2023 року на землі залишиться дуже мало віруючих людей. Багато хто почне вибирати, що їм дорожче — віра або їжа.

Народ буде під гіпнозом – передрікала вона. – Прийде час вибору: хрест або хліб.

Гіпноз, про який говорила Матрона, вчені пов’язують з впливом на уми людей інтернету, що позбавляє їх можливості духовно розвиватися.

А символ хліба і хреста знаменує собою шлях до досягнення успіху, де хрест — це праведний вибір, а хліб — нечесний спосіб досягти бажаного.

Матрона також попереджала, що в 2023 році на планеті збільшиться кількість раптових смертей.

Індійський оракул

Відомий у всьому світі індійський віщун Абігья Ананда, який колись попередив людство про пандемію коронавірусу, назвав 2023 рік складним. За його словами, у світ прийде нова загроза у вигляді мутованого COVID-19.

Крім того, жителі Землі зіткнуться з глобальними катастрофами і катаклізмами. Для нашої країни, як і для інших держав світу, майбутній рік стане непростим. І змінити ці несприятливі події ніхто не зможе.

У зв’язку з посухою і неврожаєм світ також наздожене голод, зауважив Ананда.

Езотерика
Додати коментар