Передбачення для України на 2021 рік білого бика

передбачення для україни на 2021 рік

Доля України цікавить не тільки наше населення – рішення, яке приймає український уряд, впливає на весь регіон і ряд віддалених країн. Тема нашого матеріалу – передбачення для України на 2020 рік Білого металевого бика. Вплив України на світовій арені постійно посилюється, і багато хто хоче знати, що станеться в майбутньому, яким саме чином зміниться життя народу цієї країни. Оскільки зараз увага всього світу звернена до України, розумно розглянути кілька передбачень, що зачіпають долю нашої держави.

Передбачення пророків і екстрасенсів на 2021 рік для України

Передбачення Ванги

Як і в більшості своїх пророцтв, Ванга уникала точних формулювань, цифр або назв географічних і населених об’єктів. Тому не можна точно сказати, до якого саме року відносяться її передбачення. Крім того, Ванга часто користувалася символічною мовою і називала деякі об’єкти завуальовано, характеризуючи їх, скоріше, як розмиті образи.

Передбачення Ванги на початок XXI століття:

 • кровопролитний конфлікт в середині 2010-х;
 • завершення бойових дій через кілька років під керівництвом Стрільця;
 • усунення розбіжностей в країні, воцаріння миру і процвітання.

За словами Ванги, фігура Стрільця має наступні характеристики – це Миротворець, спочатку ризикує зробити ряд помилок, але в подальшому отримує можливість виправити ситуацію. Можливо, деякі з рішень цього правителя не сподобаються народу, але якщо Стрілець переможе корупцію і марнотратство правлячої верхівки, він зуміє домогтися успіху.

Немає жодних сумнівів, що йдеться про Україну та її політичну систему, оскільки в пророцтві точно йдеться про європейську країну, що виходить до Чорного моря і має кілька областей, що говорять різними мовами.

Прогноз Павла Глоба

Достовірність прогнозів відомого російського астролога Павла Глоба доведена часом – ще багато років тому він передрікав військові конфлікти в Іраку, він також попереджав про бойові дії в Чечні. За його прогнозами можна було очікувати смерті Ігоря Талькова. Писав він і про смерть Муаммара Каддафі, політичного лідера Лівії.

Щодо України Павло Глоба висловлюється цілком виразно:

 • гряде поділ країни, який частково вже відбувся з відходом Криму до Росії;
 • чвари продовжаться, і в 2021 році Україна почне втрачати інші території;
 • у Донбасі з’являться війська миротворчого типу, з чого і запуститься процес розколу.

Дані конфлікти назавжди змінять карту України і вплинуть на життя людей в обох її частинах. Однак поступово завдані збитки нівелюються, і люди відчують значні поліпшення – даний прогноз стосується майбутнього, можливо, наступного за 2021 роком.

Передбачення мольфара Нечая

Прославлений провісник мольфар Нечай мав досить точні бачення з приводу майбутнього України. У своїх прогнозах він багато в чому обійшов сучасників-медіумів, що передрікали розкол країни на дві частини.

Деталі передбачення мольфара Нечая:

 • гряде війна, яка принесе Україні безліч бід;
 • країна буде розділена на кілька частин (не на дві, як говориться в записах інших медіумів);
 • східні землі відійдуть до Росії, Галичина приєднається до Польщі;
 • Угорщину зацікавлять землі Закарпаття, а до Румунії, можливо, відійде Північна Буковина.

На тлі такого катастрофічного поділу країна зазнає величезних втрат – не тільки територіальні, але також фінансові та соціальні. Варто враховувати і криваве протистояння між окремими частинами держави, яке забере безліч життів ще до початку поділу.

Оскільки ще за життя мольфара його передбачення виконувалися, у нас є всі підстави довіряти цим записам. Можливо, вони здійсняться не в повному обсязі, але передумови для їх здійснення ми бачимо вже зараз.

Прогноз Регіни Федоренко

Регіна Федоренко, яка здобула популярність завдяки програмі «Битва екстрасенсів», запевняє, що наступного року Україну очікують зміни на краще. У цьому її прогноз відрізняється від прогнозів інших медіумів, проте її думка вважається авторитетною і заслуговує на увагу.

Майбутнє України в передбаченні Регіни Федоренко:

 • зростання економічної системи, вирішення фінансових питань;
 • об’єднання народу, поліпшення якості життя;
 • позбавлення від наслідків нанесеного раніше збитку.

Подібні перспективи вельми обнадіюють і вселяють бажання рухатися вперед. Однак щодо Росії у провісниці явно не настільки оптимістичний погляд – вона вважає, що світову державу очікує рік, наповнений випробуваннями.

Прогнози астрологів на 2021 рік

Астрологічні передбачення не завжди мають високу точність, а тому зазвичай фахівці не ризикують давати точну оцінку майбутнім подіям. Більшість астрологів вважають, що в наступному році Україну дійсно чекає процвітання, яке обіцяє безліч провісників. Однак в їх думці присутня невелике застереження, яка здатна змінити багато.

Справа в тому, що Юпітер, хоч і вважається королівської планетою, досить рідко буває постійним, а тому результати, яких можна домогтися під його керівництвом, не завжди розраховані на довгий термін. У підсумку може трапитися так, що оптимістичний початок року завершиться гірким розчаруванням.

Положення небесних тіл і майбутнє України

Узагальнюючи слова деяких астрологів, можна зробити висновок, що в майбутньому році Україна дійсно зможе досягти чималих успіхів. Справа в тому, що наступний рік буде першим після високосного, що вже саме по собі є сприятливою умовою. До цього варто додати переважання Юпітера, що обіцяє підтримку не тільки Україні, але також іншим країнам.

Заступництво найбільшої планети Сонячної системи обіцяє наступні зміни:

 • підйом і подальше зростання економіки;
 • будівництво або проектування нових заводів і фабрик;
 • розвиток соціальних програм, підвищення рівня життя;
 • поліпшення політичної обстановки;
 • зміцнення позицій на світовій арені.

Якщо Україна скористається роком благополуччя, то зможе відчутно поліпшити власний стан, що стане хорошим рішенням для її подальшого процвітання. Втім, не варто думати, що все буде гранично просто – багато в чому доведеться докласти величезних зусиль, а вирішення проблем зажадає гнучкості і вміння йти на компроміс. Крім того, Юпітер відрізняється нестабільністю впливу, а тому успіхи, досягнуті під його заступництвом, будуть змінними.

У зв’язку з цим астрологи висувають кілька припущень:

 • влада України дійсно зробить кілька позитивних кроків, проте не зуміє їх реалізувати;
 • орієнтуючись на світові настрої і власні інтереси, деякі з політиків призупинять проекти, які могли б істотно поліпшити життя населення;
 • деякий час народ буде залишатися в невіданні щодо того, що відбувається, але в кінці року усвідомлює, що зміни на краще так і не відбудуться.

Зрозуміло, не варто вважати, що таким чином і будуть розгортатися всі події. Швидше за все, Україна обере власний шлях, відповідно до якого і пройде весь 2021 рік. Однак не слід забувати, що викладений вище сценарій часто діє при зміні влади – навіть маючи по-справжньому благі наміри, видатні політики не завжди можуть домогтися поставлених цілей.

Крім того, країна, що розривається внутрішніми конфліктами, зараз навряд чи готова до радикальних змін – ймовірно, уряд не ризикне робити різких рішень і зупиниться на помірних методах впливу. З цієї причини ті, хто бажає явних змін і пошуку конкретних рішень для наболілих питань, можуть не отримати бажаного в 2021 році.

Є і ще одна точка зору-наслідки прийнятих рішень можуть в деякій мірі розчарувати народ України, не дозволивши йому повністю насолодитися тріумфом. Втім, неоднозначність політичних рішень-фактор, що супроводжує історію кожної країни, і в цьому плані Україна не є єдиною державою, яка стикається з ошуканими очікуваннями.

Чи вірити прогнозам?

Оцінюючи або аналізуючи всі викладені вище передбачення, варто відзначити, що деякі з них дійсно заслуговують довіри. Наприклад, авторитет Ванги досі залишається незаперечним, оскільки на її рахунку безліч збулися передбачень.

Наприклад, Ванга передбачала:

 • загибель субмарини «Курськ»;
 • відхід Йосипа Сталіна;
 • розпад Радянського Союзу;
 • терористичний акт 11 вересня 2001 року.

Її слова можуть здаватися на перший погляд немислимими або незрозумілими, але найчастіше саме вони знаходять відображення в реальній історії. До того ж, символічність її мови дозволяє припустити, що про виконання деяких пророцтв можна буде здогадатися тільки після того, як події повністю завершаться.

Ще одним авторитетним провісником є Павло Глоба, точність прогнозів якого оцінюється в 80%. Тому у людей немає підстав сумніватися в його прогнозах. Крім того, зараз Павло Глоба досить обережний у своїх висловлюваннях і не називає конкретних імен, дат або місць дії, і його слова можуть здійснитися не так, як цього очікує більшість.

До того ж, абсолютно точних прогнозів щодо України в 2021 році просто немає, тому нам залишається лише спостерігати за справжніми подіями і сподіватися на краще.

Езотерика
Додати коментар