Аркан Лицар мечів: Значення та опис

Лицар мечів: що означає аркан
Назва аркана:Лицар мечів, Раптові зміни
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Завзятість, рвучкість, хоробрість, гнів, захист
Перевернуте положення:Сварки, егоїзм, скритність, нерозуміння

Лицар мечів: Загальне значення

Прямий стан

Лицар мечів говорить про ораторство людини, його інтелектуальні здібності, незалежний і хитрий характер. Людину з цим Арканом можна назвати технократом і циніком, який здатний бути підступним, у чомусь легковажним. Не можна назвати цю карту простою, має досить багато аспектів.

Аркан пов’язаний з великим потенціалом, витлумаченим як бунт, незгода, протистояння будь-чому. Людина не намагається зарекомендувати себе, зробити собі імідж. І можливо, це проявляється через його егоїстичний характер, незважаючи на те, що сам він намагається використати свою енергію в мирних цілях. Він наділений прекрасними розумовими здібностями, любити аналізувати ситуацію та відстоювати свою точку зору, наполегливий та запальний.

Під впливом цього Аркана, дуже швидко розвиваються стресові ситуації, мінливості долі. Людина може просто спалахнути своїми ідеями так сильно, що переконати його в зворотному, неможливо.

Перевернуте становище

Під впливом перевернутої карти Лицаря мечів людина стає агресивною, втрачає залишки розсудливості. Якщо існує між людьми якась сварка, вона може перерости в бійку. А якщо людина когось недолюблює, то здатна не лише поширювати про неї неприємні плітки, а й довести її до депресії.

Неможливо з перевернутим Лицарем мечів досягти бажаного результату, особливо у стані напору та агресії. У житті людини відбудеться велика криза, вона буде нездатною і неспроможною. Йому будуть властиві такі поняття, як необачність і необережність, він буде робити дурні, а часом і тупі вчинки, робити помилкові ходи. Він до кінця не розуміє на чиєму він боці, виявляє свою слабкість і нерішучість. Він надмірно змагається зі своїми ворогами і заздрить тим людям, які мають послідовники.

Лицар мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Відбувається охолодження любові, а якщо люди одружені, то може виникнути бажання розірвати стосунки. Аркан передбачає шлюб на основі шлюбного контракту чи фіктивний.

Карта говорить про те, що людині необхідний особистий життєвий простір. Він прагне самостійності у шлюбі та любовних відносинах. Хтось із партнерів може виявляти свою зловмисність і нехтувати коханою людиною, показувати свою гостру мову.

Як правило, довго такі шлюби не тримаються. Якщо взаємні відносини втрачають теплоту та сердечність, то, як правило, вони завершуються.

Перевернуте становище

Карта говорить про дивні відносини, в яких є егоїзм, люди зовсім не соромляться своїх негативних емоцій. Можливо, трапиться кризова ситуація, коли назріє необхідність обговорити проблему і подумати над тим, що можна поміняти у відносинах.

З перевернутою картою Лицар мечів, йдеться про екстравагантну пару, яку ніхто не розуміє, вони зовсім не схожі на інші пари. У шлюбі таких людей навіть можливі безглузді ситуації, коли один із партнерів може раптово зникнути або кудись поїхати без жодних пояснень та попереджень.

Лицар мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Аркан трактує непродумані рішення, миттєві висновки, мінливість, відсутність чіткого поняття ситуації. Якщо в людини виникають неприємності, то вона сама їх собі створює, це очевидно. Це може бути пов’язане з недоліками його характеру або з нестачею досвіду.

Незважаючи на це, він досить кмітлива персона, здатна схоплювати інформацію на льоту, виявляти свій інтелект і гострий розум. Тобто картка може мати два значення: вона може показати себе з позитивного боку, але в той же час може відкрити і свою негативну сторону.

Можуть виникнути фінансові проблеми. Але якщо людина зможе сховати негативні якості свого характеру, то сама наблизить себе до своєї мети завдяки розуму і здатності робити правильні рішення.

Перевернуте становище

Карта говорить про дурниці, які чинитиме людина. Під впливом цього Аркана, він практично виживатиме свого колегу по роботі, спробує насолити йому, а можливо й керівництву теж. Ні, він не шукатиме в цьому якусь вигоду, просто йому захочеться завдати неприємностей іншим людям.

Незважаючи на велике прагнення трудової діяльності, він виявляє себе безтурботною людиною і некомпетентною. Через власний характер від нього відвертається успіх і везіння. Але всі його невдачі будуть виправдані заслужено, він отримає своє покарання за власні дурниці та помилки.

Лицар мечів: Значення картки дня

Карта дня свідчить про конфлікт, саме тому необхідно ясно мислити і тверезо реагувати на те, що відбувається, і навіть певною мірою холоднокровно. Дискутувати, бажано, без емоцій. Завдяки цьому навіть у складній ситуації можна сподіватись на перемогу. Але якщо виявиться «нічия», це також піде на користь, а не на шкоду.

У цей день людина буде неприборканою, рішучою, допитливою. Його тягне на авантюри та цікаві ситуації, де він виявить свою індивідуальність у повному обсязі. Він може бути запальним, імпульсивним, готовим жертвувати власними планами заради недовгих хвилин радості. Він легко псує життя і собі, і оточуючим людям, і вічно кудись поспішає.

Лицар мечів: Порада карти

У людини не завжди є можливість правильно розподіляти свої сили та час, тому відбувається дискомфорт. Людина може опинитися у неприємному конфлікті з іншими людьми. Йому здаватиметься, що його виховують і повчають, дають марні поради. Хоча варто було б, і в правду, прислухатися до оточуючих, їх докази та судження, претензії до вас можуть бути дуже справедливими.

Слід упорядкувати свої думки, не потрібно робити поспішних дій і остаточних рішень. І навіть тоді, коли рішення вже буде ухвалено, важливо не відволікатися та довести всі свої справи до кінця.

Лицар мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
нерозсудливість; розорення
Туз жезлів
втома; марність
Чарівник
оголосити війну
Король жезлів
творча криза; конфлікт із чоловіком
Жриця
прихована війна; військова таємниця
Королева жезлів
професійна непридатність; конфлікт із жінкою
Імператриця
викидень; швидкоплинні пологи
Лицар жезлів
агресивне суперництво
Імператор
воювати з начальством, владою
Паж жезлів
погані новини
Жрець
сваритися з батьком, учителем
Двійка жезлів
черговий виклик
Закохані
криза у відносинах
Трійка жезлів
натиск; тиск; силове рішення
Колісниця
добиватися свого шляхом насильства чи агресії; лихацтво на дорозі
Четвірка жезлів
розлучення; анексія
Сила
розлютитися, піддатися агресії; не стримуватися
П’ятірка жезлів
сутички, недомовленість, прояви непокори
Путівник
залишитися одному внаслідок конфлікту, кризи, непередбачуваної ситуації; один в полі воїн
Шістка жезлів
невдача; капітуляція
Фортуна
криза, що породила зміни у житті; втратити удачу
Сімка жезлів
героїчний опір
Правосуддя
понести кару
Вісімка жезлів
насильство
Повішений
загнати себе в глухий кут
Дев’ятка жезлів
випробування на міцність
Смерть
швидкоплинна кардинальна зміна ситуації
Десятка жезлівзасмучення; пригніченість
Помірність
прискорення процесу адаптації
Диявол
рух по похилій лінії; повністю піддатися пороку
Вежа
травматизм внаслідок швидкої їзди; розлучення; казарма
Зірка
рухатися семимильними кроками назустріч мрії
Місяць
ускладнення хвороби; гарячка.
Сонце
добиватися ясності
Суд
прискорення процесу відновлення
Світ
світова криза
Езотерика
Додати коментар