Сонник насильство приснилося. До чого сниться насильство у сні робити, бачити.

До чого сниться насильство, сонник Лоффа

Насильницькі дії у сні – це один з тих характерних випадків, коли з людиною може відбутися в сновидінні те, чого ніколи не було в дійсності. Яким би воно не було, слід розуміти, що небезпеки таке сновидіння частіше всього не несе, воно сниться не як попередження про насильство наяву, а як відображення внутрішнього неспокою.

У ряді випадків насильницькі дії, особливо наснилося насильство над дитиною, може бути додержанням нашого хвилювання про дітей або наслідком денного перегляду новин, в яких завжди хтось когось або рятує, або, навпаки, піддає насильству. У наших снах, як альтернатива побаченого або почутого, виникають образи викрадень, насильств і геройських вчинків, в яких ми самі стаємо їх учасниками.

Якщо в сновидінні нам вдається уникнути насильства, то сюжет може мати відношення до пережитого нами пориву гніву. В цілому людині властиво в такі хвилини відчувати бажання зробити фізичну агресію, однак, в переважній більшості випадків воно залишається нереалізованим, “випустивши пару”, ми остигаємо. А наша підсвідомість реалізує недосконалі наміри в нічних сновидіннях.

Проте, слід виділити сни, у яких (або щодо нас) насильницькі дії вчиняються з незавидною регулярністю. В цьому випадку слід звернути увагу на об’єкт нашого гніву. Якщо людині часто сниться насильство над дитиною, це може говорити про його пригнічену психіку і неадеквате сприйняття оточення, особливо щодо тих, хто слабший, менш захищений і, відповідно, не готовий надати протидію, дати відсіч.

Якщо насильство було скоєно (особливо багаторазово) стосовно вас чи вами самими – проаналізуйте, які почуття у вас викликала, не було у вас двоїстих, суперечливих відчуттів? У випадках, коли людина уві сні реагує на такі сновидіння інакше, ніж йому здається це природним наяву, його психічне здоров’я може потребувати корекції, кваліфікованої психологічної допомоги.

Езотерика
Додати коментар